Mięsna

Dynamiczny rozwój wymaga nowoczesnych rozwiązań informatycznych. O tym, dlaczego warto inwestować w systemy do zarządzania oraz jakie korzyści płyną z wdrożenia przekonało się wielu Klientów Comarch ERP XL.

 

Comarch ERP XL spełnia wymogi firm z branży mięsnej. Sprawdź jak w praktyce system wpłynął na zwiększenie efektywności naszych Klientów i przeczytaj Case Study poniższych firm:

Produkcja

MAK-1

MAK-1

powstała w roku 1997. Od początku istnienia, spółka zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną produktów mięsnych.

Lukullus

Lukullus

jest nowoczesnym zakładem masarskim z długoletnią historią.

Indyk-Mazury

Indyk-Mazury

zajmuje się skupem, ubojem i rozbiorem indyków oraz dystrybucją mięsa, a od niedawna także przetwarzaniem mięsa indyczego.

Grabowscy

Grabowscy

zakład przetwórstwa mięsnego powstał w 1993 roku i jest renomowanym producentem mięsa i wędlin.

Mark-Drob

Mark-Drob

Korzenie firmy wywodzą się z Gospodarstwa Rolnego, zajmującego się początkowo produkcją jaj konsumpcyjnych. W chwili obecnej działalność opiera się o własną hodowlę kurcząt brojlerów oraz ubojnię.

Merda

Merda

Podstawową działalnością przedsiębiorstwa jest produkcja tuszek, elementów i mięsa drobiowego pozyskanych z żywca kury nioski oraz kury mięsnej. Spółka posiada także własną bazę transportową.

Case studies

Wielu Klientów już przekonało się o tym, jakie korzyści można osiągnąć dzięki wdrożeniu innowacyjnego systemu klasy ERP. W odpowiednich sekcjach branżowych znajdą Państwo case study oraz referencje firm, które zdecydowały się na wykorzystanie Comarch ERP XL w swojej działalności.

Case studies

Referencje

Poznaj Comarch ERP XL

Zachęcamy do przetestowania wersji demonstracyjnej systemu Comarch ERP XL. Dostęp do wersji testowej uzyskają Państwo za pomocą klienta usług terminalowych Microsoft.

Demo Comarch ERP XL