MS Excel - szkolenia zdalne i stacjonarne

MS Excel to program cieszący się wciąż dużą popularnością, a jego znajomość jest wysoko punktowana na rynku pracy. O programie MS Excel napisano już kilka tysięcy artykułów, a w przeciągu najbliższego tygodnia powstanie zapewne kolejnych kilkanaście. Gdy wystukasz w wyszukiwarce hasło ”właściwości Excela”, do swojej dyspozycji będziesz miał ponad 4,5 mln wyników. Jeśli przejrzysz oferty pracy nna hasło EXCEL pojawi się około 500 aktualnych ofert, w których znajomość tego narzędzia jest wymagana lub mile widziana. Zapraszamy Cię więc na szkolenia, dzięki którym i Ty zaznajomisz się z obsługą MS Ecxel.

Dlaczego nie warto bać się Excela?


MS Excel w Twoim CV to wciąż duży atut i pomimo upływu czasu cieszy się zainteresowaniem ze strony pracodawców, którzy szukają pracowników potrafiących sprawnie organizować swoją pracę. Zmotywuj się do działania i postawienia tych pierwszych (albo kolejnych) kroków do tego by zaprzyjaźnić się z arkuszem kalkulacyjnym!

Oferta szkoleniowa

Dla miłośników liczenia lub sprawnej organizacji pracy może okazać się prawdziwym źródłem pasji. Dla tych, którzy liczyć po prostu nie lubią będzie doskonałym narzędziem ułatwiającym sporządzanie skomplikowanych wyliczeń. Jego zalety docenią także osoby mające na bakier z organizacją czasu i pracy. Popatrz na korzyści, które niesie za sobą obsługa MS Excel oraz na czas, który dzięki niemu możesz zaoszczędzić.

Sprawdź nasze szkolenia

Power BI – analiza oraz wizualizacja danych

Kurs przeznaczony jest dla osób wykonujących analizy danych oraz tworzenia raportów/zestawień zbiorczych przy użyciu danych pochodzących z innych systemów lub przetwarzanych bezpośrednio w arkuszu, chcących zwizualizować swoje dane.

Analiza danych biznesowych z wykorzystaniem MS Excel – kurs średnio zaawansowany

Szkolenie przeznaczone dla analityków korzystających z MS Excel jako jednym z głównych narzędzi pracy.

Power Query - czyszczenie i transformacja danych pod analizy danych z wykorzystaniem PowerPivot dla MS Excel i Power BI

Kurs przeznaczony jest dla osób wykonujących analizy danych oraz tworzenie raportów/zestawień zbiorczych przy użyciu danych pochodzących z innych systemów lub przetwarzanych bezpośrednio w arkuszu, którzy borykają się z różnorodnością danych oraz dużym zanieczyszczeniem danych.

DAX – tworzenie zaawansowanych formuł dla Power BI, SQL Server Analysis Services oraz dla Power Pivot w MS Excel

Kurs przeznaczony jest dla osób wykonujących analizy danych oraz tworzących raporty/zestawienia zbiorcze przy użyciu danych pochodzących z innych systemów lub przetwarzanych bezpośrednio w arkuszu, którzy już korzystają z dodatku PowerPivot dla MS Excel lub Power BI.

Projektowanie rachunku ABC w firmie produkcyjnej, z użyciem Power BI

Budżetowanie z MS Excel i Power BI

Wizualizacja danych w MS Excel – wykresy, raporty, dashboardy

Power BI, Power Pivot, Power Query – Analiza danych z arkuszy kalkulacyjnych i plików bez struktury

Power BI i DAX - Analiza na podstawie dat

Power BI i DAX – Zaawansowana analiza na podstawie dat

Analiza danych z wykorzystaniem Power BI, Power Pivot i Power Query - od planowania do realizacji

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które analizują dane pochodzące z różnych źródeł np. arkuszy Excel, baz danych, plików tekstowych i przygotowują interaktywne raporty przy użyciu Power BI lub Power Pivot, budują proste modele danych z podstawowymi obliczeniami, pragnących usystematyzować i poszerzyć swoje umiejętności oraz poznać dobre praktyki związane z kolejnymi etapami przygotowywania analizy danych.

Microsoft Excel – kurs podstawowy

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które rozpoczynają dopiero pracę z arkuszem kalkulacyjnym.

