Skontaktuj się z nami

Czy na pewno chcesz wysłać formularz?

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnych informacji w witrynie Comarch FSM, napisz do nas, korzystając z formularza kontaktowego.

* Pola wymagane


 

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Przedstawimy Ci informacje na temat produktów, cen i modelów wdrażania. Jeśli Twoja firma planuje niestandardowe wdrożenie, możemy przedyskutować, jak dostosować nasz produkt w taki sposób, aby spełniał wymogi biznesowe. Jeśli masz w planach wdrożenie standardowe, zaprezentujemy, jak optymalnie wykorzystać nasze rozwiązanie, aby uzyskać lepszą wydajność i jakość usług. Mamy w tym zakresie ponad 15 lat doświadczenia.

Nie obawiaj się, nasi sprzedawcy nie będą Cię codziennie niepokoić po przesłaniu jednego zapytania. Jeśli chcesz tylko uzyskać więcej informacji na temat produktu, odpowiemy na Twoje pytanie, a Ty podejmiesz decyzję w swoim czasie.

Zapytaj nas, o co chcesz. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi.