Comarch Commission & Incentive

Comarch Commission & Incentive jest kompleksowym rozwiązaniem, które umożliwia sprawne zarządzanie wynagrodzeniami motywacyjnymi, przeznaczonym dla towarzystw ubezpieczeniowych, banków, operatorów telekomunikacyjnych, firm dystrybuujących produkty finansowe i innych podmiotów z rozbudowanymi sieciami sprzedaży. Wspiera zarządzanie złożoną polityką prowizyjną oraz budowanie programów motywacyjnych dla wszystkich kanałów dystrybucji bez pomocy dostawcy oprogramowania. Pozwala także na integrację wszystkich danych dotyczących sieci sprzedaży i inteligentnego zarządzania siłami sprzedaży.

Kluczowe korzyści biznesowe

Integracja

Efektywne zarządzanie siecią sprzedaży dzięki zebraniu wszystkich danych dotyczących sił sprzedaży i ich struktury w jednym miejscu

Ciągły rozwój

Optymalizacja zarządzania wynagrodzeniami motywacyjnymi w celu zwiększania efektywności sił sprzedaży

Wysoka elastyczność

Szerokie możliwości parametryzacji reguł prowizyjnych

Rozdział procesów

Odrębne procesy naliczania i rozliczania wynagrodzeń motywacyjnych, umożliwiające niezależne definiowanie ich częstotliwości i poszczególnych kroków

Automatyzacja

Automatyczna korekta rezultatów procesu naliczania prowizji w związku ze zmianami danych sprzedażowych, algorytmów lub struktury sieci

Szybka i niezawodna informacja

Natychmiastowy dostęp do danych o aktualnych wynikach sprzedaży oraz należnych prowizjach

Minimalizacja błędów

Zmniejszona liczba błędnych rozliczeń wynagrodzeń motywacyjnych oraz reklamacji ze strony sił sprzedaży

Centralizacja

Scentralizowany proces fakturowania minimalizujący źródła błędów

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Oferty naszych rozwiązań dopasowujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości. Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami w celu szczegółowego omówienia interesujących Państwa produktów i usług skierowanych do branży  finansowej.

Obszary

Comarch Commission & Incentive umożliwia każdej organizacji z wielowarstwową strukturą sił sprzedaży efektywne zarządzanie siecią sprzedaży. System do rozliczeń prowizyjnych oferuje w pełni konfigurowalne procesy naliczeniowe i rozliczeniowe, a także szeroki zakres raportów oraz repozytorium danych. Wspiera także zarządzanie szkoleniami i definiowanie celów sprzedażowych. Wielojęzyczny, wielowalutowy i wielopodmiotowy charakter systemu stanowi o jego realnej przewadze nad konkurencją. Comarch Commission & Incentive jest gotowy do integracji z Salesforce.

Comarch Commission & Incentive jest z powodzeniem wykorzystywany przez czołowe polskie banki, m.in. Bank Zachodni WBK SA, Idea Bank, BNP Paribas, jak i wiodących ubezpieczycieli: Skandię, Aegon, Link4, czy Europę (Talanx Group).

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Oferty naszych rozwiązań dopasowujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.