Wsparcie dla procesu nauczania

Stwórz razem z nami komfortowe warunki do zdalnej pracy ze studentami i uczniami! Pobierz materiały, programy w wersji demo, zapoznaj się filmami instruktażowymi i rozpocznij edukację dostosowaną do potrzeb Twoich studentów i uczniów. 

Egzaminy zawodowe z Comarch ERP Optima

Egzaminy zawodowe są ważnym etapem kończącym edukację zawodową. Umiejętne przygotowanie do nich uczniów wymaga czasu i pracy oraz odpowiednich przyborów dydaktycznych, które zapewnią późniejszy sukces.  Również w tym zakresie zachęcamy wszystkie placówki do podjęcia pracy z programem Comarch ERP Optima, który z powodzeniem służy za główny program przygotowujący do egzaminów zawodowych na profilach technik ekonomista, technik rachunkowości oraz technik handlowiec w wielu szkołach. 
 
Z Comarch ERP Optima przygotujesz się do egzaminów w zawodzie technik ekonomista a także technik rachunkowości i technik handlowiec.

Materiały na Indywidualnych Stronach dla Klientów
Na Indywidualnych Stronach dla Klientów Comarch, na każdą placówkę, która posiada naszą edukacyjną wersję programów Comarch ERP czeka pakiet materiałów,  a wśród nich m.in: instrukcje obsługi, przykładowa baza demo, zestawy ćwiczeń.

Zeszyty ćwiczeń pod Comarch ERP Optima

W ramach naszej dotychczasowej współpracy ze środowiskiem nauczycieli kształcenia zawodowego stworzyliśmy ZBIORY ZADAŃ mające wspomóc uczniów w przygotowaniu do egzaminów zawodowych z wykorzystaniem programu Comarch ERP Optima. Zeszyty ćwiczeń dedykujemy uczniom szkół ekonomicznych, branżowych, słuchaczom szkół policealnych, uczestnikom kursów zawodowych przygotowujących się do egzaminów potwierdzających kwalifikacje:

  • EKA.04 Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej
  • EKA.05.Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych
  • EKA.07. Prowadzenie rachunkowości


Zeszyty dedykujemy również nauczycielom kształcenia zawodowego, nauczających przedmiotów ekonomicznych i realizujących podstawę programową z wyżej wymienionych kwalifikacji. Specjalna konstrukcja zbiorów zadań pozwala uczniom łatwo odnaleźć się w zagadnieniach konfiguracyjnych programu Comarch ERP. Zbiory zadań zawierają zadania egzaminacyjne wraz z przykładowymi rozwiązaniami przy użyciu naszego programu. Przygotowane materiały pokazują użytkownikowi, jak w sposób prawidłowy wykorzystać program Comarch ERP Optima podczas egzaminu zawodowego

Pobierz zeszyty

Wersja demo dla uczniów i nauczycieli

Pobierz wersję demo i studiuj na programie w domowym zaciszu, nie tracąc możlwiości zgłębiania się w jego funkcjonalności :)

Pobierz demo Comarch ERP Optima

Materiały Video

Zachęcamy do obejrzenia profesjonalnie przygotowanych materiałów video, które w prosty i przystępny sposób pokazują pracę z systemami Comarch ERP oraz do skorzystania z instrukcji w Centrum Pomocy Comarch.

Centrum Pomocy

Więcej filmów

Pytania? Sugestie? Zapraszamy do kontaktu! 

Centrum Szkoleniowe Comarch
31-864 Kraków
ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33
edukacja.erp@comarch.pl