Wsparcie dla procesu nauczania

 • Stwórz razem z nami komfortowe warunki do zdalnej pracy ze studentami i uczniami! Pobierz materiały, programy w wersji demo, zapoznaj się filmami instruktażowymi i rozpocznij edukację dostosowaną do potrzeb Twoich studentów i uczniów. 

  Wymierne korzyści

  Skorzystaj z pakietu przygotowanych materiałów

  Materiały na Indywidualnych Stronach dla Klientów

  Na Indywidualnych Stronach dla Klientów Comarch, na każdą placówkę, która posiada naszą edukacyjną wersję programów Comarch ERP czeka pakiet materiałów,  a wśród nich m.in: instrukcje obsługi, przykładowa baza demo, zestawy ćwiczeń.

  Zeszyty ćwiczeń pod Comarch ERP Optima

  Specjalnie przygotowane zeszyty ćwiczeń dedykujemy uczniom szkół ekonomicznych, branżowych, słuchaczom szkół policealnych, uczestnikom kursów zawodowych przygotowujących się do egzaminów potwierdzających kwalifikacje:

  • AU.35 Planowanie i prowadzenie działalności

  • AU.36 Prowadzenie rachunkowości

  • AU.65 Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych

  Pobierz zeszyty

  Wersja demo dla uczniów i nauczycieli

  Pobierz wersję demo i studiuj na programie w domowym zaciszu, nie tracąc możlwiości zgłębiania się w jego funkcjonalności :)

  Pobierz demo Comarch ERP Optima

  Skorzystaj z demo Comarch ERP XL

  Sprawdź również nasze materiały video

  Nauczycielu, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nauka on - line wymaga większych nakładów pracy po obydwu stronach. To nie tylko kwestia metodyki ale również umiejętności wykorzystywania nowych form w przekazywaniu wiedzy i przyswajaniu jej przez uczniów i studentów.

  Chcąc wprowadzić urozmaicenie do prowadzonych zajęć, skorzystaj z przygotowanych przez Comarch materiałów video, dostępnych dla każdego użytkownika naszych systemów. Wszystkie materiały przygotowane są przez zespół praktyków i ekspertów Comarch ERP.

  Materiały Video

  Zachęcamy do obejrzenia profesjonalnie przygotowanych materiałów video, które w prosty i przystępny sposób pokazują pracę z systemami Comarch ERP oraz do skorzystania z instrukcji w Centrum Pomocy Comarch.

  Centrum Pomocy

  Więcej filmów


  Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  31-864 Kraków

  ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33