Autoryzowane Centrum Testowe Pearson VUE oraz Certiport

Autoryzowane Centrum Testowe Pearson VUE oraz Certiport

EGZAMINY

Oferujemy egzaminy na tytuły zawodowe autoryzowane przez największe firmy z branży IT m.in.: Oracle, Microsoft, Novell, IBM, Lotus, Cisco itd.

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia na egzamin przyjmujemy na udostępnionym na tej stronie formularzu.Wypełniony formularz należy odesłać do nas pod numer faksu: +48 12 684 81 00 na co najmniej 3 dni robocze przed planowaną datą egzaminu lub przysłać skan podpisanego formularza na adres: szkolenia@comarch.pl

LOKALIZACJA

WARUNKI ZGŁOSZENIA

Warunki realizacji egzaminów, ich forma, terminy i sposób zamawiania zostały opisane w "Regulaminie świadczenia usług" - prosimy o zapoznanie się z tym regulaminem.W razie jakichkolwiek wątpliwości, co do rodzaju oferowanych egzaminów, ich cen oraz rezerwacji terminów prosimy skontaktować się z nami.

KONTAKT : tel. +48 (12) 687 78 11 mail: szkolenia@comarch.pl

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG

Regulamin świadczenia usług ( w tym egzaminów ) zamieszczony PONIŻEJ określa warunki świadczenia Usług Szkoleniowych, warunki zawierania Umów, a także tryb postępowania reklamacyjnego.Organizatorem Usług Szkoleniowych jest COMARCH Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie 31-864, al. Jana Pawła II 39A .

ZOBACZ REGULAMIN

Niezbędne dokumenty

Pliki do pobrania

  • FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA EGZAMIN

  • REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

Zadzwoń lub napisz do nas jeśli napotkasz problem

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33