Informacja dla uczestników programu

 • Drogi uczestniku Comarch Trainer Academy !
  Z uwagi na fakt panujących obostrzeń a także stałą niepewność, która przekłada się na nasze działania względem organizacji tegorocznej edycji Comarch Trainer Academy, jesteśmy zobowiązani by odłożyć ją w czasie. To sytuacja wyjątkowa, ale zmuszająca nas do podejmowania ciągłych działań dla  Ciebie  i Twojego rozwoju!


  Wierzymy, że nadal masz chęci by rozwijać swoje umiejętności, dlatego:

  • Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne szkolenie e – learninigowe z zakresu MS Excel - raportowanie za pomocą tabel przestawnych

  Zgłoś się po dostęp

  • Zapraszamy Cię na wyjątkowe webinarium dotyczące Języka baz danych SQL - koniecznie zarezerwuj czas między 27 a 29 kwietnia

  Zarejestruj się 

  Powyższe propozycje są w 100% bezpłatne, jednak limit miejsc jest ograniczony. Zapisz się już dziś!

  Odkryj z nami nowe możliwości

  Centrum Szkoleniowe Comarch zaprasza wszystkich chętnych specjalistów ds. analizy danych, pasjonatów Excela, praktyków sprawnie posługujacych się aplikacjami usprawniającymi pracę z danymi oraz studentów do udziału w specjalnie przygotowanym programie szkoleniowym, którego głównym celem jest przygotowanie do pracy w zawodzie trenera.

  Tegoroczną edycję dedykujemy tym z Was, dla których analiza danych:

  • nie ma żadnych tajemnic,
  • jest dziedziną, w której potrafią się odnaleźć ...
  • ... lub pasją, którą chcieliby rozwijać w oparciu o realne przykłady z życia wzięte

  Jeśli czujesz, że przynajmniej jedno z poniżej przedstawionych zagadnień nie jest Ci obce i chciałbyś opanować je w stopniu doskonałym, a przy tym zdobyć interesującą, ambitną i pełną wyzwań pracę - zapraszamy Cię do udziału w II edycji Comarch Trainer Academy !

   Tematyka II edycji programu: 

   Excel + VBA

   Visual Basic for Applications (VBA) jest językiem programowania opartym na Visual Basicu (VB) zaimplementowanym w aplikacjach pakietu Microsoft Office .

   Power Query

   Technologia łączenia danych, która umożliwia odnajdowanie, łączenie i uściślanie źródeł danych celem zaspokojenia konkretnych potrzeb związanych z analizami.

   Power BI

   rozwiązanie które umożliwia wizualizowanie danych oraz udostępnianie szczegółowych informacji w organizacji lub osadzanie ich w aplikacji bądź w witrynie internetowej

   Podstawy języka baz danych SQL

   Strukturalny język zapytań używany do tworzenia, modyfikowania baz danych oraz do umieszczania i pobierania danych z baz danych

   Comarch Trainer Academy krok po kroku

   Kogo szukamy?

   Czy szukamy właśnie Ciebie? Jesteśmy przekonani, że tak. Jeśli któryś z poniższych punktów opisuje właśnie Twój styl pracy, nie myśl za długo i zarejestruj się na testy kwalifikacyjne. To pierwszy krok do tego, by stać się członkiem naszego zespołu.  

   Jeśli więc...

   Lubisz pracę z ludźmi, a dzielenie się wiedzą z innymi stanowi dla Ciebie nie tylko wyzwanie, ale również przynosi satysfakcję.

   Jesteś już trenerem wewnętrznym lub zewnętrznym i szukasz dalszych możliwości wzbogacania swojego portfolio zawodowego 

   Excel to narzędzie pracy, które sprawia Ci więcej frajdy niż frustracji. Znasz go już bardzo dobrze, ale masz chęci, by poznać go jeszcze lepiej. Jesteś zorientowany na własny rozwój, chętnie czerpiesz z możliwości poszerzania wiedzy.

   Potrafisz wyznaczać sobie cele, a w dążeniu do ich realizacji umiesz pokonywać bariery i przeszkody.

   Jesteś zorganizowany, dokładny i potrafisz priorytetyzować swoje zadania a jednoczesnie chciałbyś podjąć pracę wykraczającą poza utarte schematy, cenisz sobie elastyczność, rożnorodność i samodzielność.


   Do you speak English? Great! 

   ... to czekamy właśnie na Ciebie!

   Co zyskujesz?

   Wybierając uczestnictwo w naszym bezpłatnym programie szkoleniowym zyskujesz nie tylko nowe umiejętności, ale również szansę na dołączenie do grona osób budujacych zespół sepcjalistów w swojej dziedzinie, praktyków,  a przede wszystkim pasjonatów rozwiązań usprawniających codzienną pracę. Dołączając do nas, zyskujesz więcej niż myślisz - sprawdź, czego możesz się spodziewać :

   Elastyczność i równowaga

   Nieustanny rozwój osobisty

   Praca pełna wyzwań

   Wyjazdy do kluczowych klientów

   Praca dla dużych i znanych marek

   Pomoc i wsparcie logistyczne

   Dołącz do grona pasjonatów

   Zapraszamy Cię do naszego zespołu-ludzi kreatywnychn i ambitnie podchodzących do realizacji wyznaczonych celów. W zamian gwarantujemy Ci ciekawą i pełną wyzwań pracę, w której nie będziesz mógł narzekać na brak rozwoju i możliwości realizacji zawodowej.

   Zaplanuj z nami swój rozwój zawodowy!

   Skontaktuj się z naszym konsultantem

   Jeżeli masz dodatkowe pytania, sugestie lub wątpliwości - skontaktuj się z nami!