Szkolenia MS SQL Server

Współcześnie dane odgrywają kluczową rolę w każdym projekcie i w każdym przedsiębiorstwie. Skuteczne, szybkie i efektywne gromadzenie, udostępnianie, administrowanie, wyszukiwanie i wykorzystywanie danych to największy atut każdej firmy i wskaźnik sukcesu.

Szkolenia MS SQL Server

Szkolenia Microsoft SQL Server

Branża IT rozwija się w stosunkowo szybki tempie. Jednak tak jak i w przypadku każdej innej branży, tak i w tej można wymienić zakres kompetencji , które zagwarantują Ci szybkie znalezienie pracy lub postawią cię w roli pożądanego przez pracodawców kandydata.

Tu, jednymi z najbardziej poszukiwanych stają się osoby zgłębiające wiedzę z zakresu języka MS SQL. Sam język niewątpliwie cieszy się dużym zainteresowaniem w środowisku ekspertów systemów zarządzania bazami danych.  Zatem już dziś weź udział w szkoleniach, w których nabyte kompetencje odnoszą się do znanych producentów. Szkolenia z technologi bazodanowych firmy Microsoft – firmy, która obecnie jest jednym z największych przedsiębiorstw działających w branży IT, będącą twórcą systemów operacyjnych, różnego rodzaju aplikacji oraz twórcą popularnych obecnie języków programowania to mądry, dobrze przemyślany wybór, kompatybilny z Twoimi planami na rozwój kariery.

Sprawdź szkolenia z bazy MS SQL Server

MS SQL Server

Microsoft SQL Server to relacyjna baza danych, która umożliwia wykorzystanie zależności między różnymi typami danych. Charakteryzuje się również wysokim poziomem wydajności i szerokim zakresem funkcjonalności. Komponentem Microsoft SQL Server, na który warto zwrócić szczególną uwagę jest SQL Server Database Engine. Umożliwia on monitorowanie bezpieczeństwa podczas przechowywania i przetwarzania danych. Oprogramowanie zawiera również szereg narzędzi analitycznych BI, które pozwalają na wykonywanie wizualizacji danych, ułatwiając specjalistom prezentowanie wyników swojej pracy zespołom.

SQL – język dostępu do bazy danych MS SQL Server

SQL – język dostępu do bazy danych MS SQL Server – poziom zaawansowany

Microsoft SQL Server – Optymalizacja zapytań i strojenie wydajnościowe

Microsoft SQL Server – administracja serwerem

Microsoft SQL Server – tworzenie rozwiązań Business Intelligence

Microsoft SQL Server – data mining

Transact-SQL

W naszej ofercie odnajdą Państwo pakiet szkoleń z zakresu Transact-SQL, czyli transakcyjnego SQL, będącego rozszerzeniem języka SQL, który umożliwia tworzenia pętli, instrukcji warunkowych, zmiennych. Transact-SQL jest używany do tworzenia wyzwalaczy a także procedur i funkcji składowanych w bazie.

Microsoft SQL Server – język Transact-SQL – poziom podstawowy

Microsoft SQL Server – język Transact-SQL – poziom zaawansowany

Microsoft SQL Server – język Transact-SQL – programowanie

Microsoft SQL Server – język Transact-SQL – wykorzystanie XML

Analysis Server

Poznaj z nami szkolenia z Analysis Server, narzędzia umożliwiającego przetwarzanie danych w celach analitycznych. Analysis Server jest rodzajem bazy danych wykorzystywanej do zastosowań analitycznych, zoptymalizowanej pod kątem agregacji danych.

