Nowoczesna edukacja to przede wszystkim nowoczesne podejście do nauczania! Sprawdź co oferujemy

  • Obszerne materiały, wzbogacane są filmami instruktażowymi, zrzutami ekranów oraz praktycznymi przykładami.
  • Możliwość pobrania imiennego Certyfikatu ukończenia szkolenia jako PDF po realizacji materiału
  • Atrakcyjne pakiety dla szkół i uczelni 
  • Dostęp do wybranych e-szkoleń z pozycji dedykowanej platofrmy e-learningowej

W nowoczesnej edukacji postaw na e-learning!

Zróżnicowane formy edukacyjne, szybki i wygodny dostęp do wiedzy, dostępny przez okres 365 dni na dedykowanej platformie szkoleniowej.

Pakiety e-learningowe dla szkół

Szkoły, uniwersytety, placówki kształcenia ustawicznego chcące wzbogacić swój program nauczania o przydatne e-szkolenia zachęcamy do skorzytania z oferty wygodnych e-szkoleń. Oferujmey pakiety szkoleń z zakresu  systemów Comarch ERP, a także MS Office, Cyberbezpieczeństwo, Power BI czy  język Python.

Wypełniając poniższy formularz, skontkaujemy się z Państwem celem przedłożenia oferty. Zainteresowanym placówkom na życzenie prześlemy próbny miesięczny dostęp dla 2 pracowników/ wykładowców chcących przetestować nasze e-szkolenia.

Wypełnij formularz

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy dotyczące wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu.
Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze

Pytania? Sugestie? Zapraszamy do kontaktu! 

Centrum Szkoleniowe Comarch
31-864 Kraków
ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33
mail:edukacja.erp@comarch.pl