Referencje

Krakchemia S.A.

Krakchemia S.A.

należy do grona największych dystrybutorów granulatów tworzyw sztucznych na terenie kraju, a dzięki dynamicznemu rozwojowi dystrybucji w segmencie folii opakowaniowych stała się jej największym dystrybutorem na terenie polski.

Cosmo Group Sp Z o.o.

Cosmo Group Sp Z o.o.

Cosmo Group Sp Z o.o. będąca właścicielem marki NeoNail jest wiodącą międzynarodową firmą w kategorii stylizacji i pielęgnacji paznokci. Od początku jej istnienia pozostaje blisko Klientów, oferując im wyjątkowe i innowacyjne produkty.

Partner

Partner

Firma Partner specjalizuje się w sprzedaży różnego rodzaju folii malarskich, taśm specjalistycznych oraz narzędzi malarskich i budowlanych na terenie Polski, a także za granicą. Produkty firmy znane są pod markami SOLID i PARTNER.

EBS Sp z o.o.

EBS Sp z o.o.

EBS Sp. z o.o. jest niezależnym polskim producentem systemów zabezpieczeń. Celem EBS jest zaspokajanie potrzeb rynku w zakresie urządzeń zapewniających bezpieczeństwo i służących do ochrony osób i mienia. Szeroka oferta produktowa EBS obejmuje sprzęt, a także oprogramowanie do oferowanych urządzeń.

Imperial

Imperial

Imperial to włoska marka oferująca ubrania dla kobiet i mężczyzn. Wraz z dynamicznym rozwojem sieci, firma rozpoczęła poszukiwania systemu, który usprawni zarządzanie siecią sklepów oraz umożliwi prowadzenie wielokanałowej sprzedaży w jednym miejscu (punkty stacjonarne oraz sklep internetowy). „Zaletą tego rozwiązania jest pełna integracja wszystkich systemów oraz możliwość zarządzania wszystkimi kanałami sprzedaży z jednego centralnego systemu” – podkreśla Joanna Baranowska, Imperial.

Ray Obuwie

Ray Obuwie

Grupa Ray Obuwie jest niekwestionowanym liderem dystrybucji oraz detalicznej sprzedaży obuwia w północno wschodniej Polsce. Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy oraz ograniczenia dotychczas wykorzystywanego systemu, Ray Obuwie zdecydował się wdrożyć Platformę Comarch ERP Altum i Comarch Retail.

Brodr. Jorgensen

Brodr. Jorgensen

Brodr. Jorgensen to międzynarodowy holding z siedzibą w Kopenhadze i oddziałami na terenie Polski i Litwy. Obecnie koncentruje się na dystrybucji wysokiej jakości dóbr konsumpcyjnych – detergentów, kosmetyków, perfum oraz produktów do pielęgnacji ciała. Brodr. Jorgensen po przeprowadzeniu szczegółowych analiz systemów ERP dostępnych na rynku zdecydowali się wdrożyć system Comarch ERP Altum – „uznany przez nas za najbardziej innowacyjną platformę ERP”.

Godan

Godan

Firma GoDan Janusza Kraszka powstała 1991 roku. Obecnie jest wiodącą firmą sprzedającą balony foliowe i gumowe, stroje, artykuły karnawałowe, halloween’owe, walentynkowe, dekoracyjne. „Comarch Retail w całości spełnił nasze oczekiwania w zakresie dostępnych funkcjonalności, wydajności oraz stabilności systemu. Comarch Retail polecam każdej firmie, dla której ważna jest jakość oraz profesjonalna obsługa techniczna" – Janusz Kraszek, Prezes firmy GoDan.

Chretien

Chretien

Chrétien Matériaux, firma z tradycjami na rynku dystrybucji materiałów dla budownictwa i do renowacji, posiada 14 sklepów przeznaczonych dla firm budowlanych i osób prywatnych. „Wdrożenie Comarch ERP Altum zapewni nam skuteczność działania w zakresie kompleksowej dystrybucji” – Guillaume Chrétien, Prezes firmy.

