Java jest językiem w pełni obiektowym. Dzięki temu budowa aplikacji jest dość prosta, podobnie jak możliwość ich dalszej rozbudowy.

Możliwość tworzenie kodu w niezależności od platformy. Motto Javy brzmi: „write once run anywhere” co w prosty sposób obrazuje, że programując w Javie można zarówno napisać program na PC jak i mobilną aplikację na smartfona z systemem Android.

„Niski próg wejścia”, ponieważ aby zacząć programować w Javie wystarczy posiadać tylko komputer. Wszystkie inne narzędzia są darmowe!


Szkolenia Java


Specjalistyczne szkolenia informatyczne z zakresu Java

Dlaczego Java?

Java jest jednym z najczęściej używanych języków programowania na świecie. Wg rankingu TIOBE ( 2021) jest obecnie trzecim pod względem popularności językiem programowania, zaraz po Python oraz C.

Sprawdź naszą ofertę

Programowanie w języku Java - poziom podstawowy

Szkolenie przeznaczone jest dla programistów mających podstawową wiedzę z zakresu programowania obiektowego, chcących poznać możliwości języka Java.

Programowanie w języku Java - poziom średnio zaawansowany

Programowanie w języku Java – poziom zaawansowany

Programowanie w języku Java – kompendium wiedzy

Intensywny 5-dniowy kurs programowania w języku JAVA. Kurs oprócz podstaw języka obejmuje m.in. podstawy Java Reflection API, JDBC oraz elementy JEE. Szkolenie pokrywa się z większością zagadnień objętych certyfikatem OCPJP.

Bezpieczeństwo aplikacji internetowych. Podstawy zabezpieczania aplikacji webowych

Szkolenie przeznaczone jest dla programistów i projektantów tworzących aplikacje internetowe, którzy chcą nauczyć się jak budować aplikacje bezpieczne.

Wzorce projektowe. Praktyczne zastosowania wzorców projektowych z przykładami w języku Java

Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z zasadami tworzenia oprogramowania o wysokiej jakości. Po zakończeniu szkolenia jego uczestnik będzie potrafił stworzyć aplikację spełniającą zasady SOLID oraz wykorzystać poznane wzorce projektowe tak, aby aplikacja mogła powstać szybciej, była łatwiejsza w testowaniu i odporna na rozbudowę.

Obsługa baz danych w języku Java. Podstawy specyfikacji JPA na przykładzie Hibernate.

Tworzenie efektywnych aplikacji Java. Optymalizacja kodu

Gradle. Budowanie aplikacji Java

Tworzenia kompleksowych aplikacji przy pomocy Spring Boot

Tworzenie usług sieciowych (Web Services) w Języku Java

Java – efektywny programista, efektywny zespół (Java, Spock, Mockito, Jenkins, Sonar)

O języku Java opowiada nasz trener Mateusz Bereda

Mateusz Bereda, trener Comarch Bootcamp Junior Java Developer.

Z czego wynika popularność języka Java

To język, w którym odnajdziemy wiele narzędzi wspomagających w nim pracę.Ale posiada wiele innych zalet. Dowiedz się z artykułu!

Przeczytaj na blogu

Funkcjonalności Java

Odkryj mniej znane funkcjonalności, których na co dzień w kodzie nie znajdziemy, a których znajomość na pewno nam się przyda.

Przeczytaj na blogu

Zobacz ofertę IT Campu!
Bootcamp Java podczas kórego uczestnik pozna w stopniu zaawansowanym narzędzia wykorzystywane w codziennej pracy programisty, zaawansowane funkcje języka Java oraz podstawy wielu technologii pozwalających na tworzenie profesjonalnych projektów komercyjnych!
Interesują Cię inne języki ?
Zajrzyj do naszej bogatej oferty szkoleń z popularnych języków programowania i wybierz coś dla siebie. Śledź również nasze nowości i atrakcyjne rabaty !

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33