Szkolenia i kursy z programowania i testowania oprogramowania

Sprawdź szkolenia z programowania, kursy z cyberbezpieczeństwa czy testowania oprogramowania!

Kurs programowania online czy stacjonarne szkolenie dla programistów?

Aby zapewnić uczestnikom wartościową edukację, kursy programowania od podstaw muszą spełniać wiele istotnych kryteriów. Nasze kursy są dostosowane do Twoich wymagań oraz Twojego poziomu zaawansowania. Łączą one także teorię z praktyką i umożliwiają pracę nad projektami łączącymi światy biznesu i technologii. Szkolenia z programowania Comarch przybliżą Ci także realia pracy programisty i nauczą Cię pracy z narzędziami wykorzystywanymi w branży.

Nie bez znaczenia jest także wykwalifikowana kadra naszego centrum szkoleniowego i wsparcie instruktorów, którzy podzielą się z Tobą specjalistyczną wiedzą i udzielą Ci feedbacku na każdym etapie. Przy wyborze między kursem programowania online a szkoleniem stacjonarnym dla programistów, warto rozważyć swoje preferencje i styl nauki.

Poznaj języki programowania!

Wybór języka programowania powinien zależeć nie tylko od aktualnych trendów na rynku pracy, ale także tego, jakie projekty i dziedziny Cię najbardziej interesują. Dobranie odpowiedniego języka programowania ułatwi Ci kurs programowania dla początkujących.

Podczas kursu, poprzez pracę nad angażującymi projektami, poznasz także różne języki programowania i zdobędziesz praktyczne doświadczenie. W trakcie szkolenia możesz również liczyć na wsparcie oraz opinię doświadczonych instruktorów, którzy wskażą Ci język programowania dopasowany do Twoich zainteresowań, zdolności i preferencji. 

Zobacz naszą ofertę szkoleń dla każdego: od osób stawiających pierwsze kroki w programowaniu aż po doświadczonych programistów. Zapisz się na nasz kurs programisty w Comarch, a pomożemy Ci wybrać język programowania odpowiedni dla Ciebie. 

Testowanie oprogramowania

Naucz się z nami testowania! Nasi trenerzy poprowadzą Cię krok po kroku, byś zdobył nowy pożądany na rynku pracy zawód. Jesteś już testerem? W naszej ofercie znajdziesz szkolenia dotyczące testowania na wszystkich poziomach zaawansowania.

Aplikacje Mobilne

A może interesują Cię aplikacje mobilne? Poniższe propozycje są dla Ciebie.

Analiza biznesowa i systemowa

Biznes i IT to dwa połączone ze sobą światy. Poszerzaj swoją wiedzę i umiejętności dzięki naszym propozycjom szkoleniowym z zakresu analizy biznesowej i systemowej.

Pozostałe Szkolenia IT

Szukasz nadal? Zobacz nasze inne szkolenia IT!

Jak zostać programistą?

Praca programisty to ambitna ścieżka zawodowa, oferująca atrakcyjne zarobki i możliwość pracy zdalnej w na własnych warunkach. Jeśli chcesz zostać programistą, to możesz kształcić się w tym zawodzie na wiele sposobów.

Oprócz tradycyjnych studiów, warto rozważyć zapisanie się na kurs programowania Comarch, który pozwoli Ci zdobyć teoretyczną wiedzę, praktyczne doświadczenie oraz certyfikaty potwierdzające umiejętności. Zbudujesz dzięki niemu także własne portfolio, które pozwoli Ci zaprezentować swoje umiejętności pracodawcom. Kursy programowania online pomogą także budowaniu relacji zawodowych, które są wartościowe na początku kariery.

Sprawdź Comarch Bootcamp! 

NOWOŚĆ!

Zrozumieć programist(k)ę. Jak efektywnie i skutecznie współpracować w świecie nowoczesnych technologii?

Zobacz nowość w naszej ofercie - szkolenie, dzięki któremu poprawisz skuteczność i efektywność współpracy z programistami, analitykami, zespołami developerów, user experience designerami, product managerami. Nie będziemy się uczyć programować, tylko „mierzyć się” z mitem czy umiem mówić „wystarczająco technicznie” poprzez zidentyfikowanie i rozróżnianie podstawowych pojęć, zasad programowania oraz przekładanie informatycznych algorytmów, ich roli i funkcjonowania na pozostałe aktywności współczesnej gospodarki, organizacji, działu”.

Zobacz szkolenie

Bootcampy programistyczne
Intensywne, weekendowe kursy nastawione na praktyczne zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do wkroczenia w rynek pracy
Polecamy szkolenia z PowerShell
Szkolenia z PowerShell - tematyki związanej z wykorzystaniem Microsoft PowerShell w zarządzaniu środowiskiem złożonym z systemów rodziny Microsoft Windows.