Style Group

Style Group

Style Group przedsiębiorstwo zarządzające znanymi markami sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży kosmetyków Perfumeria.pl oraz sukienek polskich projektantów LIMODA.PL. Jednym z głównych powodów, dla którego podjęto decyzję o zastosowaniu programu Comarch ERP Altum, była jego innowacyjność i możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb, w celu zapewnienia jak najlepszej jakości obsługi klientów.

Printemps

Printemps

Printemps jest renomowaną siecią dużych sklepów zajmujących się dystrybucją produktów wiodących marek ze świata mody, artykułów luksusowych i kosmetyków. W dobie ciągłego wzrostu, sklepy w Caen, Tours i Breście powierzyły firmie Comarch zadanie przebudowy swojego systemu informatycznego. Oprogramowanie Comarch ERP Altum idealnie wpisuje się w oczekiwania i potrzeby firmy Printemps i będzie jej towarzyszyło na poszczególnych etapach rozwoju.

Auchan Telecom

Auchan Telecom

Firma Auchan Telecom wchodzi w skład Grupy Auchan - jednej z największych sieci handlowych na świecie, i należy do tzw.wirtualnych operatorów komórkowych (MVNO). Każdego dnia, system obsługuje ponad 25 000 operacji. Zarządza również procesami rozliczeń z oddziałami (ponad 10 000 punktów sprzedaży) i partnerami Auchan. „Dzięki w pełni dostępnemu API, a także możliwości korzystania z silnika BPM jako platformy do integracji i automatyzacji procesów biznesowych, możliwe było stworzenie rozwiązania, które całkowicie spełnia wysokie wymagania Auchan Telecom” – podkreśla Mathieu Abt, Dyrektor Działu IT w Auchan Group.

Conhpol

Conhpol

Obuwie produkowane przez Conhpol znajduje nabywców w Niemczech, Rosji, Anglii, Litwie, Ukrainie, Mongolii, Kazachstanie, Słowacji i w Czechach. Całość produkcji wykonywana jest w zakładach na terenie Polski, a produkty firmy posiadają znak „Dajesz Pracę”. Przedsiębiorstwo handlowe Klaudia zdecydowało się na zakup modułów Comarch Retail Centrala, POS oraz Back Office.

K-Consult

K-Consult

Firma K-Consult powstała w 1998 roku. Profil działalności przedsiębiorstwa związany jest z importem i dystrybucją akcesoriów fotograficznych, audio-video, IT i multimedialnych. Obecni K-Consult jest jednym z czołowych importerów i dystrybutorów tego typu akcesoriów w Polsce.

Kontri

Kontri

Oferta spółki Kontri.pl to szeroko rozumiany asortyment bielizny, a także odzieży i wyrobów pończoszniczych. Dzięki wdrożeniu platformy Comarch ERP Altum ok. 50% zamówień internetowych obsługiwanych jest w sposób zautomatyzowany, a jedynymi osobami biorącymi udział w realizacji zamówienia są pracownicy magazynu fizycznie przygotowujący paczkę do wysyłki.

ARW Focus

ARW Focus

ARW Focus specjalizuje się w systemach identyfikacji wizualnej od fazy projektowej, aż po produkt końcowy. Ze względu na specyfikę branżową firma zdecydowała się na wdrożenie Comarch ERP Altum jako elastycznego rozwiązania połączonego z oprogramowaniem dedykowanym dla drukarni. Aspektem przemawiającym za wyborem Comarch ERP Altum był m.in. rozbudowany moduł analityczny Business Intelligence.

Gdzie kupić

Produkty Sektora ERP dystrybuowane są trzema kanałami sprzedaży:

Partnerzy Comarch
Sklep internetowych
Chmura Comarch

Dzięki mapie sprzedaży znajdziesz sprawdzoną firmę z Twojej okolicy wdrażającą nasze rozwiązania.

Kontakt

Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.

Zadaj pytanie