Dedykowany sprzęt i oprogramowanie

Sprzęt komputerowy i oprogramowanie w jednej ofercie

Zintegrowana Oferta Comarch (ZOC) jest działem zajmującym się proponowaniem rozwiązań sprzętowo - licencyjnych, będących bardzo dobrym dopełnieniem dla wdrażanych przez Comarch systemów ERP.

Dzięki takiemu podejściu i efektowi synergii, oferta Comarch jest jedną z najbardziej kompleksowych i przyjaznych użytkownikowi na rynku.

Jesteśmy na bieżąco z nowościami na rynku IT i do tych nowości dostosowujemy naszą ofertę, tak aby była jak najbardziej aktualna i spełniała potrzeby naszych Partnerów biznesowych.

Sprzęt IT, systemy operacyjne, oprogramowanie bazodanowe, peryferia i wiele więcej…

Kupując nasze oprogramowanie możesz liczyć na pomoc w doborze odpowiednio skrojonego pod Twoje potrzeby środowiska sprzętowego, tak aby gwarantowało wysoką wydajność oraz zapewniało bezpieczeństwo firmowych danych przez wiele lat współpracy. Najlepszym dowodem naszej skuteczności, są liczne wdrożenia i referencje, z którymi możesz zapoznać się tutaj. 

Dzięki mocnej pozycji rynkowej oraz wieloletniej współpracy z największymi dostawcami sprzętu i oprogramowania, oferujemy naszym Klientom wyjątkowo korzystne warunki cenowe. W naszej ofercie znajdują się między innymi: platformy sprzętowe (serwery, komputery PC, notebooki, macierze, osprzęt sieciowy itp.), systemy operacyjne, oprogramowanie baz danych, ochrona antywirusowa, a także szeroka paleta urządzeń peryferyjnych (kolektory danych, drukarki etykiet, skanery, komputery POS, panele przemysłowe itp.).

Sprawdź, jak sfinansować infrastrukturę IT

Skontaktuj się z ekspertem ds. infrastruktury IT

Chcesz wiedzieć więcej o Comarch ZOC?