Comarch Corporate Banking

Comarch Corporate Banking to platforma zaprojektowana z myślą o dużych i średnich firmach, której odbiorcami są banki świadczące usługi na rzecz takich firm. Dzięki wbudowanemu mechanizmowi obsługi procesów biznesowych, Comarch Corporate Banking usprawnia i przyspiesza realizację tysięcy codziennych operacji bankowych, a co za tym idzie – pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Platforma jest dostępna w kanałach: internetowym – jako system bankowości transakcyjnej, mobilnym – jako narzędzie do zarządzania finansami dla managera w firmie oraz web service – jako rozwiązanie ułatwiające obsługę masowych transakcji płatniczych.

Ważną cechą platformy jest to, że zbudowano ją na bazie modułów, co umożliwia stopniowe wzbogacanie jej o nowe funkcje wraz z rozwojem biznesowym danego banku, a w rezultacie – jej precyzyjne dostosowanie do potrzeb tego banku. Comarch Corporate Banking ułatwia wreszcie zarządzanie szeroką gamą produktów i usług bankowych kierowanych do firm. Wszystko to w ramach jednego rozwiązania, bez konieczności zakupu dodatkowych systemów obsługujących pojedyncze produkty.

Kluczowe korzyści biznesowe

Pełen zakres modułów funkcjonalnych

Kompletny zestaw produktów i usług dostępnych w ramach jednej platformy; jednolity interfejs użytkownika niezależnie od wybranej konfiguracji

Ułatwione zarządzanie przedsiębiorstwem

Automatyzacja procesów biznesowych, szeroki zakres raportowania

Dostępność w wielu kanałach

Pełna kontrola operacji za pośrednictwem internetu (system bankowości transakcyjnej), telefonu komórkowego (narzędzie do zarządzania finansami) oraz usługi webservices (narzędzie płatności masowych)

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Mnogość opcji konfiguracyjnych – system Comarch Corporate Banking może być używany wraz z kartami mikroprocesorowymi, hasłami jednorazowymi, tokenami mobilnymi, certyfikatami PKI, a nawet metodami uwierzytelniania opartymi na biometrii

Elastyczna konfiguracja schematów akceptacji

Odwzorowanie nawet najbardziej złożonych struktur decyzyjnych przedsiębiorstwa – z dwoma, trzema poziomami autoryzacji

Zautomatyzowana wymiana danych

Tworzenie i autoryzacja paczek przelewów bezpośrednio w systemie ERP klienta – bez potrzeby wykonywania czasochłonnej, ręcznej ekstrakcji danych obarczonej ludzkimi błędami

Otwarta architektura

Łatwa integracja z systemami transakcyjnymi banków oraz innymi rozwiązaniami back-office

Rozwiązanie, na którym można polegać

Wdrożenia w renomowanych grupach bankowych na trzech kontynentach

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Oferty naszych rozwiązań dopasowujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.

Moduły

Success stories

ing-system-ubezpieczenia.jpg

Comarch Corporate Banking w ING

Przeczytaj case study

Raiffeisen-Polbank.jpg

Comarch Corporate Banking w Raiffeisen Polbank

Przeczytaj case study

Comarch Corporate Banking to dojrzałe rozwiązanie bankowości transakcyjnej przeznaczone dla klientów korporacyjnych, obecne na rynku od 2003 r. Od tamtej pory nasz system wdrożony został w największych grupach bankowych na trzech kontynentach, co potwierdza jego wysoką wartość. 

Zbudowano go na bazie najnowocześniejszych technologii oraz najnowszych osiągnięć w zakresie user experience. Dzięki swojej modułowej budowie, a co za tym idzie - szerokim możliwościom konfiguracyjnym, Comarch Corporate Banking spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających instytucji finansowych. Szukasz nowego rozwiązania? Właśnie je znalazłeś/aś.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Oferty naszych rozwiązań dopasowujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.