WARSZTATY „Next Generation Hospital”

Firma Comarch Healthcare ma zaszczyt zaprosić Państwa na BEZPŁATNE WARSZTATY: „NEXT GENERATION HOSPITAL”

Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego, Kraków

Data: 21.06.2018, Godzina: 9.30-15.00

Tematyka warsztatów

  • Nowe możliwości opieki nad pacjentem, jakie dają nowoczesne systemy informatyczne (Next Generation Hospital Suit)
  • Gromadzenie i wymiana pełnej informacji o pacjencie pochodzącej z różnych źródeł dzięki wymianie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) w skali regionu
  • Automatyzacja i zwiększenie wydajności procesów leczniczych i administracyjnych dzięki w pełni zintegrowanemu środowisku informatycznemu dostępnemu na każdym oddziale, obsługującego każdy obszar działalności leczniczej (apteka, pracownie, laboratorium, systemy zewnętrzne)
  • Zwiększenie zaangażowania pacjenta w procesy lecznicze poprzez udostępnienie mu dokumentacji i profilowanej wiedzy o jego stanie zdrowia i choroby

Next-Generation-Hospital-kontakt


Warsztaty będą okazja do spotkania i konsultacji z praktykami zajmującymi się omawianymi zagadnieniami. Prelekcje wygłoszą zaproszeni goście oraz eksperci Comarch.

Szczegółowy plan warsztatów

9:30 - rejestracja uczestników
10:00-11:00 – „Next Generation Hospital” – Optimed NXT – nowoczesne narzędzie do zarządzania szpitalem (zalety, wyróżniające się funkcjonalności)
11:00-11:10 – Przerwa kawowa
11:10-12:10 - „Next Generation Hospital” – kompleksowa obsługa pacjenta – od rejestracji do wglądu pacjenta do dokumentacji medycznej. Tworzenie EDM
12:10-12:40 – Lunch serwowany w restauracji stadionowej
12:40-13:40 – Networking
13:40-14:40- Zwiedzanie stadionu Cracovia dla chętnych
15:00- Zakończenie warsztatów

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do nieprzyjęcia zgłoszenia. Potwierdzenie uczestnictwa będzie wysyłane mailowo.

 

UWAGA ZMIANA TERMINU WARSZTATÓW

Pragniemy poinformować, że z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni do zmiany terminu warsztatów „NEXT GENERATION HOSPITAL”.

Warsztaty zaplanowane na dzień 21.06.2018 w Krakowie odbędą się w innym terminie .
O nowej dacie wydarzenia poinformujemy Państwa wkrótce.

Z poważaniem,
Comarch Marketing Healthcare

 

* Informacje wymagane


Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.