Poligraficzna, papiernicza i biurowa

Dynamiczny rozwój wymaga nowoczesnych rozwiązań informatycznych. O tym, dlaczego warto inwestować w systemy do zarządzania oraz jakie korzyści płyną z wdrożenia przekonało się wielu Klientów Comarch ERP XL.

 

Comarch ERP XL spełnia wymogi firm z branży poligraficznej, papierniczej i biurowej. Sprawdź jak w praktyce system wpłynął na zwiększenie efektywności naszych Klientów i przeczytaj Case Study poniższych firm:

Handel i usługi

Staples

Staples

jest największym na świecie przedsiębiorstwem zajmującym się dostarczaniem rozwiązań biurowych.

Biuro-LAND

Biuro-LAND

jest spółką kapitałową, od 1995 roku działającą na rynku polskim w branży biuroserwisowej.

Dalimex

Dalimex

dąży do uzyskania pozycji wiarygodnego przedsiębiorstwa i pewnego lidera w branży biurowej.

Grafikus

Grafikus

specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw poligraficznych w zakresie dostaw materiałów, maszyn i urządzeń poligraficznych oraz doradztwa technicznego.

Kserkop

Kserkop

jest wiodącym na rynku dystrybutorem urządzeń i rozwiązań w branży automatyki biurowej, poligrafii oraz zarządzania dokumentami.

MISIURO

MISIURO

jest arkuszową drukarnią offsetową, której oferta jest kierowana do najbardziej wymagających klientów. Oferuje kompleksową obsługę i pełne doradztwo w zakresie przygotowania materiałów do druku, samego druku oraz procesów wykończeniowych.

Drukarnia i Księgarnia Św. Wojciecha

Drukarnia i Księgarnia Św. Wojciecha

jest firmą o bardzo długich tradycjach. Firma obecna jest na rynku wydawniczym i księgarskim od roku 1895, realizując misję działalności w służbie Kościoła. Drukarnia i Księgarnia Św. Wojciecha działa w kilku obszarach. Wydaje Pismo Święte, modlitewniki, książki o wierze i duchowości, słowniki, poradniki, albumy, książki.

Produkcja

ODDK

ODDK

jest jednym z większych prywatnych wydawnictw w Polsce. W swojej ofercie posiada ponad 1350 tytułów z zakresu rachunkowości, finansów, prawa pracy, prawa gospodarczego, bezpieczeństwa i higieny pracy.

Fabryka Papieru Dąbrowica

Fabryka Papieru Dąbrowica

jest jedną z najstarszych papierni w Polsce.

LAMIX

LAMIX

powstała jako jednoosobowy podmiot gospodarczy w kwietniu 1991 roku. Od początku istnienia firmy główną działalnością był obrót i dystrybucja artykułów higieniczno-papierniczych.

PAW

PAW

prowadzi działalność związaną z produkcją wysokiej jakości serwetek 3-warstwowych zadrukowanych i jednobarwnych.

FKD

FKD

Wiodącym profilem działalności firmy jest poligrafia, druk offsetowy oraz produkcja opakowań. Początki działalności firmy sięgają 1987 r., natomiast od 2010 r. firma prowadzi działalność pod obecną nazwą.

Media Rodzina

Media Rodzina

Wydawnictwo obecne jest na polskim rynku już ponad dwie dekady. Dorobek wydawnictwa to ponad 800 tytułów książek, audiobooki, e-booki i kalendarze. Siedzibą firmy jest Poznań, dlatego w ofercie można znaleźć wiele pozycji dotyczących wspomnień związanych ze stolicą Wielkopolski.

Case studies

Wielu Klientów już przekonało się o tym, jakie korzyści można osiągnąć dzięki wdrożeniu innowacyjnego systemu klasy ERP. W odpowiednich sekcjach branżowych znajdą Państwo case study oraz referencje firm, które zdecydowały się na wykorzystanie Comarch ERP XL w swojej działalności.

Case studies

Referencje

Poznaj Comarch ERP XL

Zachęcamy do przetestowania wersji demonstracyjnej systemu Comarch ERP XL. Dostęp do wersji testowej uzyskają Państwo za pomocą klienta usług terminalowych Microsoft.

Demo Comarch ERP XL