Finanse

Systemy IT dla sektora finansowego

Comarch jest dostawcą rozwiązań informatycznych dla instytucji finansowych, w tym banków, towarzystw ubezpieczeniowych, domów maklerskich, firm zarządzających aktywami oraz funduszy inwestycyjnych i emerytalnych. Oferowane dla rynku finansowego systemy i aplikacje Comarch charakteryzują się wysoką jakością, doskonałą wydajnością oraz dużą elastycznością. Szeroka gama rozwiązań umożliwia precyzyjny dobór oprogramowania do oczekiwań klienta, z uwzględnieniem jego preferencji i możliwości.

Aktualności

Comarch wśród Dostawców Godnych Polecenia!
2017-12-06

Podczas grudniowej konferencji „W poszukiwaniu wspólnego mianownika” Comarch został uznany przez ING Bank Śląski za Dostawcę Godnego Polecenia. Rozwiązanie, za które otrzymano wyróżnienie to Comarch Corporate Banking.

Czytaj więcej

Comarch w czołówce rankingu IT@BANK 2017
2017-11-21

Comarch uplasował się w czołówce rankingu IT@BANK 2017. Statuetki przyznano po raz dwunasty, wyróżniając najlepsze firmy technologiczne tworzące rozwiązania dla sektora finansowego. Rozdanie nagród odbyło się 21 listopada w Hotelu Hilton w Warszawie.

Czytaj więcej
Wszystkie aktualności

Wybrani Klienci

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Oferty naszych rozwiązań dopasowujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.