Oferta szkoleniowa

Studentów i uczniów szkół zawodowych pragnących poszerzać swoją wiedzę na temat programów Comarch ERP Optima, lub chcących nabyć nowe umiejętności związane z jego obsługą, zachęcamy do zapoznania się  z naszą oferta szkoleniową.  Zapraszamy do współpracy również grupy zorganizowane: koła naukowe, organizacje studenckie, inkubatory przedsięborczości.

Chmura dla młodych

Studentów współpracujących z nami uczelni zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego, półrocznego dostępu do programu Comarch ERP Optima w chmurze. Oferta skierowana jest do osób posiadajacych zarejestrowaną działalność gospodarczą.

Comarch ERP Optima w chmurze to program w całości dostępny przez Internet, który upraszcza oraz automatyzuje zadania związane z ogólnym ewidencjonowaniem sprzedaży, prowadzeniem księgowości oraz kadr i płac, a także analizy bieżącej i historycznej sytuacji firmy.

Do systemu logujemy się za pośrednictwem przeglądarki internetowej (lub dedykowanej aplikacji ułatwiającej dostęp do programu), dzięki czemu praca na programie możliwa jest praktycznie z dowolnego miejsca.

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33