Bazy danych

Szkolenia stacjonarne i online - Oracle Database Server, PostgreSQL, Microsoft SQL Server, MySQL, MariaDB

Szkolenia z baz danych

Świat baz danych nie jest Ci obcy? A może dopiero planujesz związać swoją przyszłość z tematyką bazodanową? Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz planując rozwój swojej kariery w branży IT, możesz łatwo wpaść w pułapkę szkoleń, nieprzemyślanych kursów dostarczających Ci kolejnych dyplomów i świadectw, nie zawsze jednak konkretnych umiejętności. 

Zobacz nasze szkolenia dla bazodanowców, analityków administratorów, programistów baz danych i wszystkich zainteresowanych tą tematyką. Zapraszamy na szkolenia stacjonarne i on-line z zakresu baz danych: Oracle, PostgreSQL, MS SQL Server, MySQL i  innych.

Szkolenia Oracle Database Server

To najbardziej popularna komercyjna baza danych, najdłużej rozwijana i najczęściej wdrażana. W naszej ofercie znajdują się szkolenia dotyczące SQL dla analityków, Oracle SQL na różnych poziomach zaawansowania, Oracle PL/SQL, BI, archiwizacji, administracji, strojenia wydajnościowego i wiele innych. Sprawdź szczegóły.

Szkolenia PostgreSQL

Baza danych PostgreSQL to darmowa, jedna z najbardziej popularnych baz danych implementowanych w Chmurze. Zobacz więcej o PostgreSQL i zapoznaj się z ofertą szkoleń. 

Szkolenia Microsoft SQL Server

Zapraszamy na autorskie i autoryzowane szkolenia dotyczące bazy danych MS SQL Server, od szkoleń podstawowych przez wszystkie poziomy zaawansowania aż do szkoleń specjalistycznych. Zobacz ofertę i zdobądź nowe umiejętności. 

Szkolenia MySQL

Zobacz, jakie możliwości ma open sourcowy system MySQL i weź udział w naszych szkoleniach.

Szkolenia MariaDB

Wszystkich, którzy pracują z oprogramowaniem opartym na relacyjnej bazie MariaDB, chcących poznać mechanizmy jej działania oraz nauczyć się jak wybierać interesujące ich informacje z bazy zapraszamy na szkolenia z naszej oferty.

Databases - training in english

Database training offer for selected categories.

Posłuchaj eksperta

Bazy danych
Bazy danych

W obszarze baz danych pracuje szereg specjalistów. Jakie role można pełnić w zespole? Zobacz, czym zajmuje się analityk, administrator i programista baz danych 

Dlaczego warto pracować z danymi?
Dlaczego warto pracować z danymi?
PostgreSQL
PostgreSQL
Oracle
Oracle
MS SQL Server
MS SQL Server
Comarch Bootcamp PostgreSQL
80 godzin intensywnego kursu PostgreSQL - język SQL i analityka danych
Szkolenia e-learningowe - Bazy danych
W ofercie znajdziesz E-Podstawy języka SQL oraz E-PostgreSQL. Analityczne możliwości języka SQL