Microsoft Excel – kurs średnio zaawansowany

Szkolenie przeznaczone jest dla osób znających arkusz kalkulacyjny na poziomie podstawowym (nie ma wymogu uczestniczenia w szkoleniu z tego tematu), pragnących zapoznać się z najczęściej wykorzystywanymi i najbardziej przydatnymi funkcjami Excela.

Microsoft Excel – kurs zaawansowany

Szkolenie przeznaczone jest dla osób znających arkusz kalkulacyjny na poziomie podstawowym, pragnących zapoznać się z zaawansowanymi możliwościami arkusza kalkulacyjnego, głównie analizą i prezentacją danych, oraz możliwością zastosowania formuł i funkcji na poziomie zaawansowanym.

Analiza danych dla analityków – Excel, Access, SQL, statystyka, wizualizacja

Analiza danych dla analityków – Excel, Access, SQL, statystyka, wizualizacja

Microsoft Excel w praktyce finansowej – warsztaty

Kurs obejmuje zaawansowane zagadnienia związane z analizą finansową osadzoną w środowisku Microsoft Excel.

Microsoft Excel – analizy statystyczne

Kurs obejmuje zaawansowane zagadnienia związane z metodami statystycznymi w analizie danych. Uczestnicy szkolenia będą rozumieli wybrane zasady matematyczno - statystyczne pozwalające na dokonanie analiz (wzory, twierdzenia, metody), będą wiedzieli jak skorzystać z narzędzi Excela aby problemy statystyczne rozwiązać.

Microsoft Excel – kurs dla ekspertów z wykorzystaniem programowania w VBA

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą poznać nowe, zaawansowane możliwości przetwarzania danych w programie Microsoft Excel z pomocą istniejących narzędzi oraz z pomocą języka VBA.

Microsoft Excel – analiza danych z wykorzystaniem dodatków Power Pivot, Power View, Power Query

Microsoft Excel - analiza danych z wykorzystaniem dodatków Power Pivot, Power View, Power Query

Wizualizacja danych w Microsoft Office

Zapraszamy osoby, które chcą pogłębić wiedzę na temat wizualizacji danych w pakiecie MS Office, tj. tworzenia zestawień, raportów, schematów, tabel danych, infografik, itp.

Oferta specjalna

Już teraz, do dowolnego szkolenia zdalnego możliwość zakupu w 50% zniżce 1 wybranego szkolenia e-learningowego. Zobacz jakie to proste!

  1. Rejestrujesz się na szkolenie zdalne.
  2. Po odbytym szkoleniu wybierasz 1 szkolenie e-learningowe z oferty MS Office (sugerujemy temat zbieżny z tematem szkolenia zdalnego)
  3. Rejestrujesz się na wybrany e-learning za pomocą rejestratora na stronie lub formularza, dodając w polu "Dodatkowe informacje" adnotację: elearning50% + dodatkowo (warunek konieczny) wysyłasz mail na adres: szkolenia.erp@comarch.pl z tym samym hasłem: elearning50% „elearning50%”

Uwaga: rejestracja na szkolenie w cenie zniżkowej jest dostępna dopiero po zakończonym szkoleniu zdalnym i potwierdzonej obecności na nim. Rabat 50% jest naliczany od kwoty stałej e-learningu, przy rozliczeniu końcowym (faktura). Promocja nie obejmuje pakietów szkoleniowych.

 Zapytaj o szczegóły

Do czego przyda Ci się MS Excel?

MS Excel kryje w sobie tyle funkcjonalności, że jego znajomość okazuje się przydatna na większości stanowisk biurowych. Gromadzenie danych, wykorzystywanie ich do planowania, wykonywania obliczeń, prognozowania - to wszystko jest potrzebne nie tylko księgowej. 
Praktyczne przykłady zastosowań Excela
Zobacz jak można wykonać kilka operacji za pomocą dodatków do Excela, które za pomocą „czystego” Excela byłyby dość czasochłonne.
Szkolenia e-learningowe
Chcesz wiedzieć więcej ? Poszerz, uzupełnij swoją wiedze dotyczącą wykorzystywania Microsoft Word w codziennej pracy wykorzystując w tym celu wygodną formę e-szkoleń

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33