Finansowanie

Dowiedz się, jak sfinansować inwestycję IT

W Centrum Finansowania Comarch ERP otrzymają Państwo informacje o możliwościach zewnętrznego finansowania oprogramowania i sprzętu IT oraz pomoc w doborze optymalnego rozwiązania dla każdej inwestycji.

Doradzamy w zakresie wsparcia inwestycji ze środków unijnych na lata 2014-2020. Pomagamy w przygotowaniu wkładu merytorycznego do wniosków o dofinansowanie w obszarze budowania innowacyjności opartej na systemach Comarch ERP.

Współpracujemy z najważniejszymi na polskim rynku firmami leasingowymi, proponując Klientom preferencyjne warunki leasingu operacyjnego.

Posiadamy również unikalne na rynku, elastyczne narzędzie kredytowania – Comarch Financing.  Produkt ten pozwala na sfinansowanie niskooprocentowaną pożyczką pełnego projektu informatycznego – oprogramowania wraz z usługą wdrożeniową oraz sprzętem IT.

 

Aktualności

Polska Wschodnia – dofinansowanie dla producentów
2017-05-22

Konkurs 1.3.1 to szansa na inwestycje dla firm z sektora MŚP, prowadzących działalność w województwie lubelskim, podlaskim, podkarpackim, świętokrzyskim lub warmińsko-mazurskim.

Czytaj więcej

Kolejny konkurs na Podlasiu!
2017-05-22

Działanie 1.5 skierowane jest do firm z sektora MŚP działających w gminach wiejskich i miejsko-wiejskich objętych obszarem Natura 2000. Pozwala na inwestycje w maszyny, sprzęt IT i oprogramowanie.

Czytaj więcej
Wszystkie aktualności

Nowy przewodnik po finansowaniu IT

Aktualna, praktyczna wiedza o dostępnych na rynku źródłach finansowania inwestycji IT. Dowiedz się czy twoja firma może się ubiegać o środki unijne lub skorzystać z innych form wsparcia?

Zapraszamy do lektury Przewodnika opracowanego przez Centrum Finansowania ERP!

Raport o dotacjach

Zobacz z których środków korzystali przedsiębiorcy w minionych latach i na jakie inwestycje je przeznaczyli.  

Jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego warto ubiegać się o dofinansowanie zapoznaj się z raportem.

Zapraszamy do lektury raportu o dotacjach.

Magdalena Trybus specjalista ds. finansowania

Skontaktuj się z nami korzystając z formularza lub telefonicznie pod numerem: (12) 646 16 83