Oferta dla Edukacji

Szkolenia, wersje edukacyjne, egzaminy zawodowe z wykorzystaniem programu Comarch ERP Optima - wspomagamy kształcenia na profilach: technik ekonomista i technik rachunkowości!

Edukacja na miarę XXI wieku

Oferta edukacyjna Comarch ERP to kompleksowe rozwiązania edukacyjne, które obejmują: wersje edukacyjne, certyfikację,  szkolenia, kursy e-learningowe oraz materiały dydaktyczne dostępne dla uczniów i nauczycieli. 

Jesteśmy przekonani, że korzystanie z wersji edukacyjnych programów ERP może być cennym doświadczeniem zarówno dla studentów jak i uczniów, ponieważ pozwala im na praktyczne stosowanie wiedzy teoretycznej w realnym środowisku biznesowym oraz rozwija ich umiejętności niezbędne do skutecznego zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. 

Jak nabyć wersję edukacyjną?

By ułatwić Państwu proces decyzyjny, przed kontaktem z konsultantem uprzejmie prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem naszej oferty i funkcjonalnościami poszczególnych programów opisanych naszych stronach. W kolejnym kroku prosimy Państwa o wypełnienie poniższego formularza celem kontaktu z opiekunem wersji edukacyjnych:

Zapytaj o wersję edukacyjną 

W czym możemy Ci pomóc?

Naszą ofertę kierujemy do uczelni i szkół, a także wykładowców, nauczycieli oraz uczniów i studentów. 

Wersje edukacyjne

Zainteresowane szkoły i placówki, a także firmy szkolniowe, które chciałyby rozpocząć nauczanie na naszych systemach, zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z naszymi produktami  i warunkami ich użyczenia.

Certyfikacja producenta

Certyfikację dedykujemy zwłaszcza tym, którzy kształcą się na kierunkach związanych szeroko pojętą ekonomią, produkcją i logistyką. Jest to możliwe dzięki nabyciu wiedzy i praktycznych umiejętności obsłui systemów Comarch ERP.

Kursy i szkolenia

Oferujemy szeroki wachlarz kursów, szkoleń oraz bootcampów z wybranych technologii oraz produktów. W naszej ofercie odnajdą Pastwo szkolenia zdalne, stacjonarne oraz pakiety wygodnych szkoleń e-learningowych.

Sprawdź również

Współpracują z nami

  • UNIWERSYTET EKONOMICZNY
  • Uniwersytet Ekonomiczny Wroclaw
  • UNIWERSYTET ROLNICZY
  • politechnika czestochowska
  • POLITECHNIKA KRAKOWSKA
  • Wyższa szkoła im Włodkowica

Pytania? Sugestie?

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularze

Centrum Szkoleniowe Comarch
31-864 Kraków
ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33