Zamów prezentację COMARCH FSM na żywo i zoptymalizuj zarządzenie usługami w terenie!

Dostarczanie usług na najwyższym poziomie stanowi dla firm prawdziwe wyzwanie. Rosnące oczekiwania klientów w połączeniu ze zmieniającym się otoczeniem zmuszają organizacje do budowania spójnych strategii obsługi klienta. Aby ich realizacja była możliwa, firmy potrzebują innowacyjnych narzędzi do planowania, które zapewnią odpowiedni przydział zasobów do zadań, ułatwią współpracę w zespole, a także umożliwią automatyzację procesów i ich optymalizację.

Comarch Field Service Management posiada różne funkcjonalności i integracje, które pozwalają na spełnienie tych wymagań.


Zamów prezentację COMARCH FSM na żywo i poznaj:

  • dostępne moduły COMARCH FSM takie jak: tworzenie grafików i planowanie pracy, zarządzania pracownikami w terenie oraz rozwiązania Internetu Rzeczy
  • możliwe integracje systemu, które pozwolą Twojej firmie osiągnąć lepsze wyniki biznesowe
  • najlepsze praktyki zarządzania usługami w terenie
Zamów prezentację demo już teraz!

 

Field Service Management Software and mobile app

Wypełnij formularz i zamów DEMO

 

* Pola wymagane

 

 


 

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.