SZKOLENIA ZDALNE


Doskonała alternatywa dla szkoleń stacjonarnych!
 

Dla kogo ?

Szkolenia zdalne to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą uczestniczyć w szkoleniach stacjonarnych. To również doskonała alternatywa dla firm, które z powodu znacznej odległości od Centrum Szkoleniowego, mają możliwość realizacji szkoleń grupowych dla całych zespołów lub grup pracowniczych w siedzibie własnej firmy, dostosowując jednocześnie  ich czas trwania do możliwości uczestników.

INSTRUKCJA

Czego potrzebujesz?

  • komputera ze stabilnym podłączeniem do Internetu,
  • przeglądarki internetowej,
  • mikrofonu i słuchawek,
  • programu, którego dotyczy szkolenie (np. wybierając szkolenie on-line z MS Excel, potrzebujesz komputera z programem MS Excel).

Pobierz wymagania techniczne

O szkoleniach zdalnych

Umiejętne planowanie czasu pracy

Czyli to co w szkoleniach zdalnych najważniejsze. Ta forma szkoleń, ze względu na warunki percepcyjne uczestników, skłania do zastosowania krótszego czasu poszczególnych sesji. Na  tej  podstawie powstaje koncepcja szkolenia i scenariusz zachowujący modułowości i porządek tematów. Dla Państwa komfortu oferowane szkolenia zdalne zamknęliśmy w sesjach 4 h, podczas których realizujemy od 2 do 4 modułów tematycznych. 

Komunikacja na linii trener - uczestnik

Od niej zależy sukces przekazania wiedzy i jej przyswojenia przez uczestników szkoleń w trybie online. Nawet najlepiej przygotowany materiał szkoleniowy nie zastąpi interakcji pomiędzy trenerem a uczniem. Szkolenia on line – choćby ze względu na wykorzystywane w nich technologie informatyczne mogą wprowadzać obawę przed  brakiem relacji na żywo. Gwarantujemy jednak, że współczesna myśl technologiczna połączona z wiedzą i umiejętnościami trenera oraz wykorzystywane przez nas platformy niwelują te odczucia i pokonują barierę strachu przed nowoczesnym narzędziami pracy.

Potrzeby edukacyjne uczestników

Potrzeby szkoleniowe w przypadku szkoleń zdalnych definiujemy na samym początku, dokładnie tak jak w przypadku szkoleń stacjonarnych. Przygotowanie do uczestnictwa w szkoleniach zdalnych nie odbiega w niczym od przygotowania do szkoleń klasycznych. Tak samo ważny będzie tu poziom Twojej aktualnej wiedzy jak i określenie problemów, które za pomocą tego szkolenia chcesz rozwiązać. W przypadku szkoleń zdalnych które wykorzystują rozamite formy edukacyjne, zwracamy szczególną uwagę, by w 100% dostosować je do Twoich oczekiwań.
 
Materiały, zadania  i ćwiczenia  skrojone na miarę potrzeb 

Przygotowane materiały dydaktyczne, ćwiczenia i zadania przesyłamy do uczestników szkolenia, ustalając jednocześnie kwestie terminów, w których zadania powinny zostać przez nich rozwiązane. Materiały dostarczamy Państwu drogą mailową, lub w przypadku poleceń wydawanych w trakcie szkolenia przez trenera, również chat room dostępny z pozycji platformy, na której odbywa się szkolenie zdalne. 

Wyjaśniamy i pomagamy!