Odkryj z nami swoje możliwości

Centrum Szkoleniowe Comarch zaprasza wszystkich chętnych studentów z dobrą znajomością programu MS Excel do udziału w specjalnie przygotowanym programie szkoleniowym. Jeśli czujesz, że Excel nie jest Ci obcy, chciałbyś opanować go w stopniu doskonałym, a przy tym zdobyć interesującą i ambitną pracę - zapraszamy Cię do udziału w Comarch Trainer Academy.

Razem można więcej. Zaufaj nam i daj się namówić na wspólny maraton wiedzy z MS Excel!

Poszerz swoje zdolności pracy z MS Excel

Poznasz tajniki pracy z MS Excel, zaawansowane sztuczki i rozwiązania, które ułatwiają korzystanie z tego narzędzia.

Przekuj swoją wiedzę w dobry zawód

Skonfrontuj swoją wiedzę z umiejętnością jej praktycznego wykorzystania. To szansa na zdobycie ciekawej pracy w otoczeniu biznesowym (bez konieczności realizacji targetów! ;)

Zdobądź cenne doświadczenie, które zaowocuje w przyszłości

Wiedza i umiejętności, które nabędziesz podczas intensywnego kursu to przede wszystkim Twój klucz do sukcesu w zawodzie, który za chwile będziesz wykonywać.

Zyskaj możliwość podjęcia stabilnej współpracy z wiodącym centrum szkoleniowym

Jeżeli Excel faktycznie okaże się Twoją mocną stroną, zagwarantujemy Ci ciekawą i pełną wyzwań pracę z klientem biznesowym, jak i indywidualnym .

Czym jest Akademia?

Comarch Trainer Academy to program edukacyjno-szkoleniowy skierowany przede wszystkim do studentów uczelni ekonomicznych, ale również do wszystkich innych, którym MS Excel nie jest obcy.

Akademia ma jasny cel-stając się jej uczestnikiem masz szansę nie tylko pogłębić swoją dotychczasową wiedzę z zakresu MS Excel ale również zostać wykwaflikowanym trenerem Centrum Szkoleniowego Comarch. Program kierujemy więc szczególnie do tych z Was, którzy  czują, że chcieliby wykorzystać swoje umiejętności posługiwania się arkuszem kalkulacyjnym nie tylko w ramach rozliczania korporacyjnych budżetów i faktur, ale również w ramach pracy z klientem przekazując mu wiedzę i gotowe rozwiązania z zakresu sprawnego posługiwania się tym programem.

Udział w Akademii potraktuj jako inwestycję w siebie. Sprawdź, z jakich elementów składa się Akademia i co przygotowaliśmy dla Ciebie na każdym z jej etapów. Pobierz dokładny HARMONOGRAM programu.

Comarch Trainer Academy

Kogo szukamy?

Czy szukamy właśnie Ciebie? Jesteśmy przekonani, że tak. Jeśli któryś z poniższych punktów opisuje właśnie Twój styl pracy, nie myśl za długo i zarejestruj się na testy kwalifikacyjne. To pierwszy krok do tego, by stać się członkiem naszego zespołu.  

Jeśli więc...

Excel to narzędzie pracy, które sprawia Ci więcej frajdy niż frustracji. Znasz go już bardzo dobrze, ale masz chęci, by poznać go jeszcze lepiej!
Jesteś zorientowany na własny rozwój, chętnie czerpiesz z możliwości poszerzania wiedzy.
Lubisz pracę z ludźmi, a dzielenie się wiedzą z innymi stanowi dla Ciebie nie tylko wyzwanie, ale również przynosi satysfakcję.
Potrafisz wyznaczać sobie cele, a w dążeniu do ich realizacji umiesz pokonywać bariery i przeszkody.
Jesteś zorganizowany, dokładny i potrafisz priorytetyzować swoje zadania.
Chciałbyś podjąć pracę wykraczającą poza utarte schematy, cenisz sobie elastyczność , rożnorodność i samodzielność, jednocześnie  dużą wagę przykładasz do równowagi między życiem zawodowym a prywatnym 
Do you speak English ? Great! 

... to czekamy właśnie na Ciebie!

Praca, która rozwija Twoje talenty

Ponad 2500 lat temu Konfucjusz powiedział: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia". Mądre słowa, ale wszyscy wiemy, że tylko nielicznym udaje się tak zorganizować swoją ścieżkę zawodową, by była ona prawdziwą przyjemnością, a nie zwyczajnym obowiązkiem.

Nie wybierzemy tej drogi za Ciebie, nie stworzymy też gotowej recepty na Twój sukces zawodowy, ale podsuniemy Ci pomysł, który być może sprawi, że będziesz mógł połączyć swoją pasję z pracą, tak by przynosiła Ci nie tylko satysfakację, ale i konkretne benefity.

Dołącz do grona pasjonatów

Zapraszamy Cię do naszego zespołu-ludzi kreatywnych, z pasją i ambitnie podchodzących do realizacji wyznaczonych celów. W zamian gwarantujemy Ci ciekawą i pełną wyzwań pracę, w której nie będziesz mógł narzekać na brak rozwoju i możliwości realizacji zawodowej.

Zarejestruj się!

Zapraszamy Cię na spotkanie organizacyjne połączone z testami wstępnymi. Spotkajmy się już 14.03.2019 o godzinie 16:00 w Centrum Szkoleniowym Comarch, przy ul. Życzkowskiego 33 w Krakowie. Pamiętaj, aby wziąć udział w spotkaniu, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. 

Zarejestruj się

Zarejestruj się!

Zaplanuj z nami swój rozwój zawodowy!

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Jeżeli masz dodatkowe pytania, sugestie lub wątpliwości - skontaktuj się z nami!