VBA - szkolenia zdalne i stacjonarne

Już dziś weź udział w szkoleniach  i zautomatyzuj swoją pracę, by szybciej i sprawniej wykonywać swoje zadania.

Pracujesz z bardzo dużymi ilościami danych w arkuszach kalkulacyjnych? Wykonujesz dużą ilość operacji powtarzalnych (np. kopiowanie danych czy poprawianie błędów)? Tworzysz powtarzalne raporty i wyliczenia oparte na zmieniających się danych? Szkolenia z Visual Basic for Aplication w MS Excel są dedykowane właśnie dla Ciebie.

 


Szkolenia VBA

Spędzasz dużo czasu w programie Microsoft Excel, wykonując swoją codzienną pracę? Wykonywane zadania w arkuszach kalkulacyjnych są czasochłonne i energochłonne? Na szczęście istnieje na to rozwiązanie i nazywa się VBA (Visual Basics for Application).

Visual Basic for Applications (VBA) to język programowania dzięki któremu możliwa jest automatyzacja rutynowych czynności. Największą grupą naszych kursantów z tego zakresu są analitycy danych.

W naszej ofercie odnajdą Państwo: 

 • szkolenia z podstawowej ścieżki podzielonej na 24-godzinne bloki tematyczne 
 • anglojęzyczną ścieżkę VBA dedykowaną zespołom, dla których język angielskim jest wiodącym językiem pracy

Automate definining Autofilter criteria

Did you know that Excel allows you to record all the operations you perform on sheets? See webinar: Automate definining Autofilter criteria.

Czym jest VBA i dlaczego warto się uczyć?

Skorzystaj z umiejętności automatyzacji MS Excel – Twój kurs VBA czeka!

Jeśli uważasz, że zdobycie tych umiejętności może usprawnić Twoją pracę w Excelu, kursy VBA są właśnie dla Ciebie.

Mówiąc wprost – jeśli masz wystarczające możliwości techniczne i determinację, aby nauczyć się Excela ze wszystkimi jego formułami, logiką i złożonością, na pewno jesteś w stanie odnieść sukces w dziedzinie VBA. Jak wspomniano powyżej, nie są wymagane żadne umiejętności programistyczne. Kursy przeznaczone są dla osób, które na co dzień pracują w MS Excel i chciałyby przenieść swoje umiejętności na wyższy poziom. Jeśli korzystasz z MS Excela w swoim życiu zawodowym, prawdopodobnie już wiesz, czym są makra. Teraz nadszedł czas, aby nauczyć się ich słownika i gramatyki, czyli elementów budujących opowieść.

Skorzystaj z umiejętności automatyzacji MS Excel – Twój kurs VBA czeka!

Poznaj opinie uczestników

 • Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, jak szkolenie zdalne działa. Na pewno nie jest to moje ostatnie szkolenie zdalne, było super!

   Anna

 • Bardzo merytoryczne szkolenie, prowadzący odpowiadał cierpliwie na wszystkie pytania i tłumaczył wszystkie zagadnienia na bieżąco.

  Błażej

 • Kompetentny trener, przekazuje wiedzę w prosty i zrozumiały sposób. Skuteczna pomoc przy znajdywania rozwiązań przez samego uczestnika. Trener naprowadza, nie daje gotowych odpowiedzi, jest pomocny, nawet gdy pytania dotyczyły szerszego obszaru niż to konkretne szkolenie.

  Dominika

 • Bardzo rzetelny trener, z przyjemnością poleciłbym go każdemu. Cierpliwy, wszystko wyjaśnia, bardzo pozytywny i rzeczowy przekaz

  Marek

 • Bardzo profesjonalne podejście do tematu szkolenia. Mimo formuły zdalnej szkolenia z uwagi na sytuacje na świecie szkolenie było bardzo dobrze przygotowane przez prowadzącego i nie odbiegało poziomem od szkolenia stacjonarnego.

  Irina

Zobacz także nasze propozycje

Opiekun szkoleń VBA

Szymon Kędroń
Szymon Kędroń

szymon.kedron@comarch.com

+48 660 464 279

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33