Upgrade kluczy Comarch ERP

Praca na kluczu zgodym z aktualnymi przepisami to podstawa w dobrym nauczaniu. Upgrade Comarch ERP daje szkołom możliwość pobierania aktualnych wersji systemu Comarch ERP , zawierających nowe funkcjonalności oraz zgodnych z nowymi przepisami w zakresie prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości, a także możliwość korzystania z konsultacji z Asystą Techniczną w zakresie korzystania i działania oprogramowania Comarch ERP.

Upgrade dla szkół i instytucji szkoleniowych

Aktualne wersje systemów Comarch ERP

Placówki zianteresowane ciagłością pracy na oprogramowaniu komaptybilnym z aktualnymi przepisami, zachęcamy do zamówienia upgrade posidanych kluczy edukcyjnych. Przypominamy, że ewentualne koszty upgrade są ujęte w zawartych przez placówki umowach na użyczenie bądź sprzedaż edukacyjnych/szkoleniowych wersji naszych systemów Comarch ERP. 

UWAGA: Niniejszy formularz dotyczy jedynie kluczy wydanych pod wersję edukacyjną (w ramach zawartych umów). Klucze można aktualizować nie wcześniej niż na miesiąc przed upływem ich gwarancji.

Wypełnij formularz

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy dotyczące wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu.
Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze

Pytania? Sugestie? Zapraszamy do kontaktu! 

Centrum Szkoleniowe Comarch
31-864 Kraków
ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33
edukacja.erp@comarch.pl