Motoryzacyjna i rowerowa

Dynamiczny rozwój wymaga nowoczesnych rozwiązań informatycznych. O tym, dlaczego warto inwestować w systemy do zarządzania oraz jakie korzyści płyną z wdrożenia przekonało się wielu Klientów Comarch ERP XL.

 

Comarch ERP XL spełnia wymogi firm z branży motoryzacyjnej. Sprawdź jak w praktyce system wpłynął na zwiększenie efektywności naszych Klientów i przeczytaj Case Study poniższych firm:

Usługi

ALBOR

ALBOR

jest firmą rodzinną. Swoją działalność rozpoczęła w 1991r. Przez lata działalności wyspecjalizowała się w naprawach taboru ciężarowego.

BJM

BJM

to rodzinna firma działająca w branży motoryzacyjnej od 1997 roku. Jej działalność opiera się na sprzedaży hurtowej i detalicznej części motoryzacyjnych do pojazdów ciężarowych i autobusów, naprawach samochodów ciężarowych i osobowych, prowadzaniu badań technicznych pojazdów.

Intertec Polska

Intertec Polska

jest jednym z największych dostawców akcesoriów samochodowych i rowerowych.

Case studies

Wielu Klientów już przekonało się o tym, jakie korzyści można osiągnąć dzięki wdrożeniu innowacyjnego systemu klasy ERP. W odpowiednich sekcjach branżowych znajdą Państwo case study oraz referencje firm, które zdecydowały się na wykorzystanie Comarch ERP XL w swojej działalności.

Case studies

Referencje

Poznaj Comarch ERP XL

Zachęcamy do przetestowania wersji demonstracyjnej systemu Comarch ERP XL. Dostęp do wersji testowej uzyskają Państwo za pomocą klienta usług terminalowych Microsoft.

Demo Comarch ERP XL