MS-20764 Administering a SQL Database Infrastructure

Implementing Data Models and Reports with SQL Server 2014(MS-20466D)

Kurs jest przeznaczony dla specjalistów baz danych, którzy muszą pełnić rolę Business Intelligence Developer tworząc rozwiązania do analizy i raportowania. Podstawowe ich obowiązki zawierają: wdrażanie modeli danych analitycznych, takich jak kostki OLAP, raporty wykonawcze oraz zarządzanie wysyłkami raportów, tworzenie pulpitów nawigacyjnych, wspieranie eksploracji danych i analizy predykcyjnej.

Implementing a Data Warehouse with Microsoft SQL Server 2014(MS-20463D)

Kurs jest przeznaczony dla specjalistów baz danych, którzy muszą pełnić rolę Business Intelligence Developer. Podstawowe ich obowiązki obejmują: • Wdrożenie hurtowni danych. • Opracowanie pakietów SSIS do ekstrakcji danych, transformacji i ładowania. • Wymuszanie integralności danych przy użyciu Master Data Services. • Oczyszczanie danych.

Administering System Center Configuration Manager and Intune (20696C)

Kurs przeznaczony jest dla specjalistów IT, którzy wdrażają, zarządzają i konserwująkomputery, urządzenia i aplikacje w organizacjach średnich, dużych i korporacjach. Głównym odbiorcą są osoby pracujące jako Enterprise Desktop Administrator . Odbiorcy szkolenia korzystają lub zamierzają korzystać z Configuration Managera do zarządzania i implementacji komputerów, urządzeń i aplikacji korporacyjnych. Administrator Enterprise Desktop może również korzystać z kilku narzędzi, w tym Windows ADK i MDT wspierać system operacyjny i zadania wdrażania aplikacji. Dodatkowo, ten kurs jest przeznaczony dla osób, które są zainteresowane przystąpieniem do egzaminu MCSE 70-695.

Administering Microsoft SQL Server Databases (20462D)

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pracują z oprogramowaniem opartym na relacyjnej bazie Microsoft SQL Server, chcą poznać mechanizmy jej działania oraz nauczyć się jak administrować bazą. Z kursu mogą korzystać również użytkownicy Microsoft SQL Server 2012.

Querying Microsoft SQL Server (20461D)

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pracują z oprogramowaniem opartym na relacyjnej bazie Microsoft SQL Server, chcą poznać mechanizmy jej działania oraz nauczyć się jak wybierać interesujące ich informacje z bazy danych.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33