Wsparcie dla procesu nauczania

Stwórz razem z nami komfortowe warunki do zdalnej pracy ze studentami i uczniami! Pobierz materiały, programy w wersji demo, zapoznaj się filmami instruktażowymi i rozpocznij edukację dostosowaną do potrzeb Twoich studentów i uczniów. 

Nasza oferta

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nauczanie to stacjonarne jak i on - line wymaga większych nakładów pracy po obydwu stronach. To nie tylko kwestia metodyki ale również umiejętności wykorzystywania nowych form w przekazywaniu wiedzy i przyswajaniu jej przez uczniów i studentów.

Chcąc wprowadzić urozmaicenie do prowadzonych zajęć, skorzystaj z przygotowanych przez Comarch materiałów video, dostępnych dla każdego użytkownika naszych systemów. Wszystkie materiały przygotowane są przez zespół praktyków i ekspertów Comarch ERP.

Uzupełnij program nauczania o przydatne e-learningi:

Szkolenia w ramach certyfikacji

Zapytaj o pozostałe pakiety e-learningowe

Materiały na Indywidualnych Stronach dla Klientów
Na Indywidualnych Stronach dla Klientów Comarch, na każdą placówkę, która posiada naszą edukacyjną wersję programów Comarch ERP czeka pakiet materiałów,  a wśród nich m.in: instrukcje obsługi, przykładowa baza demo, zestawy ćwiczeń.

Zeszyty ćwiczeń pod Comarch ERP Optima

Specjalnie przygotowane zeszyty ćwiczeń dedykujemy uczniom szkół ekonomicznych, branżowych, słuchaczom szkół policealnych, uczestnikom kursów zawodowych przygotowujących się do egzaminów potwierdzających kwalifikacje:

  • EKA.04 Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej
  • EKA.05. Prowadzenie spraw kadrowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych
  • EKA.07. Prowadzenie rachunkowości

Pobierz zeszyty

Wersja demo dla uczniów i nauczycieli

Pobierz wersję demo i studiuj na programie w domowym zaciszu, nie tracąc możlwiości zgłębiania się w jego funkcjonalności :)

Pobierz demo Comarch ERP Optima

Materiały Video

Zachęcamy do obejrzenia profesjonalnie przygotowanych materiałów video, które w prosty i przystępny sposób pokazują pracę z systemami Comarch ERP oraz do skorzystania z instrukcji w Centrum Pomocy Comarch.

Centrum Pomocy

Więcej filmów

Pytania? Sugestie? Zapraszamy do kontaktu! 

Centrum Szkoleniowe Comarch
31-864 Kraków
ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33
edukacja.erp@comarch.pl