MS Excel - szkolenia zdalne i stacjonarne

MS Excel to program cieszący się wciąż dużą popularnością, a jego znajomość jest wysoko punktowana na rynku pracy. O programie MS Excel napisano już kilka tysięcy artykułów, a w przeciągu najbliższego tygodnia powstanie zapewne kolejnych kilkanaście. Gdy wystukasz w wyszukiwarce hasło ”właściwości Excela”, do swojej dyspozycji będziesz miał ponad 4,5 mln wyników. Jeśli przejrzysz oferty pracy nna hasło EXCEL pojawi się około 500 aktualnych ofert, w których znajomość tego narzędzia jest wymagana lub mile widziana. Zapraszamy Cię więc na szkolenia, dzięki którym i Ty zaznajomisz się z obsługą MS Ecxel.

Dlaczego nie warto bać się Excela?


MS Excel w Twoim CV to wciąż duży atut i pomimo upływu czasu cieszy się zainteresowaniem ze strony pracodawców, którzy szukają pracowników potrafiących sprawnie organizować swoją pracę. Zmotywuj się do działania i postawienia tych pierwszych (albo kolejnych) kroków do tego by zaprzyjaźnić się z arkuszem kalkulacyjnym!

Oferta szkoleniowa

Dla miłośników liczenia lub sprawnej organizacji pracy może okazać się prawdziwym źródłem pasji. Dla tych, którzy liczyć po prostu nie lubią będzie doskonałym narzędziem ułatwiającym sporządzanie skomplikowanych wyliczeń. Jego zalety docenią także osoby mające na bakier z organizacją czasu i pracy. Popatrz na korzyści, które niesie za sobą obsługa MS Excel oraz na czas, który dzięki niemu możesz zaoszczędzić.

Sprawdź nasze szkolenia

Oferta specjalna

Już teraz, do dowolnego szkolenia zdalnego możliwość zakupu w 50% zniżce 1 wybranego szkolenia e-learningowego. Zobacz jakie to proste!

  1. Rejestrujesz się na szkolenie zdalne.
  2. Po odbytym szkoleniu wybierasz 1 szkolenie e-learningowe z oferty MS Office (sugerujemy temat zbieżny z tematem szkolenia zdalnego)
  3. Rejestrujesz się na wybrany e-learning za pomocą rejestratora na stronie lub formularza, dodając w polu "Dodatkowe informacje" adnotację: elearning50% + dodatkowo (warunek konieczny) wysyłasz mail na adres: szkolenia.erp@comarch.pl z tym samym hasłem: elearning50% „elearning50%”

Uwaga: rejestracja na szkolenie w cenie zniżkowej jest dostępna dopiero po zakończonym szkoleniu zdalnym i potwierdzonej obecności na nim. Rabat 50% jest naliczany od kwoty stałej e-learningu, przy rozliczeniu końcowym (faktura). Promocja nie obejmuje pakietów szkoleniowych.

 Zapytaj o szczegóły

Do czego przyda Ci się MS Excel?

MS Excel kryje w sobie tyle funkcjonalności, że jego znajomość okazuje się przydatna na większości stanowisk biurowych. Gromadzenie danych, wykorzystywanie ich do planowania, wykonywania obliczeń, prognozowania - to wszystko jest potrzebne nie tylko księgowej. 
Praktyczne przykłady zastosowań Excela
Zobacz jak można wykonać kilka operacji za pomocą dodatków do Excela, które za pomocą „czystego” Excela byłyby dość czasochłonne.
Szkolenia e-learningowe
Chcesz wiedzieć więcej ? Poszerz, uzupełnij swoją wiedze dotyczącą wykorzystywania Microsoft Word w codziennej pracy wykorzystując w tym celu wygodną formę e-szkoleń

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33