Obejrzyj nagrania webinarów!

Podczas webinarów Centrum Szkoleniowego Comarch uczestnicy zdobywają wiedzę i praktyczne umiejętności z wybranego obszaru. Organizujemy webinary z programowania, obsługi baz danych czy analizy danych biznesowych. Webinary Comarch to wspaniała okazja do poznanania trenera, który prowadzi wybrane szkolenie. 

Nasze webinary to bezpłatne interaktywne szkolenia, są prowadzone w sposób warsztatowy, skupiamy się na praktycznych zagadnieniach. 

Archiwum webinarów Centrum Szkoleniowego Comarch

Sprawdź, jakie webinary już zrealizowaliśmy i obejrzyj bezpłatne nagrania!

Zastanawiasz się nad szkoleniem?

Chętnie dzielimy się wiedzą, organizujemy warsztaty, konsulacje oraz bezpłatne, interaktywne szkolenia w formie webinarów! Trenerzy prezentują praktyczne umiejętności oraz wprowadzają w temat, który jest kontuowany podczas szkoleń. To doskonała okazja na zdobycie podstawowych informacji na temat danego zagadanienia oraz upewnienia się, że podczas danego szkolenia będą poruszane wszystkie interesujące kwestie. 

Sprawdź terminy i tematykę najbliższych webinarów

Wypełnij formularz i sprawdź nagrania webinarów!

Nie czekaj, wypełnij poniższy formularz i korzystaj z bezpłatnego dostępu do archiwum nagrań wszystkich naszych webinarów! Zdobywaj wiedzę bezpłatnie i z dowolnego miejsca!

 

 

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy dotyczące wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu.

 

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze.