O wydarzeniu

Miło nam ogłosić, że po kilku latach udanych edycji w formie online wracamy do stacjonarnej formuły konferencji Letnie Premiery 2024! 

Letnie Premiery to coroczne, bezpłatne wydarzenie adresowane do firm mających status Partnera Comarch. Podczas wydarzenia nasi eksperci podzielą się wiedzą na temat nowości produktowych Comarch ERP, kierunkach rozwoju naszych systemów jak i aplikacji satelickich.

Na tegoroczne wydarzenie zapraszamy również przedsiębiorstwa z branży IT, które są zainteresowane dołączeniem do Sieci Partnerów Comarch. Zapraszamy w szczególności firmy, które zajmują się wdrażaniem i produkcją oprogramowania, doradztwem oraz kompleksową obsługą IT. Dzięki dołączeniu do naszej sieci Partnerów, przedsiębiorstwa zwiększają swoją bazę Klientów i z powodzeniem wdrażają systemy Comarch ERP. 

Konferencja w pięciu miastach to doskonała okazja, aby spotkać się z Państwem osobiście, podzielić się wiedzą i informacjami na temat nowości produktowych Comarch, skonsultować się ze specjalistami z różnych dziedzin oraz pogłębić współpracę. Niezmiernie miło będzie nam również poznać nowych, potencjalnych partnerów biznesowych, zatem zapraszamy firmy z branży IT zainteresowane wdrażaniem naszych produktów.

Zapraszamy Państwa do pięciu miast:

 • 20 czerwca – Kraków, Park Inn by Radisson,
 • 25 czerwca – Wrocław, Haston City Wrocław,
 • 26 czerwca – Warszawa, Novotel Centrum,
 • 27 czerwca – Gdańsk, Scandic Hotel,
 • 28 czerwca – Poznań, Andersia Hotel & SPA Poznań.

Zobacz nasz film promujący konferencję Letnie Premiery 2024

Dlaczego warto wziąć udział?

Nasze wydarzenie to dawka rzetelnej wiedzy na temat systemów Comarch ERP. Przygotowaliśmy dla Państwa kilkanaście ciekawych i praktycznych wystąpień. Nasi eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące zarówno naszych flagowych produktów jak Comarch ERP XL, Comarch ERP Optima, a także aplikacji dodatkowych.

Ponieważ w tym roku wydarzenie adresujemy zarówno do obecnych Partnerów Comarch jak i dla firm zainteresowanych przystąpieniem do programu partnerskiego, program konferencji będzie dopasowany dla obu grup. Na miejscu będzie także możliwość spotkania z dedykowanym opiekunem zajmującym się Programem Partnerskim w Comarch.

Podczas tegorocznego wydarzenia zaprosimy Państwa także do odwiedzenia Strefy Eksperta – będzie to przestrzeń do indywidualnych konsultacji z naszymi specjalistami, którzy będą do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania konferencji, niezależnie od programu wystąpień.

Dla obecnych Partnerów przygotowaliśmy również test wiedzy online, do którego dostęp przekażemy po konferencji. Zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy oraz uzyskania certyfikatu i odznaki Ekspert Nowości na Mapie Sprzedaży!

Dla kogo przeznaczona jest konferencja?

Na wydarzenie zapraszamy wszystkich Autoryzowanych Partnerów Comarch, którzy chcą poznać nowości produktowe, usystematyzować swoją wiedzę na temat produktów Comarch ERP i wzmocnić swój potencjał we wdrażaniu naszych systemów.

Zapraszamy również małe i średnie przedsiębiorstwa z branży IT, które wdrażają lub planują implementować systemy ERP u Klientów i chcą dołączyć do Sieci Partnerów Comarch.

Korzyści dla naszych Partnerów to:

 • główna korzyść pracy z nami to możliwość sprzedaży i wdrażania naszych nowoczesnych systemów ERP 5.0 wykorzystujących sztuczną inteligencję (AI)
 • cykliczne szkolenia i webinary podnoszące poziom wiedzy i kwalifikacje, 
 • wsparcie techniczne zapewnione przez doświadczonych specjalistów Comarch, 
 • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami finansowymi i zagranicznymi wyjazdami integracyjno-szkoleniowymi, 
 • wsparcie marketingowe, 
 • obecność i pozycjonowanie na Mapie Sprzedaży Comarch,
 • atrakcyjne modele wynagradzania oparte o przejrzysty Program Partnerski.   

