Zapisz się i zarezerwuj miejsce w grupie szkoleniowej.

Dołączam do grona uczestników III edycji QuickLearn PostgreSQL – analityczne możliwości języka SQL!

Start 13/06/2022 , ilość miejsc mocno ograniczona! 

Mamy dla Ciebie:

  • 300 minut nagrań warsztatów z Krzysztofem Czajkowskim na platformie e-learningowej Comarch E-Profesor
  • zadania domowe
  • dwie sesje zdalne z Krzysztofem [23/06 godz. 17:00 – 18:30 oraz 30/06 godz. 17:00 – 18:30]

Cena?

399,00 zł netto

Potrzebujesz dla swojego pracodawcy tradycyjnego formularza zgłoszeniowego? Jest TU. Podeślij uzupełniony na szkolenia@comarch.pl 

* Informacje wymagane

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33