Konkurs szyty na miarę

Firma Comarch oraz Politechnika Częstochowska zapraszają uczniów kształcących się na profilach Technik Ekonomista oraz Technik Rachunkowości do udziału w I-wszej edycji konkursu wiedzy i umiejętności obsługi księgowości komputerowej. 
Comarch ERP Accounting Master to konkurs stworzony z myślą o użytkownikach edukacyjnych wersji systemów z rodziny Comarch ERP - uczniach szkół pondagimnazjalnych, zawodowych oraz techników, w których odbywa się kształcenie w kierunkach ekonomicznych. Zachęcamy w szczególności uczniów klas o profilach: technik ekonomista oraz technik rachunkowości do udziału w konkursie szytym na ich miarę - na miarę przyszłych ekonomistów! Zapraszamy nauczycieli do wsparcia swoich uczniów w przygotowaniach do kwietniowej rywalizacji! 

Tematyka konkursu

Rejestracja działalności gospodarczej

Formy opodatkowania działalności gospodarczej

Przychody, koszty, dochód

Dowody księgowe jako podstawa zapisów księgowych

Podatkowa księga przychodów i rozchodów

Znajomość obsługi Systemu Comarch ERP Optima - w zakresie określonym w konkursie

Co na Ciebie czeka?

Przed podjęciem decyzji o uczestnictwie w konkursie, prosimy byś zapoznał się  z poszczególnymi jego etapami.  Konkurs swym zakresem obejmuje niewielki zakres wiedzy księgowej, chcemy jednak byś mógł w nim wykazać się zarówno swoją wiedzą merytoryczną jak i praktyczną. 
 
Pamiętaj, że na konkurs może zgłosić Cię wyłącznie nauczyciel. Jeżeli zatem jesteś zainteresowany udziałem, prosimy byś udał się do nauczyciela, który pomoże Ci się do niego przygotować.  Zapoznaj się również z REGULAMINEM niniejszego konkursu
 .

ZOBACZ Z JAKICH ETAPÓW JEST ZŁOŻONY NASZ KONKURS!

Dokładny zares materiału, z którego bedziesz egzaminowany podczas konkursu zawiera skrypt, który otrzyma Twój nauczyciel prowadzący. Pamiętaj, że skrypt i materiały dodatkowe, które zawarliśmy dla Ciebie na niniejszej stronie są jedynie pomocą i nie powinny stanowić głównego źródła wiedzy. Tą należy uzupełnić podręcznikami i literaturą tematyczną.

Skorzystaj z pomocy

Lokalizacja 

Konkurs odbędzie się w :

Comarch, budynek SSE7, ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33, Kraków


Dojazd liniami:

Tramwaj: 4, 5, 9, 10, 44, 52, 64 (przystanek AWF)

Autobus: 129, 142, 178, 478 (przystanek Stella Sawickiego)

Parking: osoby korzystające z własnego transportu mogą skorzystać z parkingu Comarch. Prosimy by przed wjazdem na teren SSE pobrać bilecik.

Partnerzy

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.