Prosimy o indywidualne zapisy za pomocą rejestratora: osobny formularz przygotowaliśmy dla obecnych Partnerów Comarch (rejestracja poprzez strony walidowane), drugi rejestrator przygotowaliśmy dla firm, które są zainteresowane dołączeniem do Sieci Partnerów Comarch.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy do rejestracji!

Rejestrator dla Partnerów Comarch
Jeśli należysz do sieci Partnerskiej Comarch, zarejestruj swój udział poprzez poniższy przycisk.
Rejestrator dla firm zainteresowanych programem partnerskim Comarch
Rejestrator dla wszystkich przedsiębiorstw zainteresowanych dołączeniem do Sieci Partnerów Comarch.

Agenda Letnich Premier 2024

8:00 - 8:50Rejestracja Uczestników
8:50 - 9:00Powitanie
9:00 - 9:30Obsługa KSeF w systemach Comarch ERP oraz idea IWD 2.0 – Radosław Lasota
9:30 - 9:55Kadry i Płace oraz Comarch HRM wraz z Comarch TNA – Magdalena Pacan
9:55 - 10:15Comarch DMS – Kamil Lisowski
10:15 - 10:35Bezpieczeństwo IT wraz z Comarch IBARD – Marek Kałuża, Natalia Weryńska
10:35 - 11:00Comarch Business Intelligence i Comarch sPrint – Damian Kaczmarczyk, Michał Stadnicki
11:00 - 11:15Przerwa kawowa
11:15 - 11:35Sztuczna Inteligencja i robotyzacja w systemach Comarch ERP – Piotr Kurowski
11:35 - 12:00Comarch e-Commerce: e-Sklep, eSale oraz Comarch B2B  – Grzegorz Siwiecki
12:00 - 12:15Chmura Comarch, Comarch Cloud Portal i Comarch Hosting – Roksana Kędzior
12:15 - 12:45Comarch Mobile, Comarch WMS, POS i mPOS – w zależności od miasta: Paweł Kowalczyk, Rafał Marzęda, Przemysław Słupski, Mateusz Oleksowicz 
12:45 - 13:15Comarch ERP Enterprise (CEE) – Wojciech Grabowski
13:15 - 14:00Przerwa obiadowa
Blok MSP
14:00 - 15:00Comarch ERP Optima i Comarch ERP XT  – w zależności od miasta: Agnieszka Blachura, Natalia Wołoszyn, Katarzyna Sobczak, Wioletta Golda, Tomasz Homel
15:00 - 15:15Apfino: automatyczne wyciągi bankowe w Comarch ERP Optima – Michał Szastak, Kamil Nowak
Blok ERP
14:00 - 15:00Comarch ERP XL i Comarch MES, APS – Jarosław Olsza, Wojciech Borkiewicz
15:00 - 15:15Comarch IoT MES – w zależności od miasta: Jarosław Widórek, Szymon Klimkowski, Rafał Brzozowski

Patroni medialni:

Prelegenci

Rejestracja

Rejestrator dla firm zainteresowanych programem partnerskim Comarch.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z warunkami i zasadami regulaminu uczestnictwa w konferencji „Letnie Premiery 2024” i akceptuję wszystkie zawarte w nim warunki. 

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach. Informujemy Cię, że Comarch S.A. jest producentem systemów ERP, które sprzedawane i wdrażane są przez Autoryzowaną Sieć Partnerów Comarch. W związku z takim modelem sprzedaży może skontaktować się z Tobą zarówno przedstawiciel Comarch S.A. jak i przedstawiciel firmy Partnerskiej Comarch.

Test wiedzy Letnie Premiery 2024 

Już niedługo w tym miejscu znajdziecie Państwo link do testu online dla Partnerów Comarch.

Będzie to doskonała okazja do sprawdzenia swojej wiedzy po konferencji oraz uzyskania certyfikatu i odznaki Ekspert Nowości na Mapie Sprzedaży!