Finanse

Systemy IT dla sektora finansowego

Comarch jest dostawcą rozwiązań informatycznych dla instytucji finansowych, w tym banków, towarzystw ubezpieczeniowych, domów maklerskich, firm zarządzających aktywami oraz funduszy inwestycyjnych i emerytalnych. Oferowane dla rynku finansowego systemy i aplikacje Comarch charakteryzują się wysoką jakością, doskonałą wydajnością oraz dużą elastycznością. Szeroka gama rozwiązań umożliwia precyzyjny dobór oprogramowania do oczekiwań klienta, z uwzględnieniem jego preferencji i możliwości.

Aktualności

Comarch i EyeVerify z ofertą uwierzytelniania użytkownika na podstawie biometrii naczyń krwionośnych oka
2016-12-01

Comarch, producent i dostawca rozwiązań IT, nawiązał współpracę z amerykańską firmą EyeVerify, by umożliwić detalicznym i korporacyjnym klientom banków wygodne logowanie się na konto poprzez jedno spojrzenie na ekran smartfona.

Czytaj więcej

Comarch w czołówce rankingu IT@BANK
2016-11-17

Comarch uplasował się na trzecim miejscu w rankingu IT@Bank 2016. Statuetki przyznano po raz jedenasty wyróżniając najlepsze firmy technologiczne tworzące rozwiązania dla sektora finansowego. Rozdanie nagród odbyło się 17 listopada w Hotelu Hilton w Warszawie.

Czytaj więcej
Wszystkie aktualności

Wybrani Klienci

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Oferty naszych rozwiązań dopasowujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.