VBA - szkolenia zdalne i stacjonarne

Już dziś weź udział w szkoleniach  i zautomatyzuj swoją pracę, by szybciej i sprawniej wykonywać swoje zadania.

Pracujesz z bardzo dużymi ilościami danych w arkuszach kalkulacyjnych? Wykonujesz dużą ilość operacji powtarzalnych (np. kopiowanie danych czy poprawianie błędów)? Tworzysz powtarzalne raporty i wyliczenia oparte na zmieniających się danych? Szkolenia z Visual Basic for Aplication w MS Excel są dedykowane właśnie dla Ciebie.

 


Szkolenia VBA

Visual Basic for Applications (VBA) to język programowania dzięki któremu możliwa jest automatyzacja rutynowych czynności. Największą grupą naszych kursantów z tego zakresu są analitycy danych.
W naszej ofercie odnajdą Państwo: 
 • szkolenia z podstawowej ścieżki podzielonej na 16/24-godzinne bloki tematyczne (VBA 1-5)
 • anglojęzyczną ścieżkę VBA dedykowaną zespołom dla których język angielskim jest wiodącym językiem pracy

VBA w MS Excel (cz.1): podstawy programowania

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą nauczyć się automatyzacji podstawowych prac wykonywanych w arkuszach kalkulacyjnych oraz zdobyć podstawową wiedzę niezbędną do dalszego rozwoju umiejętności programowania w języku VBA.

VBA w MS Excel (cz. 2): arkusze, zeszyty, pliki

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które przede wszystkim chcą poszerzyć wiedzę i umiejętności zdobyte na szkoleniu podstawowym oraz potrzebują automatyzować prace związane z przetwarzaniem danych znajdujących się lub umieszczanych w wielu arkuszach i/lub zeszytach.

VBA w MS Excel (cz. 3): bazy danych w arkuszu kalkulacyjnym

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które posiadają podstawową wiedzę i umiejętności w zakresie używania języka VBA w pracach z arkuszami kalkulacyjnymi, a na co dzień pracują z bazami danych w arkuszach kalkulacyjnych oraz potrzebują automatyzować procesy wymiany danych.

VBA w MS Excel (cz. 4): formularze i prezentacja danych

Szkolenie dla osób, które posiadają podstawową wiedzę i umiejętności w zakresie używania języka VBA w pracach z arkuszami kalkulacyjnymi, a na co dzień zajmują się przede wszystkim gromadzeniem danych za pomocą rozmaitych ankiet/kwestionariuszy i/lub graficzną prezentacją wyników badań/obliczeń.

VBA w MS Excel (cz. 5): wspomaganie analizy danych

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które posiadają przynajmniej podstawową wiedzę i umiejętności w zakresie używania języka VBA w pracach z arkuszami kalkulacyjnymi, a na co dzień zajmują się analizą rozmaitych zestawów danych.

Programowanie Visual Basic for Applications (VBA) w MS Excel – przekrojowe

Programowanie Visual Basic for Applications (VBA) w MS Excel - przekrojowe

Visual Basic for Applications in Microsoft Excel – Basic level

This course is for people who want to learn how to automate the basic work done in MS Excel and gain basic knowledge necessary for further development of VBA programming skills.

Visual Basic for Applications in Microsoft Excel – Intermediate level

The training is designed for people who primarily want to expand their knowledge and skills gained in basic training and they need to automate the work associated with data processing in multiple sheets and / or workbooks.

VBA part 3 – data bases (EN)

This course is for people who have basic knowledge and skills in VBA workbook and worksheet programming and need to automate their work in data exchange with database (MS Access, SQLServer, Oracle).

VBA part 4 – forms and data presentation (EN)

This course is for people who have basic knowledge and skills in VBA workbook and worksheet programming and need to automate their work with data collection using different surveys/questionnaires or forms (paper or electronic) and/or their result graphic presentation/calculation.

Spotkajmy się na szkoleniu!

 • DARIUSZ PIETRZYK

  Moim podstawowym celem jest pomóc każdemu uczestnikowi szkoleń w podniesieniu poziomu fachowości – by mógł lepiej, szybciej i sprawniej (czyli bez błędów i marnotrawstwa) wykonywać swoje codzienne obowiązki. W związku z tym dzielę się w trakcie szkoleń ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie programowania (m.in. w językach Visual Basic for Applications i OpenOffice/Libre Office Basic) a także projektowania skutecznie działających procesów oraz oprogramowania wspomagającego ich realizację.

  Z wielką radością też słucham, jak uczestnicy moich szkoleń, powracający na kolejne części kursu języka VBA, dzielą się swoją satysfakcją z pożytecznych usprawnień i automatyzacji, wprowadzonych dzięki zdobytej wcześniej wiedzy i rozwijającym się na tej podstawie umiejętnościom.

 • SŁAWOMIR SROKA

  Bazodanowiec, od 15 lat szkolący i tworzący programy rozwojowe dla Pracowników i Klientów Comarch z zakresu składni języka SQL, VBA w MS Excel oraz funkcjonalności MS Excel wspomagających zaawansowane przetwarzanie danych. Konsultant, projektujący aplikacje z wykorzystaniem VBA dla Klientów Centrum Szkoleniowego Comarch (głównie branża BPO/SSC). W ostatnich latach zaangażowany w projekty szkoleniowe dla Klientów zagranicznych (szkolenia w języku angielskim – SQL, VBA, MS Excel). Z wykształcenia doktor nauk fizycznych, absolwet krakowskiej Akademiii Górniczo-Hutniczej.

  Poznaj opinie uczestników

  Zobacz także nasze propozycje

  Opiekun szkoleń VBA

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  31-864 Kraków

  ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33