Aplikacje biurowe

Szkolenia zdalne, stacjonarne oraz e-learningi

MS Excel

MS Excel kryje w sobie tak dużą ilość funkcjonalności, że jego znajomość okazuje się przydatna na większości stanowisk biurowych. Gromadzenie danych, wykorzystywanie ich do planowania, wykonywania obliczeń, prognozowania - to wszystko jest potrzebne nie tylko księgowej. MS Excel w Twoim CV to wciąż duży atut i pomimo upływu czasu nadal cieszy się zainteresowaniem ze strony pracodawców, którzy szukają pracowników potrafiących sprawnie organizować swoją pracę.

VBA

Visual Basic for Applications (VBA) to język programowania, dzięki któremu możliwa jest automatyzacja rutynowych czynności.

MS Word

Microsoft Word to idealne narzędzie do tworzenia dokumentów biznesowych. Stwarza szerokie możlwiości od samodzielnego zaprojektowania dokumentów (od tzw. podstaw) po możliwość skorzystania z profesjonalnie zaprojektowanych szablonów. Sprawdź jakie szkolenia proponujemy Ci z zakresu jego obsługi!

MS PowerPoint

Poznaj z nami program PowerPoint do tworzenia prezentacji multimedialnych wchodzący w skład pakietu biurowego Microsoft Office.

MS Outlook

Poczta, kalendarz oraz zadania.... Sprawdź, jak pomoże Ci w Twojej codziennej pracy rozbudowana skrzynka pocztowa MS Outlook !

MS Project

Szkolenia z aplikcji Microsoft Project – poznaj narzędzie, które wspomaga zarządzanie projektami, zasobami, czasem a także finansami projektu.

MS Access

Zweryfikuj na ile  już znasz system obsługi relacyjnych baz danych MS Access. Wybierz własna ścieżkę rozwoju z oferty Centrum Szkoleniowego.

MS Visio

Zdobądź wiedzę z obslugi pakietu aplikacji MS Visio, służącej do tworzenia schematów oraz diagramów.