Opanuj Pythona!

Sssspróbuj szkolenia z programowania Python!

Zapraszamy na szkolenia z języka Python !

Python to aktualnie jeden z najbardziej znanych języków programowania opracowany przez Guido Van Rossuma. Python korzysta z różnych opcji programistycznych - mapowania obiektowo-relacyjnego, przetwarzania wieloprocesowego, tworzenia stron internetowych i tak dalej... Jest więc oczywistym, że można go używać do wykonywania całych zadań programistycznych. Python został stworzony ponad 30 lat temu, ale przez ten okres w doskonały sposób rozwinął społeczność swoich użytkowników, do których mamy nadzieję również dołączysz dzięki naszym specjalistycznym kursom.

Sprawdź kursy programowania w Python!

Dlaczego warto się uczyć języka Python?

Język programowania Python został stworzony w roku 1990. Twórcą jest Guido van Rossum. Nazwa języka pochodzi od serialu – „Latający Cyrk Monty Pythona”. Język jest oparty na języku ABC. Bardzo duży wpływ na składnię Pythona miały języki: C, C++, Haskell, Java, Perl czy Lisp. Język Python jest obiektowym językiem, co  zdecydowanie ułatwia jego testowanie i stosowanie w sposób interaktywny. Jego składnia cechuje się niezwykłą przejrzystością i zwięzłością. Jest jedną z najczęściej wykorzystywanych technologii na świecie, a według szacunkowych statystyk znajomość języka Python zajmuje obecnie 3 miejsce wśród najchętniej poszukiwanych w świecie IT umiejętności.

Korzystasz z You Tuba, Spotify czy Netflixa? Te platofmy w dużej mierze opieraja się właśnie na Pythonie! Ten ostatni stosuje język Python na praktycznie każdym etapie funkcjonowania serwisu. A poza tym...

Spotkajmy się na szkoleniu Python!

 • MARCIN ALBINIAK

  Jestem trenerem o wszechstronnym zakresie tematycznym, szczególnie interesuję się tematyką związaną z grafiką komputerową: AutoCAD, Corel, Adobe, Programowanie: Web, Mobile, Java, Python, C#, VB, JS, Groovy, Scala, Swift itd., bazy danych, analiza danych, algorytmy AI i wiele innych zagadnień. Jestem doktorem informatyki w specjalności – algorytmy sztucznej inteligencji – Machine Learning, Deep Learning. Prywatnie – biegam ultra maratony w górach, uwielbiam filmy z Jamesem Bondem, a w muzyce ciężkie brzmienia

  Python stał się w ostatnich latach jednym z najpopularniejszych języków programowania na świecie. Jest wykorzystywany praktycznie we wszystkim, od uczenia maszynowego po tworzenie stron internetowych aż po  testowanie oprogramowania. Może być używany zarówno przez programistów, jak i osoby niebędące programistami.

  Weź udział w szkoleniach, prowadzonych są przez praktyków-programistów języka Python! Z nami nauczysz się tworzyć projekty lub analizować dane w Python!

  Chcesz wiedzieć jak zbudować swoją ścieżkę zawodową wokół języka Python?

  Wypełnij formularz i pobierz materiał PDF!

  Pobierz PDF

  Ssskuś się na analizę danych w Python!

  Python to stosunkowo prosty język, co oznacza, że jest on mniej czasochłonny i wymagający niż inne języki programowania. Chcesz opanować Data Science z wykorzystaniem języka Python? Kursy z analizy i wizualizacji danych w Python pomogą Ci okiełznać zaawansowane techniki analizy danych. 

   Analiza danych w Python

  Ranking najpopularniejszych języków programowania 2023

  Python na podium!

  Przeczytaj na blogu
  Szkolenie e-learningowe Python!
  Sprawdź e-szkolenie Python! Naucz się definiować i używać funkcji, zarządzać instalacjami i bibliotekami języka Python oraz korzystać ze środowiska PyCharm!
  Bootcamp Junior Python Developer!
  Wejdź i rozgość się w świecie IT – skorzystaj z intensywnego, weekendowego kursu, który przygotuje Cię do zawodu programisty języka Python!