O ofercie

Naszym celem jest troska o komfort i bezpieczeństwo użytkowania systemów produkowanych przez Comarch. Dlatego rozwijamy różnorodne formy szkoleń warsztatowych z najważniejszych funkcjonalności, zapewniając wysoki poziom wiedzy praktycznej, efektywność działań i satysfakcję w codziennej pracy przy użyciu naszych systemów.

Naszą ofertę kierujemy do Partnerów Comarch (firm sprzedających i wdrażających systemy Comarch ERP u Klientów końcowych), do Klientów Comarch (użytkowników systemu lub systemów Comarch ERP) oraz do indywidualnych Odbiorców Comarch (osób zainteresowanych doskonaleniem umiejętności zawodowych).

   Przegląd szkoleń z systemów Comarch ERP

   Oferta skierowana do Klientów i indywidualnych Odbiorców oraz Partnerów wdrażających systemy ERP produkowane przez Comarch. W ofercie odnajdą Państwo m.in szkolenia stacjonarne, e- learninigi oraz szkolenia autoryzacyjne dla sieci partnerskiej.

   Katalog szkoleń Comarch ERP

   Informacje dodatkowe

   Oferujemy szeroki zestaw specjalistycznych szkoleń w wielu miastach Polski, m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu. Skupiamy się na dwóch rodzajach szkoleń: szkoleniach informatycznych i biznesowych. Przed skorzystaniem z naszej oferty szkoleniowej zachęcamy do zapoznania się z regulaminem szkoleń, pełną ofertą oraz lokalizacjami, w których organizujemy nasze szkolenia.

   Najbliższe szkolenia

   Zmień układ

   Oferta specjalna

   Już teraz, do dowolnego szkolenia zdalnego możliwość zakupu w 50% zniżce 1 wybranego szkolenia e-learningowego. Zobacz jakie to proste!

   1. Rejestrujesz się na szkolenie zdalne.
   2. Po odbytym szkoleniu wybierasz 1 szkolenie e-learningowe ERP (sugerujemy temat zbieżny z tematem szkolenia zdalnego)
   3. Rejestrujesz się na wybrany e-learning za pomocą rejestratora na stronie lub formularza, dodając w polu "Dodatkowe informacje" adnotację: elearning50% + dodatkowo (warunek konieczny) wysyłasz mail na adres: szkolenia.erp@comarch.pl z tym samym hasłem: elearning50% „elearning50%”

   Uwaga: rejestracja na szkolenie w cenie zniżkowej jest dostępna dopiero po zakończonym szkoleniu zdalnym i potwierdzonej obecności na nim. Rabat 50% jest naliczany od kwoty stałej e-learningu, przy rozliczeniu końcowym (faktura). Promocja nie obejmuje pakietów szkoleniowych.

    Zapytaj o szczegóły

   Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

   31-864 Kraków

   ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33