Wsparcie dla procesu nauczania

 • Stwórz razem z nami komfortowe warunki do zdalnej pracy ze studentami i uczniami! Pobierz materiały, programy w wersji demo, zapoznaj się filmami instruktażowymi i rozpocznij edukację dostosowaną do potrzeb Twoich studentów i uczniów. 

  Wymierne korzyści

  Zeszyty ćwiczeń pod Comarch ERP Optima

  Specjalnie przygotowane zeszyty ćwiczeń dedykujemy uczniom szkół ekonomicznych, branżowych, słuchaczom szkół policealnych, uczestnikom kursów zawodowych przygotowujących się do egzaminów potwierdzających kwalifikacje:

  • EKA.04 Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej
  • EKA.05. Prowadzenie spraw kadrowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych
  • EKA.07. Prowadzenie rachunkowości

  Pobierz zeszyty

  Materiały na Indywidualnych Stronach dla Klientów
  Na Indywidualnych Stronach dla Klientów Comarch, na każdą placówkę, która posiada naszą edukacyjną wersję programów Comarch ERP czeka pakiet materiałów,  a wśród nich m.in: instrukcje obsługi, przykładowa baza demo, zestawy ćwiczeń.
  Wersja demo dla uczniów i nauczycieli

  Pobierz wersję demo i studiuj na programie w domowym zaciszu, nie tracąc możlwiości zgłębiania się w jego funkcjonalności :)

  Pobierz demo Comarch ERP Optima

  Skorzystaj z demo Comarch ERP XL

  Sprawdź również nasze materiały video

  Nauczycielu, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nauka on - line wymaga większych nakładów pracy po obydwu stronach. To nie tylko kwestia metodyki ale również umiejętności wykorzystywania nowych form w przekazywaniu wiedzy i przyswajaniu jej przez uczniów i studentów.

  Chcąc wprowadzić urozmaicenie do prowadzonych zajęć, skorzystaj z przygotowanych przez Comarch materiałów video, dostępnych dla każdego użytkownika naszych systemów. Wszystkie materiały przygotowane są przez zespół praktyków i ekspertów Comarch ERP.
  Materiały Video

  Zachęcamy do obejrzenia profesjonalnie przygotowanych materiałów video, które w prosty i przystępny sposób pokazują pracę z systemami Comarch ERP oraz do skorzystania z instrukcji w Centrum Pomocy Comarch.

  Centrum Pomocy

  Więcej filmów

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  31-864 Kraków

  ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33

  Skorzystaj z pakietu przygotowanych materiałów