Konferencje

20 Września Kraków, Poland

Światowe marki pod dachem Comarch

Lotnisko Heathrow, Air Lingus, BT One Phone, UniCredit, ING, UNIQA to tylko kilka największych firm, które wezmą udział w spotkaniu organizowanym przez firmę Comarch. Co roku do Krakowa przyjeżdżają przedstawiciele partnerów biznesowych polskiego producenta systemów IT, aby uczestniczyć w Comarch User Group (CUG). Ta dwudniowa konferencja to okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu zastosowania rozwiązań informatycznych w biznesie.

19 Maja Warszawa

Comarch na Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej 2015

Comarch weźmie udział w Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej, które odbędzie się w dniach 19-20 maja 2015 w Warszawie. Forum zgromadzi kadrę kierowniczą banków spółdzielczych, firmy technologiczne i dostawców rozwiązań IT.

06 Marca Bukowina Tatrzańska

Comarch na XV Konferencji Programowej Izby domów Maklerskich

Comarch weźmie czynny udział w XV Konferencji Programowej Izby Domów Maklerskich, która odbędzie się w dniach 6-8 marca 2015 roku w Hotelu Bukovina Terma Spa w Bukowinie Tatrzańskiej. Tematem przewodnim tegorocznej edycji wydarzenia jest: „Silny i wiarygodny rynek kapitałowy dla rozwoju przedsiębiorczości i wzrostu gospodarczego.”

03 Grudnia Warszawa

Comarch na Digital Banking Forum

Comarch weźmie udział jako Złoty Partner, wystawca i prelegent w Digital Banking Forum, które odbędzie się w Warszawie w dniach 3-4 grudnia 2014 w hotelu Courtyard by Marriott.