Wyobraź sobie, że rozpoczynasz swoje wystąpienie. Otwierasz plik z prezentacją, w której masz zawarte wszystkie narzędzia pozwalające klientowi w pełni przekonać się o właściwościach produktu. Dzieki programowi PowerPoint jest ona czytelna, zrozumiała a przede wszystkim pomocna w przkeazaniu istotnych treści.

Szkolenia Microsoft PowerPoint


Szkolenia od poziomu podstawowego do zaawansowanych technik prezentacyjnych

Nasza oferta

Dla pasjonatów pragnących poznać techniki, które dają możliwość tworzenia nowoczesnych, efektywnych a przede wszytkim skutecznych prezentacji. Dla tych, którym zdecydowanie łatwiej komunikowac się za pomocą dobrze przygotowanych wizualizacji. Dla tych, którzy mają świadomość, że gdy czasem trudniej coś powiedzieć słowami, warto postawić na przkeaz niewerbalny. 

Sprawdź nasze szkolenia

Jeszcze się wahasz?

Sprawdź, dlaczego warto!
  • Chcesz pokazać główne cechy produktu? Nic trudnego po naszym szkoleniu z MS PowerPoint potrafisz przecież skorzystać z właściwości całkiem fajnych, które ożywiły dotychczasowe, nudne wypunktowania.

  • Wykresy i raporty? Pokażemy Ci, że MS PowerPoint posiada bogaty wybór rożnego rodzaju wykresów, z możliwością dowolnych układów i kolorów. To sprawi, że nawet największy ogrom danych, które będziesz chciał zaprezentować będzie wyglądać w nich schludnie i czytelnie.

  • A może produkt, o którym będziesz opowiadał posiada inne „bajery”, które fajnie byłoby zobaczyć „w akcji”? Nic prostszego - przecież zawsze możesz w MS PowerPoint skorzystać opcji wstawiania video z nagraniem jego możliwości .

  • W przypadku obsługi programów możesz dodać nagranie z zwartości ekranu z procesu realnego ich użytkowania (tego też Cię nauczymy na szkoleniach z MS PowerPoint !)

  • Jeżeli to wszystko przedstawisz na slajdach zaprojektowanych np. według wytycznych brandingowych Twojej firmy – osiągniesz perfekcyjną prezentację. Nasze szkolenia MS PowerPoint poelcają się Twojej uwadze ;)

Aplikacje biurowe
Rozwijaj swoje umiejętności z zakresu pozostałych aplikacji biurowych.
Szkolenia e-learningowe
Chcesz wiedzieć więcej ? Poszerz, uzupełnij swoją wiedze dotyczącą wykorzystywania Microsoft PowerPoint w codziennej pracy wykorzystując w tym celu wygodną formę e-szkoleń.