Szkolenia Microsoft PowerPoint

Proponujemy 4 szkolenia od poziomu podstawowego do zaawansowanych technik prezentacyjnych

CZEGO DOKŁADNIE CIĘ NAUCZYMY ?

Wyobraź sobie, że rozpoczynasz swoje wystąpienie.

Otwierasz plik z prezentacją, w której masz zawarte wszystkie narzędzia pozwalające klientowi w pełni przekonać się o właściwościach produktu.

 • Chcesz pokazać główne cechy produktu? Nic trudnego po naszym szkoleniu potrafisz przecież skorzystać z właściwości całkiem fajnych, które ożywiły dotychczasowe, nudne wypunktowania.
 • Wykresy i raporty? Pokażemy Ci, że Power Point posiada bogaty wybór rożnego rodzaju wykresów, z możliwością dowolnych układów i kolorów. To sprawi, że nawet największy ogrom danych, które będziesz chciał zaprezentować będzie wyglądać w nich schludnie i czytelnie.
 • A może produkt, o którym będziesz opowiadał posiad inne „bajery”, które fajnie byłoby zobaczyć „w akcji”? Nic prostszego - przecież zawsze możesz skorzystać opcji wstawiania video z nagraniem jego możliwości .
 • W przypadku obsługi programów możesz dodać nagranie z zwartości ekranu z procesu realnego ich użytkowania (tego też Cię nauczymy!)
 • Jeżeli to wszystko przedstawisz na slajdach zaprojektowanych np. według wytycznych brandingowych Twojej firmy – osiągniesz perfekcyjną prezentację.

  Skontaktuj się z naszym konsultantem

  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

  Zadzwoń lub napisz do nas jeśli napotkasz problem

  31-864 Kraków

  ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33