Java jest językiem w pełni obiektowym. Dzięki temu budowa aplikacji jest dość prosta, podobnie jak możliwość ich dalszej rozbudowy.

Możliwość tworzenie kodu w niezależności od platformy. Motto Javy brzmi: „write once run anywhere” co w prosty sposób obrazuje, że programując w Javie można zarówno napisać program na PC jak i mobilną aplikację na smartfona z systemem Android.

„Niski próg wejścia”, ponieważ aby zacząć programować w Javie wystarczy posiadać tylko komputer. Wszystkie inne narzędzia są darmowe!


Szkolenia Java

Specjalistyczne szkolenia informatyczne z zakresu Java

Dlaczego Java?

Java jest jednym z najczęściej używanych języków programowania na świecie. Wg rankingu TIOBE ( 2021) jest obecnie trzecim pod względem popularności językiem programowania, zaraz po Python oraz C.

Sprawdź naszą ofertę

O języku Java opowiada nasz trener Mateusz Bereda

Mateusz Bereda, trener Comarch Bootcamp Junior Java Developer.

Z czego wynika popularność języka Java

To język, w którym odnajdziemy wiele narzędzi wspomagających w nim pracę.Ale posiada wiele innych zalet. Dowiedz się z artykułu!

Przeczytaj na blogu

Funkcjonalności Java

Odkryj mniej znane funkcjonalności, których na co dzień w kodzie nie znajdziemy, a których znajomość na pewno nam się przyda.

Przeczytaj na blogu

Zobacz ofertę IT Campu!
Bootcamp Java podczas kórego uczestnik pozna w stopniu zaawansowanym narzędzia wykorzystywane w codziennej pracy programisty, zaawansowane funkcje języka Java oraz podstawy wielu technologii pozwalających na tworzenie profesjonalnych projektów komercyjnych!
Interesują Cię inne języki ?
Zajrzyj do naszej bogatej oferty szkoleń z popularnych języków programowania i wybierz coś dla siebie. Śledź również nasze nowości i atrakcyjne rabaty !