Finansowanie

Poznaj unikalne rozwiązania finansowania IT

Centrum Finansowania Comarch oferuje pomoc w doborze i pozyskaniu dostępnych na rynku metod dofinansowania projektów ERP, w tym m.in. dotacji unijnych, leasingu IT czy kredytu technologicznego.

W trakcie  perspektywy finansowej na lata 2007-2013 wartość pozyskanych przez Centrum Comarch środków dla przedsiębiorstw w ramach Działań Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarska, Programów Regionalnych oraz Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przekroczyła kwotę ponad 40 mln zł

W ramach rozpoczynającej się nowej perspektywy finansowej 2014 -2020, która również przewiduje środki unijne na finansowanie inwestycji IT, oferujemy pomoc w przygotowaniu wkładu merytorycznego do wniosku unijnego – zwłaszcza w kwestii udokumentowania innowacyjności wdrażanej dzięki naszym systemom.

Centrum Finansowania Comarch oferuje naszym klientom także inne cenne źródło finansowania – leasing operacyjny IT, skierowany zarówno do mikro, małych, jak i średnich przedsiębiorstw, a nawet tzw. start-up’ów.

Posiadamy również własny produkt COMARCH FINANCING dla finansowania inwestycji IT poprzez leasing  oraz pożyczkę.
Produkt ten pozwala na sfinansowanie niskooprocentowaną pożyczką pełnego projektu wdrożenia systemu ERP wraz z usługami i sprzętem IT.

Aktualności

Startują konkursy w Małopolsce!
2016-12-08

Ogłoszone zostały długo oczekiwane nabory dla MŚP – skorzystają firmy, które chcą wdrażać innowacje oparte na wynikach prac B+R, patentach i wzorach użytkowych. Dotowane jest m.in. oprogramowanie dla e-handlu.

Czytaj więcej

Dotacje dla świętokrzyskich firm
2016-12-07

Ruszyła druga w tym roku edycja konkursu 2.5. Przewiduje on wsparcie dużych projektów inwestycyjnych sektora MŚP zakładających zmiany w procesie produkcyjnym czy wprowadzenie na rynek innowacyjnych produktów lub usług.

Czytaj więcej
Wszystkie aktualności

Nowy przewodnik po finansowaniu IT

Aktualna, praktyczna wiedza o dostępnych na rynku źródłach finansowania inwestycji IT. Dowiedz się czy twoja firma może się ubiegać o środki unijne lub skorzystać z innych form wsparcia?

Zapraszamy do lektury Przewodnika opracowanego przez Centrum Finansowania ERP!

Raport o dotacjach

Zobacz z których środków korzystali przedsiębiorcy w minionych latach i na jakie inwestycje je przeznaczyli.  

Jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego warto ubiegać się o dofinansowanie zapoznaj się z raportem.

Zapraszamy do lektury raportu o dotacjach.

Joanna Dominiak kierownik ds. finansowania Comarch ERP

Skontaktuj się z nami korzystając z formularza lub telefonicznie pod numerem: (12) 684 90 01