Finanse

Systemy IT dla sektora finansowego

Comarch jest dostawcą rozwiązań informatycznych dla instytucji finansowych, w tym banków, towarzystw ubezpieczeniowych, domów maklerskich, firm zarządzających aktywami oraz funduszy inwestycyjnych i emerytalnych. Oferowane dla rynku finansowego systemy i aplikacje Comarch charakteryzują się wysoką jakością, doskonałą wydajnością oraz dużą elastycznością. Szeroka gama rozwiązań umożliwia precyzyjny dobór oprogramowania do oczekiwań klienta, z uwzględnieniem jego preferencji i możliwości.

Aktualności

Systemy kredytowe na bieżąco z paragrafami: Comarch Loan Origination
2017-07-27

Od 22 lipca obowiązuje znowelizowana ustawa o kredycie hipotecznym przenosząca na grunt prawa polskiego unijną dyrektywę MCD, której zadaniem jest zwiększenie przejrzystości ofert kredytowych. Zmiany jakie za sobą niesie w dużym stopniu wiążą się z systemami kredytowymi obsługującymi produkty hipoteczne: jedne i drugie muszą nadążać za paragrafami.

Czytaj więcej

UNIQA Polska z aplikacją mobilną a agentów ubezpieczeniowych opracowaną przez Comarch
2017-06-06

Comarch zakończył pierwszy etap projektu wdrożenia aplikacji mobilnej dla agentów UNIQA umożliwiającej m.in. odczytywanie kodów AZTEC z dowodów rejestracyjnych pojazdów, co znacząco skraca proces kalkulacji stawek ubezpieczenia komunikacyjnego.

Czytaj więcej
Wszystkie aktualności

Wybrani Klienci

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Oferty naszych rozwiązań dopasowujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.