Przestrzeń, w której każdy odnajdzie coś dla siebie !

Zapraszamy Cię do udziału w konferencji, podczas której Ty sam decydujesz, w jakich warsztatach chcesz uczestniczyć. Udział w Comarch Competence Day to przede wszystkim duża dawka merytorycznej wiedzy, kontakt z najnowszymi trendami m.in w zarządzaniu danymi, machine learning czy zarządzaniem projektami a także okazja do efektywnego networkingu.

Specjalna formuła Open Space pozwala na swobodny udział w spotkaniu przy wykorzystaniu maksimum możliwości poznawczych jakie oferuje ta konferencja.


Program spotkania

GODZINA
PANEL
9:30 - 10:00
REJESTRACJA I POWITANIE
10:00 - 11:00
SALA 1
Jarosław Kowalik
Analiza rentowności - alokacje kosztowe w praktyce
SALA 2
Łukasz Ciesielski
Efektowna prezentacja danych - pulpit menadżera
SALA 3
Grzegorz Stolecki 
Uczenie maszynowe (machine learning)
SALA 4
Dariusz Skórniewski
Czyszczenie danych (Power Query)
11:00 - 12:00
SALA 1
Jarosław Kowalik
Analiza odchyleń w stosunku do budżetów
SALA 2
Adam Bartosiewicz
Power BI
SALA 3
Grzegorz Stolecki
Natural Language Processing
SALA 4
Dariusz Skórniewski
Formularze użytkownika w Excelu
12:00 - 12:30
PRZERWA  NA POCZĘSTUNEK 
II CZĘŚĆ SPOTKANIA
12:30 - 14:30
SALA 1
Patryk Pasternak
Analiza biznesowa
SALA 2
Łukasz Ciesielski
Kreatywne raporty biznesowe z wykorzystaniem możliwości Excela i Power Pointa 2016
SALA 3
ACCA
SALA 4
BI ERP - BI POINT
14:30 - 14:35
ZAKOŃCZENIE SPOTKANIA

Pobierz harmonogram w wersji PDF

Prelegenci

Grzegorz Stolecki

Ekspert w dziedzinie analityki biznesowej z 20-letnim doświadczeniem. Architekt, developer i trener. Projektant rozwiązań analityczno-raportowych dla przedsiębiorstw. Pracuje również nad aplikacjami controllingowymi do planowania finansowego oraz budżetowania.

Adam Bartosiewicz

Kim jestem? Od kilku lat zajmuję się szkoleniami jako MCT – Microsoft Certified Trainer. Mój ulubiony produkt to SharePoint i chmura Office 365. Przede wszystkim sam jej używam w codziennej pracy .

Łukasz Ciesielski

Łukasz jest związany z branżą szkoleniową od przeszło 12 lat. Od 2010 roku pracuje w charakterze trenera. Specjalizuje się w analizie i prezentacji danych. Posiada doświadczenie w marketingu i grafice komputerowej.

Dariusz Skórniewski

Od górnika do programisty :)Zaczynał karierę zawodową jako górnik. Obecnie jest gorącym zwolennikiem samoedukacji i na swoim przykładzie pokazuje, że nie ma rzeczy, których nie można się nauczyć. Ojciec, trener, freelancer, współautor książki „Excel – 20 nowych punktów widzenia”.

Jarosław Kowalik

Financial Controller w międzynarodowej korporacji w branży finansowo - księgowej oraz Inteligent Automation. Odpowiedzialny za analizę i dostarczanie informacji zarządczej oraz wsparcie kardy kierowniczej w procesie planowania, oceny wydajności, kontroli i podejmowania decyzji.

Marcin Kieszczyński

Marcin Kieszczyński – Marketing Communications Manager ACCA Polska i Kraje Bałtyckie, ekspert ds. komunikacji marketingowej z 15-letnim doświadczeniem w budowaniu i egzekucji strategii komunikacyjnych z naciskiem na kanały cyfrowe (Digital + Social Media), szkoleniowiec i prelegent o Erze Cyfrowej i jej implikacjach na licznych konferencjach, warsztatach i spotkaniach.

Wiedza i doświadczenie

Konferencję Comarch Competence Day w formule Open Space realizujemy już po raz piąty. Poprzednie edycje zgromadziły wielu uczestników, formuła okazała się idealną okazją do wymiany wiedzy i networkingu. 

Czy formuła Open Space jest dla Ciebie ?

Oczywiście, że tak! Open Space, zwana Metodą Otwartej Przestrzeni - to metoda organizacji konferencji, w której uczestnicy mogą również sami proponować tematy i angażować się w najbardziej interesujące ich grupy robocze, które wybierają/zmieniają sami w trakcie konferencji. Daje to przestrzeń do powstania wielu ciekawych pomysłów i zawiązania interesujących znajomości. 
 

Poznaj nas bliżej!

Zarejestruj się na konferencję

Koszt: 59 PLN (rabat 10% przy zgłoszeniu 3 osób z jednej firmy)

Kontakt: mail.szkolenia@comarch.pl; tel. +48 694 464 850

MIEJSCE KONFERENCJI: Warszawa

Partnerzy konferencji