Aktualności

24.05.2017, Ogólne

Konsekwencje i kary za nieprawidłowe złożenie deklaracji VAT

Zgodnie z nowelizacją przepisów Ustawy o VAT, które weszły z początkiem tego roku, przedsiębiorcy którzy zobowiązani są do składania informacji podsumowujących VAT-27 oraz VAT-UE muszą je składać wyłącznie drogą elektroniczną. Ta grupa przedsiębiorców również deklaracje VAT-7 musi składać w postaci elektronicznej.

17.05.2017, Ogólne

Prowadź sprzedaż w sklepie internetowym - webinar z cyklu „Omnichannel w praktyce”

Jak pokazują wyniki raportu, Polacy masowo ruszają na zakupy „do internetu”, gdzie kupują sprzęt AGD, TV, Hi-Fi, odzież, kosmetyki a nawet… meble. Nowoczesny sprzedawca musi być na to przygotowany już teraz. Jak zachęcić klienta do swojej oferty w gąszczu internetowych sklepów, dowiesz się podczas kolejnego webinaru z cyklu „Omnichannel w praktyce”.

10.05.2017, Ogólne

Czy kobiety kupują inaczej niż mężczyźni?

Badania pokazują, jakie znaczenie ma lojalność klienta, postęp techniczny i… dotyk

08.05.2017, Ogólne

„Retail bez tajemnic” - konferencja w reżyserii Comarch

Jak zmienią się zachowania i potrzeby klientów? Gdzie będą robić zakupy? Który kanał sprzedaży będzie popularniejszy: online czy offline? Jak przygotować firmę na nadchodące zmiany? To pytania, które codziennie stawiają sobie przedsiębiorcy z branży retail. Odpowiedzi będą mogli usłyszeć podczas „Rozwiązania IT dla sieci retail oraz e-commerce. Comarch Retail 2017”.

19.04.2017, Produkcja

Oddaj produkcję w dobre ręce – cykl bezpłatnych konferencji Comarch

Produkcja to skomplikowany proces, który składa się z wielu etapów. Tylko ich właściwe zaplanowanie i uporządkowanie pozwoli na pełna kontrolę i utrzymanie poziomu jakości wytwarzanych artykułów. Dla wielu przedsiębiorców usprawnienie procesów produkcyjnych i dostosowanie do wymagań rynku to spore wyzwanie.

12.04.2017, Ogólne

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie stacjonarnym i nie tylko – dowiedz się podczas najbliższego webinaru

27 kwietnia odbędzie się kolejny webinar z cyklu „Omnichannel w praktyce”. Tym razem eksperci Comarch podpowiedzą m.in. jak efektywnie prowadzić sprzedaż w sklepach stacjonarnych, pop-up store’ach czy na wyspach w galeriach handlowych, jak poprawić poziom obsługi klienta, czym jest usługa Click&Collect, dlaczego już teraz warto zainwestować w urządzenia mobilne do sprzedaży w sklepach.

12.04.2017, Handel detaliczny

Comarch na londyńskich targach RETAIL BUSINESS TECHNOLOGY EXPO

Targi RETAIL BUSINESS TECHNOLOGY EXPO to “must be” w kalendarzu przedstawicieli branży retail, którzy poszukują narzędzi ułatwiających prowadzenie biznesu, bowiem największe firmy z branży IT prezentują wtedy swoje innowacyjne rozwiązania oraz organizują liczne premiery. W tym roku wśród wystawców będzie również Comarch.

10.04.2017, Handel detaliczny

Zakupy przyszłości - najnowsze trendy w handlu detalicznym teraz i za 15 lat. Wyniki badania zachowania klientów przeprowadzonego przez Comarch.

Pobierz raport na temat aktualnych i przyszłych zachowań konsumenckich, ich oczekiwań oraz lojalności klientów w sześciu krajach europejskich: Holandii, Niemczech, Polsce, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech.