Zamów prezentację COMARCH FSM na żywo i zoptymalizuj zarządzenie usługami w terenie!

Chcesz zapewnić zgodność z umowami SLA nawet do 90% i jednocześnie podwoić wydajność pracowników?

Dowiedz się, jak poprawić poziom zadowolenia klientów, zwiększając liczbę zadań realizowanych już podczas pierwszej wizyty.

Przedstaw nam swoje potrzeby biznesowe a my pokażemy Ci jak osiągnąć wyznaczone cele z wykorzystaniem oprogramowania Comarch Field Service Management. Dzięki ogromnemu, 15-letniemu doświadczeniu oferujemy wyłącznie sprawdzone metody przyśpieszenia procesów związanych ze świadczeniem usług.

 

Field Service Management Software and mobile app

Co przedstawimy podczas prezentacji?

  • Wszystkie nasze moduły takie jak: zlecenia i zadania, zarządzanie czasem, zasoby, aplikacja mobilna (Android i iOS), automatyczny dyspozytor, mapy, raportowanie, podwykonawcy, magazyn, komunikacja, przewidywanie, zarządzanie klientami, audyty jakościowe.
  • Nasze najnowsze rozwiązania — grywalizacja, portal klienta, zastosowania inteligentnych urządzeń IoT produkowanych przez Comarch, aplikacja do rozszerzonej rzeczywistości dla urządzeń mobilnych oraz aplikacja do rzeczywistości mieszanej(mixed reality) na urządzenie Microsoft HoloLens.
  • Szczegółowe przypadki zastosowania — dla wszystkich obsługiwanych branż.
  • Nowe trendy w obszarze zarządzania realizacją usług w terenie. 

 

Dlaczego warto wziąć udział w naszej demonstracji na żywo?

  • Uzyskasz szeroki zakres informacji na temat oprogramowania i możliwości aplikacji mobilnej, zarówno w wersjach lokalnych, jak i chmurowych.
  • Zaproponujemy odpowiednie moduły dla Twojej organizacji.
  • Jeśli prześlesz nam dodatkowe informacje poprzez formularz, np. główne potrzeby i problemy biznesowe, planowane optymalizacje procesów związanych ze świadczeniem usług oraz wymagane integracje, możemy przygotować bardziej szczegółową prezentację.
  • Po prezentacji przekażemy Ci szczegółowe informacje, dzięki którym podejmiesz najlepszą decyzję dla swojej firmy
  • Podczas trwającej zaledwie godzinę prezentacji online otrzymasz dawkę wiedzy na temat możliwych rozwiązań do zastosowania procesów optymalizacji i automatyzacji.

Czy na pewno chcesz wysłać formularz?

Wypełnij formularz i zamów DEMO

 

* Pola wymagane

 

 


 

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.