Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Dofinansowania z Ogólnopolskiego Programu KFS

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

W styczniu 2020 ruszyły nabory wniosków w ramach KFS 2020 na dofinansowanie szkoleń.

Zachęcamy do monitorowania stron www Powiatowych Urzędów Pracy, które w Aktualnościach zamieszczają informacje o prowadzonych naborach wniosków KFS.

Budżet na 2020 rok to ponad 246 milionów złotych rozłożonych na 16 województw.
Indywidulana kwota przypadająca na uczestnika to około 14 000 PLN, co pozwala zrealizować nawet kilka szkoleń.
Skorzystaj z okazji i podnieś kwalifikacje w ramach wniosku o dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą szkoleniową i chcesz skorzystać z dofinansowania, skontaktuj się z nami – pomożemy dobrać odpowiednie szkolenia i zaproponujemy dogodny termin realizacji.
Aby uzyskać dofinansowanie Pracodawca musi złożyć wniosek do PUP-u (Powiatowy Urząd Pracy) właściwego dla miejsca zarejestrowania działalności gospodarczej. 
Wnioski takie można składać zarówno w urzędzie jak i poprzez sieć Internet (pod warunkiem posiadania bezpiecznego podpisu elektronicznego).
Możliwością dofinansowania jest objęta oferta szkoleń dostępnych w Centrum Szkoleniowym Comarch ( z wyjątkiem szkoleń Comarch ERP ) - sprawdź szczegóły oferty poniżej. 

kontakt: tel. +48 (12) 687 78 11 , email: szkolenia@comarch.pl

 

Dofinansowanie szkoleń Comarch z KFS

KFS - Dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Krajowy Fundusz Szkoleniowy jest finansowany ze środków Funduszu Pracy. 

Jego celem jest dofinansowanie szkoleń dla pracowników i pracodawców tak, aby dostosowywali oni swoje kompetencje i umiejętności do zmieniających się ciągle wymagań rynku pracy.
KFS udziela wsparcia firmom na zasadzie pomocy de minimis – czyli bezzwrotnego wsparcia dla przedsiębiorstw przez państwo.
Pracodawca może uzyskać aż 80% dofinansowania do szkoleń dla swoich pracowników (20% wkład musi wnieść sam). Wyjątkiem są tutaj mikroprzedsiębiorstwa zatrudniające do 10 osób – one mogą uzyskać dofinansowanie na poziomie 100% szkolenia.

Środki KFS są przyznawane przez Powiatowy Urząd Pracy i mogą one być przeznaczone na szkolenia i egzaminy podnoszące kompetencje pracowników.
Z dofinansowania mogą korzystać firmy, urzędy, fundacje, które prowadzą swoją działalność na terenie Polski.

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

Najbliższe szkolenia

Zmień układ
Strona 1 z 3

Zadzwoń lub napisz do nas jeśli napotkasz problem

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33