MS Excel - szkolenia zdalne i stacjonarne

MS Excel to program cieszący się wciąż dużą popularnością, a jego znajomość jest wysoko punktowana na rynku pracy. 

O programie MS Excel napisano już kilka tysięcy artykułów, a w przeciągu najbliższego tygodnia powstanie zapewne kolejnych kilkanaście. Gdy wystukasz w wyszukiwarce hasło ”właściwości Excela”, do swojej dyspozycji będziesz miał ponad 4,5 mln wyników. Jeśli przejrzysz oferty pracy na hasło Excel pojawi się około 500 aktualnych ofert, w których znajomość tego narzędzia jest wymagana lub mile widziana. Zapraszamy Cię więc na szkolenia, dzięki którym i Ty zaznajomisz się z obsługą MS Excel !

Dlaczego nie warto bać się Excela?


MS Excel w Twoim CV to wciąż duży atut i pomimo upływu czasu cieszy się zainteresowaniem ze strony pracodawców, którzy szukają pracowników potrafiących sprawnie organizować swoją pracę. Zmotywuj się do działania i postawienia tych pierwszych (albo kolejnych) kroków do tego by zaprzyjaźnić się z arkuszem kalkulacyjnym!

Oferta szkoleniowa

 
Dla miłośników liczenia lub sprawnej organizacji pracy może okazać się prawdziwym źródłem pasji. Dla tych, którzy liczyć po prostu nie lubią będzie doskonałym narzędziem ułatwiającym sporządzanie skomplikowanych wyliczeń. Jego zalety docenią także osoby mające na bakier z organizacją czasu i pracy. Popatrz na korzyści, które niesie za sobą obsługa MS Excel oraz na czas, który dzięki niemu możesz zaoszczędzić.

Sprawdź nasze szkolenia

Do czego przyda Ci się MS Excel?

MS Excel kryje w sobie tyle funkcjonalności, że jego znajomość okazuje się przydatna na większości stanowisk biurowych. Gromadzenie danych, wykorzystywanie ich do planowania, wykonywania obliczeń, prognozowania - to wszystko jest potrzebne nie tylko księgowej. 

Sprawdź swój poziom

Wahasz się nad wyborem odpowiedniego poziomu kursu MS Excel, w kórym chciałbyś uczestniczyć ? Sprawdź z nami swój poziom wiedzy! Wypełnij ankiete, pobierz arkusz MS Excel i wykonaj umieszczone w nim zadania.

Wypełnij ankietę

Zobacz także

Sprawdź pełną ofertę szkoleń z zakrsu MS Excel, VBA, Analizy danych, a także przydatnych i podręcznych szkoleń e-learningowych.

Praktyczne przykłady zastosowań Excela

Zobacz jak można wykonać kilka operacji za pomocą dodatków do Excela, które za pomocą „czystego” Excela byłyby dość czasochłonne.

Naucz się wykonywać Analizy biznesowe

Kursy, dzięki którym poznas zagadnienia związane z metodami statystycznymi w analizie danych i opanujesz sprawne poruszanie się w danych.

Poznaj kompleksowe szkolenia VBA

Szkolenia z podstawowej ścieżki podzielonej na 16/24-godzinne bloki tematyczne, kompleksowy Comarch Micro Camp – Programista VBA w MS Excel oraz anglojęzyczną ścieżkę VBA dedykowaną zespołom, dla których język angielskim jest wiodącym językiem pracy. 

Sprawdź szybkie, wygodne i podręczne szkolenia e - learningowe

Chcesz wiedzieć więcej ? Poszerz, uzupełnij swoją wiedze dotyczącą wykorzystywania Microsoft Excel w codziennej pracy wykorzystując w tym celu wygodną formę e-szkoleń

Data & Analytics Comarch Meetup!

Wykorzystaj analitykę biznesową, aby zyskać przewagę nad konkurencją! 

Weź udział w Data & Analytics Comarch Meetup i sprawdź, które narzędzia do przeprowadzania analizy danych są najskuteczniejsze!

Do zobaczenia 19 oraz 20 października 2023 w Krakowie i online!

Opiekun szkoleń MS Excel

Szymon Kędroń
Szymon Kędroń

szymon.kedron@comarch.com

+48 660 464 279