Szkolenia z programowania .NET

Zapraszamy na autorskie szkolenia z programowania .NET

Szkolenia przeznaczone są dla osób posiadających podstawową znajomość dowolnego języka programowania chcących poznać platformę .NET oraz język C#. Szkolenia prowadzone są w formie warsztatów.

Podczas szkoleń przekazujemy dogłębna wiedzę dotyczącą omawianych aspektów platformy .Net oraz języka C# oraz praktyczne techniki i narzędzia usprawniające codzienną pracę programisty.

Najbliższe szkolenia

Zmień układ

Programowanie VB.NET – kurs przekrojowy

Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które chcą poznać platformę .net i język VB. Szkolenie jest realizowane od podstaw, przeznaczone dla osób, które nie miały do tej pory styczności z Visual Studio i VB.

Tworzenie aplikacji Internetowych z wykorzystaniem ASP.NET Core

Jest to szkolenie przeznaczone dla osób zainteresowanych tworzeniem aplikacji w środowisku .NET z wykorzystaniem frameworka ASP.NET Core, a także tych które pragną poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności w zakresie wzorców projektowych MVC, REST. Materiał szkoleniowy jest adresowany głównie dla programistów i projektantów aplikacji webowych napisanych w technologii ASP.NET Core, którzy posiadają podstawową znajomość technologii .NET. Nie jest wymagana znajomość poprzednich wersji ASP MVC.

Wzorzec projektowy MVC4 w aplikacjach tworzonych za pomocą ASP.NET

Jest to szkolenie przeznaczone dla osób zainteresowanych problematyką tworzenia aplikacji webowych w środowisku .NET, w technologii ASP.NET którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie wzorców projektowych MVC. Materiał szkoleniowy jest adresowany głównie dla programistów i projektantów aplikacji webowych napisanych w technologii ASP.NET, którzy posiadają podstawową znajomość w/w technologii. Nie jest wymagana znajomość poprzednich wersji MVC.

Programowanie .NET – kurs zaawansowany

Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które chcą poznać zaawansowane aspekty platformy .net i język C#.

Programowanie .NET – kurs podstawowy

Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które chcą poznać platformę .net i język C#.

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

Zadzwoń lub napisz do nas jeśli napotkasz problem

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33