Odkryj z nami nowe możliwości

Centrum Szkoleniowe Comarch zaprasza wszystkich chętnych specjalistów ds. analizy danych, pasjonatów Excela, praktyków sprawnie posługujacych się aplikacjami usprawniającymi pracę z danymi oraz studentów do udziału w specjalnie przygotowanym programie szkoleniowym, którego głównym celem jest przygotowanie do pracy w zawodzie trenera.

Tegoroczną edycję dedykujemy tym z Was, dla których analiza danych:

 • nie ma żadnych tajemnic,
 • jest dziedziną, w której potrafią się odnaleźć ...
 • ... lub pasją, którą chcieliby rozwijać w oparciu o realne przykłady z życia wzięte

Jeśli czujesz, że przynajmniej jedno z poniżej przedstawionych zagadnień nie jest Ci obce i chciałbyś opanować je w stopniu doskonałym, a przy tym zdobyć interesującą, ambitną i pełną wyzwań pracę - zapraszamy Cię do udziału w II edycji Comarch Trainer Academy !

  Tematyka II edycji programu: 

  Excel + VBA

  Visual Basic for Applications (VBA) jest językiem programowania opartym na Visual Basicu (VB) zaimplementowanym w aplikacjach pakietu Microsoft Office .

  Power Query

  Technologia łączenia danych, która umożliwia odnajdowanie, łączenie i uściślanie źródeł danych celem zaspokojenia konkretnych potrzeb związanych z analizami.

  Power BI

  rozwiązanie które umożliwia wizualizowanie danych oraz udostępnianie szczegółowych informacji w organizacji lub osadzanie ich w aplikacji bądź w witrynie internetowej

  Podstawy języka baz danych SQL

  Strukturalny język zapytań używany do tworzenia, modyfikowania baz danych oraz do umieszczania i pobierania danych z baz danych

  Comarch Trainer Academy krok po kroku

  Kogo szukamy?

  Czy szukamy właśnie Ciebie? Jesteśmy przekonani, że tak. Jeśli któryś z poniższych punktów opisuje właśnie Twój styl pracy, nie myśl za długo i zarejestruj się na testy kwalifikacyjne. To pierwszy krok do tego, by stać się członkiem naszego zespołu.  

  Jeśli więc...

  Lubisz pracę z ludźmi, a dzielenie się wiedzą z innymi stanowi dla Ciebie nie tylko wyzwanie, ale również przynosi satysfakcję.

  Jesteś już trenerem wewnętrznym lub zewnętrznym i szukasz dalszych możliwości wzbogacania swojego portfolio zawodowego 

  Excel to narzędzie pracy, które sprawia Ci więcej frajdy niż frustracji. Znasz go już bardzo dobrze, ale masz chęci, by poznać go jeszcze lepiej. Jesteś zorientowany na własny rozwój, chętnie czerpiesz z możliwości poszerzania wiedzy.

  Potrafisz wyznaczać sobie cele, a w dążeniu do ich realizacji umiesz pokonywać bariery i przeszkody.

  Jesteś zorganizowany, dokładny i potrafisz priorytetyzować swoje zadania a jednoczesnie chciałbyś podjąć pracę wykraczającą poza utarte schematy, cenisz sobie elastyczność, rożnorodność i samodzielność.


  Do you speak English? Great! 

  ... to czekamy właśnie na Ciebie!

  Co zyskujesz?

  Wybierając uczestnictwo w naszym bezpłatnym programie szkoleniowym zyskujesz nie tylko nowe umiejętności, ale również szansę na dołączenie do grona osób budujacych zespół sepcjalistów w swojej dziedzinie, praktyków,  a przede wszystkim pasjonatów rozwiązań usprawniających codzienną pracę. Dołączając do nas, zyskujesz więcej niż myślisz - sprawdź, czego możesz się spodziewać :

  Elastyczność i równowaga

  Nieustanny rozwój osobisty

  Praca pełna wyzwań

  Wyjazdy do kluczowych klientów

  Praca dla dużych i znanych marek

  Pomoc i wsparcie logistyczne

  ZAREJESTRUJ SIĘ !

  Zapraszamy Cię na spotkanie organizacyjne połączone z wykładem "Siła dużych liczb - Power Query w akcji, czyli jak szybko ogarnąć ogrom danych" oraz testami wstępnymi.
  • DATA: 24.03.2020 
  • GODZINA: 16:00 
  • MIEJSCE: Centrum Szkoleniowym Comarch, przy ul. Życzkowskiego 33 w Krakowie.

  Pamiętaj, aby wziąć udział w spotkaniu, wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

  Zarejestruj się

  Pobierz Folder Informacyjny

  Dołącz do grona pasjonatów

  Zapraszamy Cię do naszego zespołu-ludzi kreatywnychn i ambitnie podchodzących do realizacji wyznaczonych celów. W zamian gwarantujemy Ci ciekawą i pełną wyzwań pracę, w której nie będziesz mógł narzekać na brak rozwoju i możliwości realizacji zawodowej.

  Zaplanuj z nami swój rozwój zawodowy!

  Skontaktuj się z naszym konsultantem

  Jeżeli masz dodatkowe pytania, sugestie lub wątpliwości - skontaktuj się z nami!