O ofercie

Naszym celem jest troska o komfort i bezpieczeństwo użytkowania systemów produkowanych przez Comarch. Dlatego rozwijamy różnorodne formy szkoleń warsztatowych z najważniejszych funkcjonalności, zapewniając wysoki poziom wiedzy praktycznej, efektywność działań i satysfakcję w codziennej pracy przy użyciu naszych systemów.

Naszą ofertę kierujemy do Partnerów Comarch (firm sprzedających i wdrażających systemy Comarch ERP u Klientów końcowych), do Klientów Comarch (użytkowników systemu lub systemów Comarch ERP) oraz do indywidualnych Odbiorców Comarch (osób zainteresowanych doskonaleniem umiejętności zawodowych).

   Przegląd szkoleń z systemów Comarch ERP

   Oferta skierowana do Klientów i indywidualnych Odbiorców oraz Partnerów wdrażających systemy ERP produkowane przez Comarch. W ofercie odnajdą Państwo m.in szkolenia stacjonarne, e- learninigi oraz szkolenia autoryzacyjne dla sieci partnerskiej.

   Oferta idealnie dopasowana

   Informacje dodatkowe

   Oferujemy szeroki zestaw specjalistycznych szkoleń w wielu miastach Polski, m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu. Skupiamy się na dwóch rodzajach szkoleń: szkoleniach informatycznych i biznesowych. Przed skorzystaniem z naszej oferty szkoleniowej zachęcamy do zapoznania się z regulaminem szkoleń, pełną ofertą oraz lokalizacjami, w których organizujemy nasze szkolenia.

   Najbliższe szkolenia

   Zmień układ

   Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

   31-864 Kraków

   ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33