Zapraszamy na seminarium!

Kolejne spotkanie edukacyjne dedykujemy wykładowcom, studentom oraz nauczycielom zainteresowanym tematyką handlu, oraz systemom usprawniającym jego funkcjonowanie. Zapraszamy na prezentacje, podczas których porozmawiamy o rynku e - commerce, o tym na czym polega mobilność sprzedaży i jak będzie wyglądać jej przyszłość. Ponadto o tym jak zatrzymać przy sobie klienta i na ile w tym utrzymaniu sprawdzą się programy lojalnościowe opowiedzą eksperci Comarch. 

Dziękujemy wszystkim obecnym za udział w spotkaniu! 

Zobacz galerię

Program spotkania

Kraków, 23 maja 2019

09:30 – 09:45

Powitanie i rozpoczęcie spotkania

Comarch, Budynek SEE7

09:45 – 10:35

Sebastian Ozdoba

Ukryte imperium e-Commerce – Twój automatyczny sprzedawca 24/7/365

10:35 – 11:15

Witold Podgórski

Mobilna sprzedaż – telefon i smartfon w służbie działów handlowych

 • Wygodne planowanie i ewidencjonowanie spotkań z klientami
 • Sprawne zarządzanie zespołem przedstawicieli mobilnych
 • Czy rozwiązania mobilne mogą wspierać pracę innych działów firmy?

11:20 – 11:40

Przerwa kawowa

11:45 – 12:45

Mateusz Skowronek

Zarządzanie Relacjami z Klientem w Dobie Digital

 • Rola i ewolucja programów lojalnościowych
 • Dane klienta: zbieranie, przechowywanie, analiza
 • Komunikacja wielokanałowa (omnichannel) z klientem

12:45 – 13:30

Obiad

Restauracja Opso

13:35 – 14:15

Bartłomiej  Wójtowicz 

 Spójność danych w całym łańcuchu dostaw

 • Synchronizacja danych produktowych
 • Pełna kontrola danych od zamówienia do faktury
 • e-Komunikacja ze 100% partnerami

14:20 – 15:00

Aleksandra Lisińska

Comarch IBARD – przechowywanie, backup oraz udostępnianie danych w chmurze

 • Bezpieczne przechowywanie danych w chmurze
 • Automatyczny i łatwy backup plików i folderów
 • Łatwe i bezpieczne udostępnianie danych

15:00 – 15:20

Marek Domagała, Agata Leśniak

Nauka i biznes – jak wspólnie zarabiać ?

 • Współfinansowanie szkoleń i kursów ze środków unijnych
 • Konstytucja dla nauki
 • Badania i rozwój – pomysł na wspólny biznes

15:20 - 15:30

Zakończenie

Prelegenci

Prelegent1

SEBASTIAN OZDOBA


Dyrektor Produkcji e-Commerce

Absolwent kierunku Informatyka i Ekonometria Uniwersytetu Ekonomicznego. Z grupą kapitałową Comarch związany jest od 2002 roku, od początku współtworzy systemy Comarch ERP. Najpierw jako konsultant, później jako programista i projektant zajmował się systemem Comarch ERP Optima. Od 8 lat zarządza zespołem produkującym rozwiązania Comarch ERP e-Commerce oraz Comarch ERP Optima w modelu usługowym. W ramach prac koordynuje przygotowanie rozwiązań na międzynarodowe rynki e-commerce: Niemcy, Francja, Szwajcaria, Austria. Zainteresowany rozwojem usług e-commerce w kierunku automatyzacji procesów oraz wykorzystania sztucznej inteligencji w procesie zakupu.

ALEKSANDRA LISIŃSKA


Product Manager Comarch Cloud

Absolwentka kierunku International Business na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, oraz kierunku International Marketing and Sales na niemieckiej uczelni University of Applied Sciences Munester. Od 2018 roku jako Product Manager Comarch Cloud zajmuje się rozwojem produktów chmurowych: Comarch IBARD, Comarch TNA, oraz Comarch Hosting.

