Comarch Corporate Banking

Klienci Bankowości Korporacyjnej Comarch

Kompleksowa obsługa korporacji i MŚP

Comarch Corporate Banking to wielokrotnie nagradzane oprogramowanie dla cyfrowej bankowości biznesowej, stworzone w odpowiedzi na stale rosnące potrzeby klientów. Oferuje im dostęp do wszystkich produktów bankowych, od zarządzania środkami pieniężnymi po finansowanie handlu, koncentrując się na znakomitym komforcie użytkowania poprzez dowolny kanał - czy to smartfon, czy też zintegrowany system ERP.

Posiadając nasze oprogramowanie Comarch Corporate Banking, twój bank zdecydowanie wyróżni się na tle konkurencji. Comarch Corporate Banking ma budowę modułową, dzięki czemu jest idealnym narzędziem transformacji cyfrowej realizowanej krok po kroku lub w ramach jednego wdrożenia. 

Co ważniejsze, zdobędziesz pełną kontrolę nad procesem wdrożenia, podczas gdy oparta na mikroserwisach architektura natywna dla chmury od pierwszego dnia ułatwiać będzie współrozwój w mieszanych zespołach. W ten sposób otrzymasz możliwość szybkiego wdrożenia opartego na gotowych modułach i, razem z Twoim zespołem IT, stworzenia elastycznego rozwiązania, które będzie w pełni unikatowe na rynku.

Szukasz oprogramowania dla bankowości korporacyjnej? Oto ono.

Studia przypadków

Dowiedz się, czemu wiodące na rynku światowym banki, takie jak ING, BNP Paribas czy TTB, wybrały platformę Comarch Corporate Banking 

Dlaczego warto wdrożyć oprogramowanie dla bankowości korporacyjnej Comarch

prace nad stroną

Otwartość i dynamika

 • Rozpocznij cyfrową transformację swojego banku z pierwszym wdrożeniem w ciągu zaledwie dwóch tygodni
 • Zacznij ekspresowo i dodawaj nowe moduły, aby krok po kroku zbliżać się do swoich celów  
 • Zadowalaj swoich klientów nowymi funkcjami dostarczanymi z dnia na dzień dzięki możliwościom DevOps
 • Ciesz się elastycznością wdrożenia dzięki modularyzacji i możliwości rozszerzania systemu o współpracę z fintech’ami
zasięg

Pełen zakres produktów

 • Wdrażaj dodatkowe moduły, takie jak finansowanie handlu lub faktoring, w celu stworzenia spójnego portalu korporacyjnego
 • Pozwól swoim klientom na dostęp do danych o płynności finansowej całej firmy w czasie rzeczywistym i zarządzanie płatnościami z poziomu własnych systemów ERP dzięki integracji opartej na API
 • Obsługuj różne rodzaje klientów, od małych firm do wielopodmiotowych korporacji, za pomocą jednego rozwiązania
 • Skorzystaj z 20 lat doświadczeń zdobytych podczas wdrożeń w uznanych grupach bankowych, takich jak ING czy BNP Paribas
współpraca

Wyjątkowe rozwiązanie stworzone dzięki współpracy

 • Zaangażuj Twoje zespoły IT do brania udziału w procesie implementacji we współpracy z inżynierami Comarchu
 • Wykorzystuj odsłonięte API-e, komponenty systemu projektowania, wzory aplikacji i biblioteki startowe, by ułatwić niezależny rozwój
 • Pracuj w wielu równoległych strumieniach dzięki architekturze opartej na mikroserwisach i mikrofrontendzie
 • Używaj sprawdzonych narzędzi i procesów DevOps dla płynnego wdrażania
Comarch SME Banking

Odkryj ekosystem rozwiązań zaprojektowanych dla małych i średnich firm

Od onboardingu kontrahenta po jego zatrzymywanie – pozbądź się papieru, by twoi klienci mogli pracować zdalnie, od zaraz.

Co twój bank zyskuje na oprogramowaniu dla bankowości korporacyjnej 

Dzięki systemowi Comarch Corporate Banking możesz stworzyć kompleksowe środowisko bankowości cyfrowej z produktami i usługami, które naprawdę odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów i rozbudowanych przedsiębiorstw. 