Microsoft SQL Server – Analysis Services -projektowanie i budowa modeli tabelarycznych

Microsoft SQL Server – Analysis Services – administracja i optymalizacja działań

Microsoft SQL Server – Analysis Services -Projektowanie i budowa wielowymiarowych baz danych OLAP – poziom podstawowy

Microsoft SQL Server – Analysis Services Projektowanie i budowa wielowymiarowych baz danych OLAP – poziom zaawansowany

Reporting Services
Microsoft SQL Server – Reporting Services – projektowanie i realizacja raportów - poziom zaawansowany

Microsoft SQL Server – Reporting Services – projektowanie i realizacja raportów - poziom podstawowy

Integration Services

Zaprszamy na szkolenia z Microsoft Server Integration Services , narzędzie do budowania wydajnych rozwiązań migracji danych - procesów ETL (Extract-Transform-Load)

Microsoft SQL Server – Integration Services – projektowanie i realizacja procesów ETL - poziom zaawansowany

Microsoft SQL Server – Integration Services Projektowanie i realizacja procesów ETL - poziom podstawowy

Others

Poznaj naszych trenerów

 • Grzegorz Stolecki

  Ekspert w dziedzinie analityki biznesowej z 20-letnim doświadczeniem. Zajmuje się projektowaniem specjalistycznych rozwiązań analityczno-raportowych dla dużych i średnich przedsiębiorstw.Prowadzi szkolenia w Centrum Szkoleniowym Comarch. Jest jednym z liderów Polskiej Grupy Użytkowników SQL Server (PLSSUG). Aktywny prelegent i uczestnik spotkań oraz konferencji.

 • Krzysztof Czajkowski

  Certyfikowany ekspert i główny specjalista z zakresu relacyjnych baz danych. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie dydaktyczne i trenerskie, główny obszar specjalizacji szkoleniowej to zastosowanie i administrowanie bazamy danych Oracle. Prowadzi również zajęcia z zakresu PostreSQL, MySQL i składni SQL w bazach danych MS SQL Server.

 • Andrzej Śmigielski

  Programista baz danych i trener z zakresu baz danych; w szczególności specjalista MS SQL Server. Współpracujący z Centrum Szkoleniowym Comarch od 2021 roku, a doświadczenie trenerskie zdobywa już od 2017 roku. Autor bloga, kilkunastu kursów on-line oraz licznych publikacji.

  Wybierz mądrze !

  Mądry wybór, to taki który faktycznie będzie odpowiadał Twoim rzeczywistym potrzebom, ale też taki, w wyniku którego w przyszłości będziesz mógł się wybić się na rynku pracy. Z pomocą przychodzą różnego rodzaju portale, w tym te monitorujące rynek, prowadzące bieżące statystyki i wskazujące na aktualne zapotrzebowanie specjalistów w określonych dziedzinach. Wszystko oczywiście będzie zależeć od twojej aktualnej wiedzy na temat środowiska bazodanowego. Szukaj, nie bój się pytać. Portale specjalistyczne, fora internetowe – to wszystko masz do swojej dyspozycji. 

  Sprawdzając informacje dotyczące poszczególnych placówek zwracaJmy uwagę na lokalizację, na ceny oferowanych przez nie szkoleń, oraz na opinię w środowisku branżowym. A jeśli chcesz mieć pewność , że zespół trenerów, posiadaja odpowiednie wykształcenie, oraz kilkunastoletnie doświadczenie w branży wybierz ofertę Centrum Szkoleniowego Comarch działającego przy jednej z największych polskich firm z branży informatycznej.

  Uczestnicy o naszych szkoleniach

  • Pan Grzegorz jest urodzonym trenerem! Świetnie prowadził szkolenie, bardzo dobra modulacja, ogromna wiedza! Chętnie wezmę udział w kolejnym szkoleniu prowadzonym przez Pana Grzegorza.

   Marek
  • Wyłożona wiedza merytoryczna, później była do wykorzystania w zadaniach. Zaangażowany prowadzący, zawsze chcący wytłumaczyć aby uczestnik zrozumiał.

   Jan
  • Szkolenie przeprowadzone w atmosferze sprzyjającej przyswajanie wiedzy. Dobre podejście prowadzącego do uczestników. Dużo ciekawych i przydatnych przykładów.

   Mariusz
  Sprawdź również szkolenia z Transact SQL
  Szkolenia z T-SQL będącego rozszerzeniem języka SQL, stosowanego obecnie m.in w rozwiązaniach bazodanowych firmy Microsoft.
  Interesują Cię inne szkolenia bazodanowe ?
  Zajrzyj do naszej bogatej oferty szkoleń ! Śledź również nasze nowości i atrakcyjne rabaty !