MATEUSZ SKOWRONEK


Starszy konsultant ds. wdrożeń

Absolwent krakowskiej WSZiB ze specjalizacją Zarządzanie Strategiczne Przedsiębiorstwem. Studiował również kulturoznawstwo na UJ. Od 2010 roku doradza przedsiębiorstwom w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie w zakresie strategii biznesowych i technologicznych. W Comarch odpowiada za projekty doradcze i wdrożeniowe w obszarze CRM, pracując z największymi globalnymi i regionalnymi markami sektora Retail, Telco, FMCG

BARTŁOMIEJ WÓJTOWICZ


Kierownik Rozwoju Produktów Comarch E-Invoicing

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Avans University w Bredzie. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze digitalizacji procesów w łańcuchu dostaw.  W Comarch początkowo odpowiedzialny za rozwój rynków w krajach Europy Środkowej i Południowej w tym za opracowywanie rozwiązań dla Klientów z różnych branż. Od 2010 r. odpowiedzialny za rozwój produktów Comarch (Comarch EDI, Comarch MDM czy Comarch E-Invoicing).

Prelegent 2

WITOLD PODGÓRSKI


Product Manager Comarch ERP Altum & Comarch Retail

Absolwent Politechniki Krakowskiej, kierunku Informatyka. Od 2012 roku związany z produkcją systemów do zarządzania przedsiębiorstwem Comarch ERP Altum, Comarch Retail oraz Comarch ERP XL. Od 2015 roku pełni funkcję Produkt Menadżera systemów Comarch ERP Altum i Comarch Retail.  Od początku kariery zawodowej ściśle związany z rynkiem nowoczesnych rozwiązań IT dla przedsiębiorstw. Jego praca skupia się na bliskiej współpracy z kluczowymi klientami na podstawie której decyduje o kierunku rozwoju produktów. Uczestniczył w wielu projektach związanych z wdrożeniem systemów ERP dla branży Retail.

MAREK DOMAGAŁA


Przedsiębiorca, właściciel Computer Center 

Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej Wydziału Organizacji i Zarządzania. Posiadacz uprawnień i dyplomu Ministerstwa Skarbu dla Kandydatów na członków Rad Nadzorczych Skarbu Państwa. Specjalista z zakresu ekonomii, zarządzania oraz informatyki. W 1991 roku został Prezesem Przedsiębiorstwa Informatycznego Computer Center sp. z o.o. Od niemal 27 lat prowadzi własną działalność gospodarczą. Computer Center zajmuje się wdrażaniem najnowszych technologii informatycznych. Przez ten czas firma dostarczyła i wdrożyła najnowsze oprogramowanie do ponad 1500 podmiotów z całej Polski, w większości z sektora MŚP. W latach 2006-2010 Przewodniczący Komisji Skarbu Rady Miasta Częstochowa. Motto „Obiecuj mniej, wywiązuj się z nawiązką” Rudolph W. Giuliani.

AGATA LEŚNIAK


Dyrektor ds. handlowych w Computer Center 

Z branżą IT związana od ponad 12 lat. Słuchaczka podyplomowych studiów MBA. W Computer Center pełni funkcję Dyrektora ds. Handlowych, kierując działem sprzedaży oraz marketingu. Odpowiada za działania związane m.in. z pozyskiwaniem funduszy unijnych dla przedsiębiorstw oraz sektora edukacji na szkolenia, kursy czy wdrożenia systemów informatycznych. Koordynator projektów oraz szkoleń prowadzonych na uczelniach wyższych w zakresie Comarch ERP zarówno dla kadry dydaktycznej jak i studentów

Zapraszamy na spotkania z wiedzą!
Zapraszamy Cię na spotkania z wiedzą, pasją oraz nowinkami technologicznymi. Nasze seminaria tworzymy z myślą o nauczycielach, wykładowcach oraz studentach, którzy zetknęli się z systemami klasy ERP w swojej dotychczasowej edukacji, a także z wszystkim tymi, kórzy chcieliby poznać rozwiązania ułatwiające sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Jeżeli masz dodatkowe pytania, sugestie lub wątpliwości - skontaktuj się z nami!