Klienci Bankowości Korporacyjnej Comarch

Co to jest Comarch Cloud Factoring

Comarch Cloud Factoring to platforma dla dłużników i wierzycieli korzystająca z mikroserwisów, dostępna w chmurze. Modułowość systemu pozwala w łatwy sposób dostosować rozwiązanie do potrzeb Klienta. Dzięki wsparciu kompleksowych procesów koszt i nakład pracy firmy faktoringowej są ograniczone do minimum.

Klienci usług faktoringowych mogą zarządzać całym cyklem życia faktury bez zbędnych formalności. Przejrzyste i uproszczone raporty sprawiają, że obsługa umowy faktoringowej jest prosta i intuicyjna.

Rozwiń swoją firmę bez zastanawiania się nad pojemnością i wydajnością systemu. Comarch Cloud Factoring automatycznie dostosowuje zasoby systemowe, aby wspierać twój biznes faktoringowy bez żadnych ograniczeń.

Główne zalety Comarch Cloud Factoring

Szybkie wdrożenie

Dzięki modułowej budowie system można uruchomić w ciągu zaledwie kilku tygodni. Szybkie wdrożenie systemu oraz możliwość dodania nowych funkcji, jeszcze bardziej usprawni twoją pracę.

Ciągłe doskonalenie

W miarę rozwoju Twojej firmy możemy z łatwością dodawać nowe elementy do każdego modułu, co jeszcze bardziej ułatwi pracę Twoich partnerów. Koszt oprogramowania obejmuje wszystkie aktualizacje systemu i nowe wersje.

Łatwość obsługi

Dzięki współpracy Comarch UX LAB z klientami końcowymi platforma Comarch Cloud Factoring jest przejrzysta, intuicyjna i dostosowana do potrzeb użytkowników.

Wsparcie specjalistów

Starając się znaleźć rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb, zapewniamy wsparcie doświadczonych specjalistów faktoringowych w obszarach takich jak sprzedaż, księgowość, ryzyko, zapobieganie oszustwom i nie tylko.

Co zyskujesz z Comarch Cloud Factoring

Płać w miarę rozwoju

W tym modelu kosztowym płacisz mniej, gdy startujesz z biznesem faktoringowym, a w miarę rozwoju firmy oraz większych potrzeb pokrywasz dodatkowe koszty. Dzięki takiemu podejściu współpraca z naszymi partnerami jest jeszcze bardziej przejrzysta.

rozwój firmy

On-line onboarding

Przeprowadź proces rejestracji i potwierdź tożsamość Klienta, kontrahenta lub partnera biznesowego on-line.

On-line onboarding

System wczesnego ostrzegania

Stały monitoring portfela faktoringowego. Wyłapywanie sygnałów ostrzegawczych, anomalii na umowach i kontrahentach w jednym miejscu dzięki zaawansowanemu systemowi opartemu na sztucznej inteligencji.

Monitoring

Dokładniejszy system dopasowywania płatności

Dzięki ciągłemu doskonaleniu algorytmów odpowiedzialnych za rozliczanie płatności, system jest w stanie automatycznie rozliczyć do 85% płatności. Dzięki tym ulepszeniom zespół operacyjny może poświęcić jeszcze więcej czasu na obsługę bieżącą klienta.

System rozliczania płatności

Obsługa najpopularniejszych produktów faktoringowych

  • Faktoring z regresem / bez regresu
  • Faktoring wymagalnościowy
  • Faktoring saldowy
  • Faktoring odwrotny, finansowanie dostawców
  • Zarządzanie należnościami
  • Faktoring jawny / cichy
Obsługa produktów faktoringowych
Comarch Factoring

Potrzebujesz rozwiązania w pełni konfigurowalnego?

Jak to działa platforma Comarch Cloud Factoring

Zgłoszenie faktury do systemu nigdy nie było tak proste. Twój Klient musi wykonać tylko kilka kroków, aby otrzymać środki na swoje konto. Ponadto nowy model przesyłania paczek faktur sprawia, że obsługa nawet kilku tysięcy faktur jest prosta i intuicyjna.

Comarch Cloud Factoring

Funkcjonalności systemu Comarch Cloud Factoring

Mikroserwisy

niezbędne, dedykowane moduły z własną logiką biznesową

Konteneryzacja

szybkość budowania środowisk oraz izolacja zasobów i błędów

Rozwiązania w chmurze

elastyczne możliwości skalowania

Lekkość

szybkość, wydajność i brak zbędnych kosztów

Bezpieczeństwo

brak zbędnych dostępów oraz kontrola uprawnień

Ciągłe wdrażanie

zawsze gotowy na nowe wyzwania biznesowe

digitalization of factoring

W jaki sposób nasz system do obsługi faktoringu może pomóc Tobie i Twoim klientom efektywnie prowadzić biznes?

Jaki potencjał niesie ze sobą branża faktoringowa i jak skuteczny system może zapewnić Ci bezpieczeństwo? Obejrzyj video, aby dowiedzieć się więcej!

Front Office 2.0 dla BNP Paribas Faktoring

Celem Klienta było stworzenie przyjaznego pulpitu użytkownika, który byłby przystosowany do łatwego korzystania i zdobywania wiedzy o przeprowadzanych transakcjach. Kluczowym celem projektu było dostarczenie użytkownikom końcowym nowoczesnej aplikacji - Front Office 2.0, zaprojektowanej z wykorzystaniem najnowszych trendów UI/UX, adresującej wszystkie potrzeby współczesnych przedsiębiorców korzystających z produktów faktoringowych.

BNP Faktoring logo

Nasze partnerstwa

PZF

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Powiedz nam o potrzebach Twojej firmy. Znajdziemy idealne rozwiązanie.