MS Excel - szkolenia zdalne i stacjonarne

MS Excel to program cieszący się wciąż dużą popularnością, a jego znajomość jest wysoko punktowana na rynku pracy. 

O programie MS Excel napisano już kilka tysięcy artykułów, a w przeciągu najbliższego tygodnia powstanie zapewne kolejnych kilkanaście. Gdy wystukasz w wyszukiwarce hasło ”właściwości Excela”, do swojej dyspozycji będziesz miał ponad 4,5 mln wyników. Jeśli przejrzysz oferty pracy na hasło Excel pojawi się około 500 aktualnych ofert, w których znajomość tego narzędzia jest wymagana lub mile widziana. Zapraszamy Cię więc na szkolenia, dzięki którym i Ty zaznajomisz się z obsługą MS Excel !

Dlaczego nie warto bać się Excela?


MS Excel w Twoim CV to wciąż duży atut i pomimo upływu czasu cieszy się zainteresowaniem ze strony pracodawców, którzy szukają pracowników potrafiących sprawnie organizować swoją pracę. Zmotywuj się do działania i postawienia tych pierwszych (albo kolejnych) kroków do tego by zaprzyjaźnić się z arkuszem kalkulacyjnym!

Oferta szkoleniowa

 
Dla miłośników liczenia lub sprawnej organizacji pracy może okazać się prawdziwym źródłem pasji. Dla tych, którzy liczyć po prostu nie lubią będzie doskonałym narzędziem ułatwiającym sporządzanie skomplikowanych wyliczeń. Jego zalety docenią także osoby mające na bakier z organizacją czasu i pracy. Popatrz na korzyści, które niesie za sobą obsługa MS Excel oraz na czas, który dzięki niemu możesz zaoszczędzić.

Sprawdź nasze szkolenia

Do czego przyda Ci się MS Excel?

MS Excel kryje w sobie tyle funkcjonalności, że jego znajomość okazuje się przydatna na większości stanowisk biurowych. Gromadzenie danych, wykorzystywanie ich do planowania, wykonywania obliczeń, prognozowania - to wszystko jest potrzebne nie tylko księgowej. 

Sprawdź swój poziom

Wahasz się nad wyborem odpowiedniego poziomu kursu MS Excel, w kórym chciałbyś uczestniczyć ? Sprawdź z nami swój poziom wiedzy! Wypełnij ankiete, pobierz arkusz MS Excel i wykonaj umieszczone w nim zadania.

Wypełnij ankietę

Interesujesz się MS Excel? Sprawdź inne propozycje!

Analizy biznesowe w MS Excel

Kursy, dzięki którym poznas zagadnienia związane z metodami statystycznymi w analizie danych i opanujesz sprawne poruszanie się w danych.

Elastyczny e - learning MS Excel

Chcesz wiedzieć więcej? Poszerz, uzupełnij lub utrwal wiedze za pomocą szkolenia e-learningowego MS Excel. Wszystkie poziomy zaawansowania, ta sama, wygodna formę e-szkoleń!

Webinary MS Excel

Jak prezentować dane w ramach analizy? Jak łączyć dane pochodzące z wielu źródeł? Sprawdź nagranie webinaru - "Analiza rentowności klientów w Power Pivot i Power Query"!

Comarch Bootcamp - MS Excel

Zapraszamy na kompleksowe, 5-dniowe szkolenie, w formie Bootcampu  które ma na celu przygotowanie uczestników do samodzielnej pracy z danymi w arkuszach kalkulacyjnych Excel.

Opiekun szkoleń MS Excel

Szymon Kędroń
Szymon Kędroń

szymon.kedron@comarch.com

+48 660 464 279