Ogólne

14.09.2017, Ogólne

Comarch umacnia pozycję na rynku ERP

Według firmy analitycznej IDC, Comarch, jako jedyna firma z czołowej trójki producentów systemów ERP, zwiększa swoje udziały w rynku.

19.10.2017, Ogólne

Konkurs „Partner Roku” rozstrzygnięty

Comarch przyznał doroczne nagrody dla swoich najlepszych Partnerów w konkursie „Partner Roku” w ośmiu kategoriach dotyczących najciekawszych wdrożeń systemów Comarch ERP.

18.10.2017, Ogólne

Jak zabezpieczyć dane firmowe - zapraszamy na bezpłatny webinar

Informatycy mówią, że ludzie dzielą się na tych, którzy robią kopie zapasowe i tych, którzy będą je robili. 26 października podczas webinaru doradzimy jak zapewnić bezpieczeństwo danych firmowych w internecie.

17.10.2017, Ogólne

Mikroprzedsiębiorco – czas przygotować się na JPK

Mikroprzedsiębiorcy mają jeszcze tylko trzy miesiące, aby zapoznać się z procedurą wysyłki Jednolitego Pliku Kontrolnego. Od 1 stycznia 2018 roku będą musieli co miesiąc, obowiązkowo przesyłać do urzędu skarbowego pliki JPK_VAT.

16.10.2017, Ogólne

Rozwijaj biznes z Comarch i leasingiem PKO Leasing

PKO Leasing opracował specjalną ofertę leasingu dla klientów Comarch, dzięki której przedsiębiorcy mogą sfinansować nowe inwestycje informatyczne.

15.10.2017, Ogólne

Pokolenia X i Y ruszają na zakupy do sklepów przyszłości

Już nikogo nie dziwi widok 60-70-letniej kobiety, czytającej e-book podczas podróży pociągiem albo mężczyzna w podobnym wieku, który przy pomocy aplikacji płaci za parking lub zakupy w sklepie z garniturami. „Średniolatkowie” oraz seniorzy są świadomi własnych potrzeb i jednocześnie podążają za nowinkami technologicznymi. Jak pokazują wyniki badania „Przyszłość zakupów. Najważniejsze trendy w retail dziś i w 2030 roku”, przeprowadzonego przez Comarch i Kantar TNS przedstawiciele pokolenia X i Y zdają sobie sprawę, że digitalizacja w sklepach jest kluczowa.

21.09.2017, Ogólne

Pełna mobilność w obsłudze serwisowej klientów - bezpłatny webinar z cyklu „Omnichannel w praktyce”

28 września odbędzie się kolejny bezpłatny webinar z cyklu „Omnichannel w Praktyce”. Tym razem tematem szkolenia będzie mobilność w obsłudze serwisowej. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane funkcjonalności aplikacji na urządzenia mobilne do planowania wizyt serwisowych, przeglądów gwarancyjnych, napraw i montaży a także przygotowywania i przechowywania dokumentacji.

29.08.2017, Ogólne

Gadżety sportowe Cracovia dostępne w sieci. Klub wdrożył rozwiązanie Comarch e-Sklep.

Od kilku miesięcy miłośnicy klubu sportowego Cracovia mogą kupować pamiątki oraz gadżety w oficjalnym sklepie internetowym klubu. Koszulki, futbolówki, szaliki, czapeczki – cały asortyment, który znajdował się w ofercie sklepu stacjonarnego, jest już dostępny w firmowym e-sklepie tego najstarszego klubu sportowego w Polsce.