Finanse

Systemy IT dla sektora finansowego

Comarch jest dostawcą rozwiązań informatycznych dla instytucji finansowych, w tym banków, towarzystw ubezpieczeniowych, domów maklerskich, firm zarządzających aktywami oraz funduszy inwestycyjnych i emerytalnych. Oferowane dla rynku finansowego systemy i aplikacje Comarch charakteryzują się wysoką jakością, doskonałą wydajnością oraz dużą elastycznością. Szeroka gama rozwiązań umożliwia precyzyjny dobór oprogramowania do oczekiwań klienta, z uwzględnieniem jego preferencji i możliwości.

Aktualności

Comarch Mobile Investment w Biurze Maklerskim Alior Banku
2016-09-28

Firma Comarch we współpracy z Alior Bankiem zrealizowała wdrożenie aplikacji mobilnej Comarch Mobile Investment. Aplikacja Alior Giełda pozwala na dostęp do rynków Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie klientom, którzy posiadają lub założą rachunek maklerski.

Czytaj więcej

Splitska banka i Comarch zmieniają oblicze bankowości cyfrowej w Chorwacji
2016-03-29

SB SmartNet, nowa platforma bankowości mobilnej i internetowej opracowana przez firmę Comarch, została z powodzeniem wdrożona w chorwackim Splitska banka z grupy Société Générale.

Czytaj więcej
Wszystkie aktualności

Wybrani Klienci

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Oferty naszych rozwiązań dopasowujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.