Systemy Comarch ERP dla szkół, uczelni i firm szkoleniowych

Na specjalnych warunkach użyczamy programy Comarch ERP szkołom ponadgimnazjalnym, zawodowym oraz technikom ekonomicznym realizującym program nauczania wg kwalifikacji EKA.04, EKA.05, EKA.07.a także uczelniom i firmom szkoleniowym. W skład naszej oferty edukacyjnej wchodzi licencja wraz z kluczem zabezpieczającym oraz pakiet materiałów dydaktycznych on - line.

Zapraszamy do współpracy placówki edukacyjne, które chciałyby wzbogacić ofertę

Jak nabyć wersję edukacyjną?

Przedstawiamy Państwu Produkty Comarch ERP, które udostępniamy w wersji edukacyjnej. Zainteresowane szkoły i placówki, a także firmy szkolniowe, które chciałyby rozpocząć nauczanie na naszych systemach, zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z naszymi produktami  i warunkami ich użyczenia.

W ramach wersji edukacyjnych użyczamy następujące programy:

  • Comarch ERP Optima
  • Comarch ERP XL*
  • Comarch Mobile*
  • Comarch HRM*
  • Comarch WMS*

* oferta niedostępna dla firm szkoleniowych.

Do zainteresowanych placówek zostaną wysłane wszystkie informacje zawarte w specjalnej ofercie edukacyjnej wybranego oprogramowania oraz niezbędne dokumenty (umowa użyczenia lub sprzedaży).

Krok 1: Pobierz folder informacyjny, zapoznaj się z cennikiem wersji edukacyjnych i warunkami ich udostępnienia.

Folder informacyjny

Krok 2: Wypełnij poniższy formularz.

Wypełnij formularz

Celem otrzymania oferty na wersje edukacyjne programów Comartch ERP prosimy by wypełnić poniższy formularz. Prosimy by wyznaczona w nim osoba do kontaktu była jednocześnie osobą, kóra będzie sprawować opiekę nad wersją edukacyjną w Państwa placówce.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy dotyczące wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu.
Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze

Pytania? Sugestie?

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularze

Centrum Szkoleniowe Comarch
31-864 Kraków
ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33