Pozwól swoim klientom korporacyjnym zarządzać szeroką gamą produktów i usług bankowych bez konieczności zakupu dodatkowych systemów wspierających cash pooling lub kredyty i pożyczki. Automatyzuj rutynowe czynności swoich klientów związane z prowadzeniem biznesu dzięki wbudowanej analizie danych i bogatym funkcjom samoobsługowym. 

Cyfrowa bankowość biznesowa jeszcze nigdy nie była tak łatwa i bezpieczna. A my wciąż staramy się, by była jeszcze lepsza.

Zracjonalizuj koszty operacyjne swojego banku dzięki wygodnym funkcjom samodzielnej administracji, które znacznie odciążą twój personel w pracy.

Co zyskuje na oprogramowaniu dla bankowości korporacyjnej twój klient biznesowy

 • Cross-produktowe procesy biznesowe ułatwiające codzienne obowiązki
 • Całkowita kontrola nad finansami dzięki dostępowi do cash poolingu, rachunków wirtualnych, faktur elektronicznych i produktów skarbowych
 • Zwiększone możliwości personalizacji dzięki funkcji "przeciągnij i upuść" w celu dostosowania systemu do potrzeb użytkownika
 • Automatyzacja rutynowych czynności dzięki płatnościom masowym, rozbudowanym funkcjom samoobsługowym czy elastycznym schematom akceptacji
 • Omnichannelowy dostęp do systemu, pozwalający użytkownikom na kontynuowanie procesu na dowolnym urządzeniu dokładnie z etapu, na którym został on przerwany
klienci biznesowi

Bądź w kontakcie, sprzedawaj nowe produkty i usługi online, korzystając z funkcji czatu w czasie rzeczywistym, czatu wideo lub widoku bankowości udostępnianego doradcy.

Co zyskuje na oprogramowaniu dla bankowości korporacyjnej twój dział IT

Świetne oprogramowanie dla bankowości korporacyjnej wymaga więcej niż świetnego UX’a. Wszystko zaczyna się od solidnej architektury systemu. Oprogramowanie Comarch dla bankowości korporacyjnej daje twojemu bankowi jedno i drugie.

 • Rozwiązanie oparte na mikroserwisach
 • Architektura modułowa
 • Podejście zorientowane na API
 • Brak uzależnienia od dostawcy
 • Elastyczne opcje wdrażania
 • Dostępność 24/7
 • Platforma gotowa do pracy w chmurze
 • Rozszerzalność z obsługą SDK
 • Architektura oparta na SOA
 • Sprawdzona skalowalność
 • Wzmożony poziom bezpieczeństwa
 • Pełne wsparcie

Z czego jesteśmy dumni

Comarch i TTB wygrały Wdrożenie Najlepszej Transformacji Cyfrowej na rozdaniu nagród Thailand Awards 2021, w prestiżowym konkursie prowadzonym corocznie przez The Asian Banker. Program ten wyróżnia najcenniejsze rozwiązania i wdrożenia, by rekomendować instytucje o największych osiągnięciach.

Jury doceniło projekt Comarchu dla TMB Thanachart Bank dotyczący wdrożenia systemu Comarch Corporate Banking; rozwiązanie nosi nazwę TTB Business ONE. System transakcyjny Comarchu zawiera aplikacje mobilne i komputerowe, które wspierają klientów małych i średnich firm oraz korporacji.

nagroda Global Finance

Wdrożenie oprogramowania Comarch Corporate Banking w ING zostało uznane przez magazyn Global Finance za najlepszy zintegrowany serwis bankowości korporacyjnej 2019 – za zapewnienie wyjątkowych możliwości w zakresie bankowości biznesowej, łączący wiele produktów i usług w ramach jednej platformy, w oparciu o narzędzia informatyczne opracowane przez Comarch.

Rozwiązanie dostępne jest na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.

Comarch Corporate Banking dla BNP Paribas

Pracujemy na nowoczesnej architekturze opartej o mikroserwisy umożliwiające elastyczne zarządzanie osobnymi elementami systemu, by w pełni korzystać z rozwiązań w chmurze. Wymagamy również silników wspierających przetwarzanie wielkich ilości danych, z myślą o największych korporacjach. Chcemy zbudować najlepiej rozwiniętą technologicznie platformę bankową na polskim rynku.

Łukasz Zieliński - Managing Director działu Informatycznego Rozwoju Bankowości Korporacyjnej banku BNP Paribas Polska

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Powiedz nam o potrzebach Twojej firmy. Znajdziemy idealne rozwiązanie.