Odzieżowa i obuwnicza

Dynamiczny rozwój wymaga nowoczesnych rozwiązań informatycznych. O tym, dlaczego warto inwestować w systemy do zarządzania oraz jakie korzyści płyną z wdrożenia przekonało się wielu Klientów Comarch ERP XL.

 

Comarch ERP XL spełnia wymogi firm z branży odzieżowej i obuwniczej. Sprawdź jak w praktyce system wpłynął na zwiększenie efektywności naszych Klientów i przeczytaj Case Study poniższych firm:

Produkcja

Gabriella

Gabriella

jest jedną z największych i najprężniej rozwijających się firm w branży produkcji pończoch.

InterSzyk

InterSzyk

jest jedną z największych hurtowni odzieżowych działających na terenie całej Polski. Poza sprzedażą hurtową prowadzi także sprzedaż detaliczną. Od 1991 roku sprzedaje odzież projektowaną zgodnie z najnowszymi trendami mody.

Top-Bis

Top-Bis

jest wiodącym producentem wysokiej jakości bielizny damskiej, młodzieżowej i dziecięcej. Posiada sieć odbiorców hurtowych na terenie całego kraju.

Handel i dystrybucja

RIDEX Dekoracja

RIDEX Dekoracja

istnieje od 1991 roku. Specjalizuje się w kompleksowej dekoracji wnętrz tkaninami.

Suntex 2001

Suntex 2001

jest właścicielem marki C+3 i NC. Firma działa w branży odzieżowej na rynku polskim i europejskim.

JS

JS

to obecnie największy i najszybciej rozwijający się dystrybutor bielizny, rajstop, skarpet oraz odzieży w Polsce. Centrum Hurtowe JS to 8500 m2 samoobsługowej powierzchni ekspozycyjnej oraz magazynowej.

Moodo

Moodo

Oferowane przez firmę kolekcje to nawiązanie do nowoczesności, dziewczęcego i energetycznego looku zgodne z aktualnymi trendami.Projektanci MOODO od wielu sezonów tworzą kolekcje z myślą o młodych kobietach otwartych i ciekawych świata, dla których moda to nie tylko wiodące trendy ale również dobra jakość i wygoda użytkowania. Tworzone przez nich projekty mają na celu uatrakcyjniać,wyróżniać i łamać stereotypy codziennego stroju.

Case studies

Wielu Klientów już przekonało się o tym, jakie korzyści można osiągnąć dzięki wdrożeniu innowacyjnego systemu klasy ERP. W odpowiednich sekcjach branżowych znajdą Państwo case study oraz referencje firm, które zdecydowały się na wykorzystanie Comarch ERP XL w swojej działalności.

Case studies

Referencje

Poznaj Comarch ERP XL

Zachęcamy do przetestowania wersji demonstracyjnej systemu Comarch ERP XL. Dostęp do wersji testowej uzyskają Państwo za pomocą klienta usług terminalowych Microsoft.

Demo Comarch ERP XL