Finanse

Systemy IT dla sektora finansowego

Comarch jest dostawcą rozwiązań informatycznych dla instytucji finansowych, w tym banków, towarzystw ubezpieczeniowych, domów maklerskich, firm zarządzających aktywami oraz funduszy inwestycyjnych i emerytalnych. Oferowane dla rynku finansowego systemy i aplikacje Comarch charakteryzują się wysoką jakością, doskonałą wydajnością oraz dużą elastycznością. Szeroka gama rozwiązań umożliwia precyzyjny dobór oprogramowania do oczekiwań klienta, z uwzględnieniem jego preferencji i możliwości.

Aktualności

Comarch pomyślnie integruje systemy w Getin Noble Banku
2016-10-18

Pełnym sukcesem zakończyła się integracja systemu korporacyjnej bankowości internetowej Getin Noble Banku z platformą autorstwa Comarch do obsługi towarzystw ubezpieczeniowych.

Czytaj więcej

Cognitive computing, blockchain, robo-advisory: tegoroczna konferencja Sibos już za nami
2016-10-03

106 tys. metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, 8 tys. gości, setki firm, instytucji, wystąpień i paneli dyskusyjnych – zakończona wczoraj prestiżowa konferencja Sibos przyniosła jak co roku garść cennych spostrzeżeń na temat przyszłości świata finansów.

Czytaj więcej
Wszystkie aktualności

Wybrani Klienci

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Oferty naszych rozwiązań dopasowujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.