E-learninig ERP

E-Learning Comarch ERP

Dysponujemy coraz bogatszą tematycznie ofertą materiałów e-learningowych z zakresu Comarch ERP. E-szkolenia – oparte na dostępie do Platformy E-Learningowej - dają możliwość pracy w dowolnym czasie, w swoim własnym tempie i bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Obszerne materiały prezentowane są za pomocą teoretycznych wyjaśnień funkcjonalności danego systemu Comarch ERP i wzbogacane są filmami instruktażowymi, zrzutami ekranów oraz praktycznymi przykładami. Po realizacji materiału i zaliczeniu testu sprawdzającego, Uczestnik ma możliwość pobrania imiennego Certyfikatu ukończenia szkolenia jako PDF.

Wybierz gotowe pakiety e-szkoleń Comarch ERP Optima !

Katalog szkoleń Comarch ERP

Sprawdź także:

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu Obsługa Księgi Handlowej w Comarch ERP XT, który ułatwi codzienną pracę i usprawni procesy księgowości prowadzone w firmie. Podczas szkolenia zapoznasz się między innymi z takimi funkcjonalnościami jak:

 • Tworzenie planu kont, bilansu otwarcia
 • Generowanie zestawienia obrotów i sald
 • Generowanie jednolitego pliku kontrolnego na podstawie gromadzonych danych
 • Sporządzenie deklaracji VAT, PIT-36, PIT-36L

Dowiesz się również jak tworzyć wzorce księgowań i prowadzić ewidencję środków trwałych.

Zarejestruj się 


Demo szkolenia

W trosce o rozwój naszych klientów, nieustannie dążymy do tego by oferowane przez nas e - learningi były na jak najwyższym poziomie merytorycznym. Nasze szkolenia tworzone są przez zespół praktyków - profesjonalistów, na codzień współpracujących z klientami wykorzytującymi systemy Comarch ERP w swoich przedsiębiorstwach.

Zachęcamy do zapoznania się z wersją DEMO szkolenia.

Szkolenia według Twoich potrzeb

E-learningi Comarch ERP Optima w E-sklepie

 • Serdecznie zapraszamy również do zakupu szkoleń e-learningowych bezpośrednio w sklepie internetowym Comarch. Poprzez ten kanał sprzedaży mogą Państwo zakupić dostępy do wszystkich e-materiałów z zakresu Comarch ERP Optima.

  Zobacz ofertę

  Sprawdź pełną ofertę Centrum Szkoleniowego Comarch

  Centrum Szkoleniowe Comarch oferuje szeroką gamę profesjonalnych szkoleń także z zakresu szkoleń biznesowych m.in. szkolenia pakietu Office (Excel, Word, PowerPoint), szkoleń z zarządzania projektami, marketingu internetowego oraz gamę specjalistycznych szkoleń informatycznych m.in. kursy z zakresu VBA, Oracle, SQL, PHP, JavaScript.

    Najbliższe szkolenia

    Zmień układ
    Strona 1 z 4

    Opiekun szkoleń e-learningowych:

    Katarzyna Szewczyk

    Katarzyna Szewczyk

    tel. 691 464 670

    e-mail: katarzyna.r.szewczyk@comarch.pl

    Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

    31-864 Kraków

    ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33