Polska chmura dla firm

Zapewnij sobie kontrolę nad firmą z każdego miejsca, o każdej porze i z każdego urządzenia. Prowadź swój biznes w Chmurze Comarch: bezpiecznej, nowoczesnej przestrzeni dla firm od sprawdzonego polskiego producenta.

Korzystaj ze specjalistycznego oprogramowania bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji, bez zbędnych kosztów i bez długotrwałego wdrożenia.


13 usług w chmurze 


Korzyści rozwiązań chmurowych

Systemy ERP/FK w chmurze

Wszystkie systemy do zarządzania firmą z rodziny Comarch ERP dostępne są w modelu chmurowym. Oznacza to brak konieczności ponoszenia wysokich kosztów na start, abonamentowy model płatności i dostęp do kluczowych procesów w każdym miejscu i o każdej porze.

Bezpieczeństwo chmury Comarch

Wszystkie dane, które zdecydujesz się umieścić w Chmurze Comarch, są w pełni bezpieczne. Gwarantują to zaprojektowane przez najlepszych specjalistów mechanizmy Comarch Data Center – certyfikowanego (m.in. ISO/IEC 27001:2005) centrum danych zlokalizowanego w Polsce, Niemczech i Francji.

13 rozwiązań w Chmurze Comarch dla Twojej firmy

Systemy ERP/FK

Kontroluj wszystkie aspekty funkcjonowania Twojej firmy dzięki systemom ERP w chmurze – od księgowości i finansów, kadr i płac poprzez obieg dokumentów, produkcję czy CRM aż po handel i dystrybucję. Mamy rozwiązania dla handlu, usług i produkcji - dla firmy każdej wielkości i z każdej branży. 

Systemy ERP dla firm

PPK

Aplikacja Comarch PPK przeznaczona jest do obsługi Pracowniczych Planów Kapitałowych w firmie. Jest ściśle zintegrowana z modułami kadrowo płacowymi Comarch ERP HR, ale również współpracuje z systemami kadrowo-płacowymi innych producentów. Może więc działać samodzielnie.

Zamów demo

e-Sprawozdania

Dzięki aplikacji Comarch e-Sprawozdania sprawnie sporządzisz i przygotujesz do wysyłki do KRS sprawozdanie finansowe w wymaganym przez Ministerstwo Finansów formacie XML.

Comarch e-Sprawozdania

Praca mobilna

Kontroluj pracowników mobilnych Twojej firmy – przedstawicieli handlowych, serwisantów. Dzięki technologii chmurowej możesz definiować dla nich trasy przejazdu oraz konfigurować zlecenia, a później na bieżąco śledzić efekty ich prac.

Comarch Mobile

E-commerce

Comarch e-Sklep to aplikacja, za pomocą której możesz skonfigurować Twój własny sklep internetowy, w którym prezentowane są towary, stany magazynowe i wszelkie treści skonfigurowane przez obsługę sklepu. Złożone zamówienia dzięki Chmurze Comarch przechowywane są w panelu administracyjnym i w toku synchronizacji przekazywane do systemu ERP, w którym dalej są obsługiwane. Każdy e-sklep – dzięki posiadaniu własnej bazy danych - może zawierać odrębną bazę towarową, treści, własny layout. Z kolei Comarch B2B to nowoczesna platforma internetowa umożliwiająca zdalną obsługę sieci sprzedaży w modelu Business-to-Business.

Zobacz Comarch e-Sklep    Comarch B2B

Business Intelligence

Zrozum dane Twojego biznesu i podejmuj decyzje - Comarch BI Point to gotowe raporty i analizy BI dostępne w Chmurze Comarch. Program umożliwia tworzenie zaawansowanych wizualizacji i interaktywnych dashboardów przy wykorzystaniu wykresów, map i wskaźników efektywności.

Testuj Comarch BI Point

Backup i bezpieczeństwo danych

Comarch IBARD to usługa umożliwiająca backup plików i folderów, udostępnianie oraz bezpieczne przechowywanie danych w Chmurze Comarch. Rozwiązanie to przeznaczone jest zarówno dla małych i dużych firm, jak i dostawców usług takich jak firmy telekomunikacyjne.

Comarch IBARD

HR

Comarch HRM (Human Resources Managemen) to responsywna aplikacja, która służy do zarządzania pracownikami przedsiębiorstwa -  pozwala sprawować kontrolę m.in. nad ewidencją kwalifikacji pracowników, urlopami, nieobecnościami, delegacjami oraz prowadzić system oceny pracowników według własnych kryteriów.

Testuj Comarch HRM

WMS

Zdobądź pełną kontrolę nad pracą w magazynie dzięki Comarch WMS - pakietowi rozwiązań, które współdziałając ze sobą umożliwiają kompleksową obsługę magazynu wysokiego składowania poprzez budowanie struktury magazynowej, ustawianie algorytmów zarządzania, przydzielanie pracownikom dyspozycji oraz monitorowanie stanu ich realizacji.

Comarch WMS

Obieg dokumentów


Elektroniczny obieg faktur, umów,  zgłoszeń, wniosków pracowników – modeluj procesy zarządzania dokumentami w Twojej firmie dzięki Comarch DMS.

Comarch DMS

POS i Omnichannel

Wygrywaj walkę o klienta i maksymalizuj zyski dzięki ekosystemowi rozwiązania Comarch Retail - platformy, która w myśl idei omnichannel pozwala zrealizować proces sprzedaży towarów lub usług za pośrednictwem różnych kanałów dystrybucji.

Comarch Retail

Hosting

Nie chcesz inwestować w sprzęt, który jest fundamentem dla wykorzystywanych systemów biznesowych? Comarch Hosting to idealne rozwiązanie, w ramach którego udostępniamy klientom w pełni niezawodną infrastrukturę IT wraz z niezbędnymi licencjami producentów zewnętrznych m.in. Microsoft. Dodatkowo również oferujemy pełne wsparcie administracyjne i serwisowe w całym okresie współpracy, całodobowy monitoring oraz backup.

Hosting IT 

Kontrola czasu pracy

Comarch TNA to innowacyjny system rejestracji czasu pracy, którego działanie opiera się na technologii IoT (Internet of Things). Do jego działania potrzebne jest urządzenie Comarch TNA Gateway oraz zainstalowana w telefonie pracownika aplikacja mobilna. Dzięki Comarch TNA pracodawca zyskuje kontrolę nad czasem pracy swoich podwładnych, a oni - wygodny kanał komunikacji z przełożonym.

Comarch TNA

Chcesz kupić oprogramowanie Comarch ERP w chmurze?

Dzięki Chmurze Comarch

  • nie musisz kupować własnego serwera, na którym instalujesz program – potrzebujesz tylko smartfona albo dowolnego komputera oraz połączenia z internetem, by pracować kiedy i gdzie chcesz;
  • unikasz wysokich kosztów początkowych - korzystanie z systemu możesz rozpocząć bez inwestycji w nowy sprzęt i jednorazowy zakup wielu licencji;
  • pracę rozpoczniesz od zaraz – bez długotrwałego wdrożenia;
  • Twoje dane są bezpieczne – backup w chmurze zabezpiecza Cię na wypadek utraty danych wskutek błędu, awarii czy hakerskiego ataku;
  • masz gwarancję pełnej zgodność z przepisami – program w chmurze jest zawsze w najnowszej wersji, wyposażony w nowe funkcje, zgodny z nowymi przepisami,

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza